LISTA FINALA PARTICIPANTI MOARA VLASIEI ED. II(ACHITATI)

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
Avatar utilizator
petre iulian
Pescar de competitie
Mesaje: 4345
Membru din: Mie Dec 13, 2006 12:23
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti / zona Pantelimon
Contact:

Mesaj de petre iulian »

in urma antrenamentelor facute pt concurs am observat ca cine a dat cu nada vie(viemusi) a avut un rezultat mult mai bun decat mine care am dat cu diferite bile si porumb. Deoarece cred ca or sa fie tentatia sa se dea cu aceasta nada propun ca cine e prins sa fie descalificat direct si eliminat pe o perioada de timp din toate competitiile.


VOTATI si voi daca sunteti de acord cu aceasta propunere. am vazut viermusi in pungulite solubile, saculeti, in nada...etc. :cry:




PETRE IULIAN -CARP ZONE.

Avatar utilizator
CLAUDIU COZMA
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 550
Membru din: Mar Iun 05, 2007 14:56
Puncte: 0
Localitate: BRASOV
Contact:

Mesaj de CLAUDIU COZMA »

corect si eu sustin ca , cine este prins cu nada vie sa fie eliminat :shock: chiar daca are la el si nu a folosit-o 8)
<°))))))><
><((((((°>

Avatar utilizator
Dan Marinita
Pescar de competitie
Mesaje: 600
Membru din: Lun Feb 12, 2007 10:54
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Mesaj de Dan Marinita »

petre iulian scrie:in urma antrenamentelor facute pt concurs am observat ca cine a dat cu nada vie(viemusi) a avut un rezultat mult mai bun decat mine care am dat cu diferite bile si porumb. Deoarece cred ca or sa fie tentatia sa se dea cu aceasta nada propun ca cine e prins sa fie descalificat direct si eliminat pe o perioada de timp din toate competitiile.


VOTATI si voi daca sunteti de acord cu aceasta propunere. am vazut viermusi in pungulite solubile, saculeti, in nada...etc. :cry:




PETRE IULIAN -CARP ZONE.


Da Iuliane si eu sunt de acord cu aceasta propunere dar nu cred ca era cazul sa se aminteasca asta deoarece regulamentele prevad ata si nu dred ca cineva ar putea sa faca sata .Tu sti alteva?
Sau ai auzit ceva ce se pune la cale?
daca da atunci sa cerem arbitrilor sa aplice regulamentul mai cu strictete.

Dan Mitranescu
Veteran
Mesaje: 6808
Membru din: Sâm Dec 15, 2007 17:48
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Mesaj de Dan Mitranescu »

Eu nu sunt de acord ! :D

Asta ca tot am fost controlat de catre arbitrii in toamna trecuta in urma unor sesizari din partea celor care nu puteau sa creada ca mamaliga este o nada de competitie...

Lasand gluma deoparte nu stiu cine risca o asemenea prostie ...si tare sunt curios care sunt pescarii de competitie care foloseau viermi la antrenamente.Nu-i cunosc ,nu vreau sa-i jignesc ,dar sunt sigur ca nu au nici o sansa de a castiga un concurs cu astfel de mentalitate...

In rest sunt de acord cu pedepse cat mai mari in situatia incercarii de a fura un concurs.

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Mesaj de Vladut Mateianu »

Vom tine cont de sugestiile voastre, cine este prins cu momelii vi la el, pleaca direct acasa ! Fara avertisment ! :evil:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
Andrei I
pescar de competitie
Mesaje: 1761
Membru din: Mie Mai 02, 2007 21:11
Puncte: 0
Localitate: bucuresti
Contact:

Mesaj de Andrei I »

Vladut Mateianu scrie:Vom tine cont de sugestiile voastre, cine este prins cu momelii vi la el, pleaca direct acasa ! Fara avertisment ! :evil:
Parca vad pe unii omorand viermusii cu ciocanu ! :shock: Stai domne ca nu sunt vii :lol:

Scuze...pt glumita si eu sunt deacord cu eliminare directa...

Andrei
Milionar excentric

Avatar utilizator
George-Alexandru
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1705
Membru din: Mie Dec 06, 2006 14:44
Puncte: 0
Localitate: Bucharest

Mesaj de George-Alexandru »

si eu sunt de acord cu eliminare directa,cu toate ca la cate metode de folosire exzista este foarte greu de depistat.
George Alexandru
General Manager 4Carp
Presedinte C.S. Green Lake
ViceCampion National 2014

Avatar utilizator
Victoras Petcu
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1912
Membru din: Joi Mai 31, 2007 22:06
Puncte: 0

Mesaj de Victoras Petcu »

George-Alexandru scrie:si eu sunt de acord cu eliminare directa,cu toate ca la cate metode de folosire exzista este foarte greu de depistat.
George ai dreptate ca va fi greu de depistat(noaptea),de aceea cred ca ar fi bine in cazul in care vor fi depistati, cei care au incercat sa triseze pe linga eliminare sa fie obligati sa manince si toti viermusi care se gasesc asupra lor :D

Avatar utilizator
petre iulian
Pescar de competitie
Mesaje: 4345
Membru din: Mie Dec 13, 2006 12:23
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti / zona Pantelimon
Contact:

Mesaj de petre iulian »

petcuvicto scrie:
George-Alexandru scrie:si eu sunt de acord cu eliminare directa,cu toate ca la cate metode de folosire exzista este foarte greu de depistat.
George ai dreptate ca va fi greu de depistat(noaptea),de aceea cred ca ar fi bine in cazul in care vor fi depistati, cei care au incercat sa triseze pe linga eliminare sa fie obligati sa manince si toti viermusi care se gasesc asupra lor :D

DOMNULE PETCU nu e greu sa-i depistez atata timp cat s-au inventat sisteme inflarosii ca doar stiti ce performante sunt....(le-am testat vineri seara si vedeam si ce firma de tigara fumau :D :D ) ...

Avatar utilizator
George-Alexandru
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1705
Membru din: Mie Dec 06, 2006 14:44
Puncte: 0
Localitate: Bucharest

Mesaj de George-Alexandru »

Sa concretizat lista finala?
George Alexandru
General Manager 4Carp
Presedinte C.S. Green Lake
ViceCampion National 2014

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”