Nash acum in stoc!

http://www.claumarpescar.ro

Moderator: CLAUMAR PESCAR

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Florin Pata
Mesaje: 902
Membru din: Mie Iun 15, 2011 16:12
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Nash acum in stoc!

Mesaj de Florin Pata »

1) In primul rand regret ca s-a ajuns la asemenea decizii.Nu cred ca cineva implicat in discutii a dorit asta !!!

2) Totusi ma bucur ca mai exista si romani "verticali"!!!! Felicitari Legio pentru gestul barbatesc,pentru atitudinea corecta in fata unor "nesimtiti si aroganti " :oops: !!!!Cunosc din ce in ce mai putini romani care stiu ce este mandria iar decizia ta este una extrem de onorabila !!!

3) Din punctul meu de vedere nash :oops: este un "subiect inchis!" ! Nu voi mai cumpara absolut nimic de la ei !

Avatar utilizator
zfcristian
Pescar de competitie
Mesaje: 1881
Membru din: Mar Noi 24, 2009 17:56
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Nash acum in stoc!

Mesaj de zfcristian »

@ Legio : Imi pare rau pentru decizia luata, asa cum ti-am zis si pe privat nu am nimic personal cu tine, eu am o problema cu Nash si cu modul cum ei se pozitioneaza vis a vis de un client nemultumit, este clar ca mandatul tau este unul limitat si ai incercat sa ii reprezinti in acele limite dar de aici si pana la luat in calcul ultravioletele, luna de pe cer si detergentii e cale lunga , imi e greu sa cred ca cine isi ia nash spala cu sapun de casa sau cu lesie .
Whatever , cel mai probabil la primul sprit pe balta o sa aprind focul cu articolele de la Nash , unul cate unul , sper acum sa arda :mrgreen:

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Nash acum in stoc!

Mesaj de miyagi »

Hai ca facuram treaba :oops: !
Urban culture.

Avatar utilizator
Florin Pata
Mesaje: 902
Membru din: Mie Iun 15, 2011 16:12
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Nash acum in stoc!

Mesaj de Florin Pata »

Unde sunteti "mandri " posesori de 1 sapca nash" ?.............?

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “CLAUMAR PESCAR”