Participare la C.M. 2013-PORTUGALIA

Discutii legate de desfasurarea evenimentului, organizare, clasamente, fotografii, propuneri, sedinte, polemici.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
dogoice
Mesaje: 139
Membru din: Dum Sep 18, 2011 22:18
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Participare la C.M. 2013-PORTUGALIA

Mesaj de dogoice »

Stefan Popescu scrie:Oare nu știu eu să număr?
Daca stii sa numeri sa ne zici cate belite au intrat in tine pana acum.Fmm de ordinar.

nutzu_z
Mesaje: 66
Membru din: Mar Mar 29, 2011 1:04
Puncte: 0
Localitate: Timisoara

Re: Participare la C.M. 2013-PORTUGALIA

Mesaj de nutzu_z »

Raspunsul oficial al conducerii Fips Cips privind cererea federatiei de carton in legatura cu participarea loturilor popesciene la concursurile oficiale FIPS din 2013:
Fişiere ataşate
circulara raspuns afiliarea AGVPS la CIPS - 2.jpg
circulara raspuns afiliarea AGVPS la CIPS - 2.jpg (95.46 KiB) Vizualizat de 2039 ori
Sabau Nutzu

nutzu_z
Mesaje: 66
Membru din: Mar Mar 29, 2011 1:04
Puncte: 0
Localitate: Timisoara

Re: Participare la C.M. 2013-PORTUGALIA

Mesaj de nutzu_z »

Deci castigatorii CN AGVPS sa se pregateasca de plecare...
Sabau Nutzu

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: Participare la C.M. 2013-PORTUGALIA

Mesaj de Val »

nutzu_z scrie:Raspunsul oficial al conducerii Fips Cips privind cererea federatiei de carton in legatura cu participarea loturilor popesciene la concursurile oficiale FIPS din 2013:

QED

Tataie Popescule - cind iti spuneam ca numai Congresul decide , o dadeai cu plingerile penale ))))) . Ce dracu bre, zici ca ne-am nascut toti ieri . Vezi ce zice si D-na Tocala acum , ca la astia d ela LIga de Fotbal , le-a bagat TAS-ul pe Chiajna in Liga 1 si nu mai stiu pe cine sa se pishe , pe Federatie , pe TAS , pe ei .... Ti-am zis ca vara nu e ca iarna .

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Re: Participare la C.M. 2013-PORTUGALIA

Mesaj de oanavictor »

gata ,toata lumea sa mearga la pescuit !
hai ovidius .......hai romania !

si acum domnul popescu daruieste masa cu suma de .....suma ce va ajuta romania in deplasarea din portugalia !!!!!!
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Participare la C.M. 2013-PORTUGALIA

Mesaj de miyagi »

Muamaaaa cata muje isi ia prostanacu si tot nu se satura?! E clar! Ii place :x .
Urban culture.

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: Participare la C.M. 2013-PORTUGALIA

Mesaj de gabi1 »

Val scrie:
nutzu_z scrie:Raspunsul oficial al conducerii Fips Cips privind cererea federatiei de carton in legatura cu participarea loturilor popesciene la concursurile oficiale FIPS din 2013:

QED

Tataie Popescule - cind iti spuneam ca numai Congresul decide , o dadeai cu plingerile penale ))))) . Ce dracu bre, zici ca ne-am nascut toti ieri . Vezi ce zice si D-na Tocala acum , ca la astia d ela LIga de Fotbal , le-a bagat TAS-ul pe Chiajna in Liga 1 si nu mai stiu pe cine sa se pishe , pe Federatie , pe TAS , pe ei .... Ti-am zis ca vara nu e ca iarna .
Val, bag-o acum si tu p'aia cu " s-a basit mireasa la altar" !!
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: Participare la C.M. 2013-PORTUGALIA

Mesaj de Val »

La cate basini a inghitit Popescu , trecea cu vederea . Nasol pentru el este ca i-a fugit mireasa de la altar si s-a bagat in Congresul FIPS . Acolo unde de bine , de rau mai stim si noi pe citiva .... buni si vechi prieteni .
1 tara = 1 vot , fara Tocala si fara art. 14 din Legea 69 , reeditata prin OG 98 si aprobata in ....... .
Musiu acum venisi la p..a pescarilor , macar astora mai vechi , care mai stiu cum ii cheama pe unul si pe altul de pe la tarile astea straine .
Nu aveai nevoie de pescari , acum numai de pescari ai nevoie ....
Plus la anul CM in Romania , mirajul Corbu , un pic lobby de la d-l Carstocea , hai sa vedem ce iese ))) . Pai nu ar sta lumea 10 zile la Mamaia , decit la Ocnele Mari )))))

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul Mondial de Pescuit la Crap”