memoriu catre CIPS-FIPSed

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Marian Constantin
Veteran
Mesaje: 3266
Membru din: Lun Feb 15, 2010 22:21
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: memoriu catre CIPS-FIPSed

Mesaj de Marian Constantin »

Stefan Popescu scrie:
Marian Constantin scrie:si mai sunt "altii" ... campioni mondiali , care nu sunt in federatie ... si cuvantul lor este foarte greu fata de al tau
Ia zii tu informatule, cine și câți sunt? Și pe ei i-a întrebat cineva?
Daca nu sti cine sunt si cati sunt , atunci cum vrei sa fi presedinte de federatie !?
X-treme Baits
https://www.facebook.com/XtremeBaits2013?ref=hl
Campion National 2015 la individual
Powered by Shimano

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: memoriu catre CIPS-FIPSed

Mesaj de Vladut Mateianu »

Tatae, te poti baza si pe mine.... :wink:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: memoriu catre CIPS-FIPSed

Mesaj de miyagi »

Tic Tac Fane! Tic Tac. N-ai crezut :mrgreen: .
Urban culture.

Avatar utilizator
Digital
Pescar de competitie
Mesaje: 1102
Membru din: Lun Iun 09, 2008 9:26
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: memoriu catre CIPS-FIPSed

Mesaj de Digital »

Ce ne mai place sa ne plangem la porti straine, tipic romanesc :lol: :lol: :lol:
Stima.
Victor Conta
ROMANIA
Tara in care ingerii nu calca

Avatar utilizator
CORNEL IACOB
Mesaje: 182
Membru din: Lun Ian 10, 2005 18:16

Re: memoriu catre CIPS-FIPSed

Mesaj de CORNEL IACOB »

Cristi,trimite-mi memoriul pe email sa-l semnez...O sa vorbesc eu si cu ceilalti ca sa-l semneze...
CORNEL ''ACQUA'' IACOB
SENZOR CARP TEAM
Asociatia Pescarilor de Crap din Romania

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: memoriu catre CIPS-FIPSed

Mesaj de Cristi Y »

Digital scrie:Ce ne mai place sa ne plangem la porti straine, tipic romanesc :lol: :lol: :lol:
Stima.
nu sunt porti straine ci este vorba de o autoritate care mi-a eliberat niste trofee pentru care am facut sacrificii si am muncit enorm si acum se trezeste un nesimtit sa le conteste

ceea ce vreau este sa aduc la cunostinta acestor foruri despre atitudinea acestui impostor fata de cei care au fost gazduiti si premiati de ei ( CIPS )

solidaritatea de care dai dovada cu acest escroc ale carui mizerii vor iesi la iveala curand este " tipic romanesc "

de fapt unei clone nici macar acest lucru nu i se poate reprosa , papa-i firmituri din palma mai departe :wink:
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Avatar utilizator
Digital
Pescar de competitie
Mesaje: 1102
Membru din: Lun Iun 09, 2008 9:26
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: memoriu catre CIPS-FIPSed

Mesaj de Digital »

Domnule Cristi Y,
Numele meu adevarat este trecut la profil,deci......nu ma ascund,nu sunt o clona :wink:
Va respect pe dvs la fel cum ii respect pe toti participantii (castigatori sau invinsi) la competitiile internationale ce au purtat cu drag si mandrie drapelul Romanesc indiferent pe ce trapta au urcat.
Diplome,Cupe,Medalii,lacrimi,bucurii,sacrificii,etc sunt ale dvs toate castigate si nu trebuie sa fie recunoscute de Popescu,AGVPS sau mai stiu eu de cine.Vor ramane pentru totdeauna ale dvs.
Mesajul meu a avut un alt target.
Stima.
Victor Conta
ROMANIA
Tara in care ingerii nu calca

Avatar utilizator
george tomescu
Mesaje: 972
Membru din: Lun Oct 01, 2012 9:24

Re: memoriu catre CIPS-FIPSed

Mesaj de george tomescu »

[quote="Stefan Popescu"]
Pârâcioșii! Disperații!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Se vede că Dumnezeu a umplut lumea asta cu ce a putut.
quote]

Te-ai uitat in oglinda cand ai scris asta?
CS APS

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: memoriu catre CIPS-FIPSed

Mesaj de Cristi Y »

aici ne-a servit popescu si federatia lui prajitura :wink: , din punct de vedere juridic exista un articol de lege care face referire la discriminare si instigare la discriminare
probabil ca CIPS va aprecia cum federatia lui popescu care zgarie la usa lor pentru afiliere , recunoaste , invocand statul roman , niste trofee avand ca emitent CIPS - FIPSed ,aleatoriu , avand ca si criteriu apartenenta la cooperativa de alba

lui Vladeanu i-au fost recunoscute de federatie , implicit statul Roman :lol: :lol: :lol: , o medalie care este obtinuta in acelasi concurs la care am participat si eu , premiata fiind echipa si in echipa am avut acelasi rol amandoi , tare nu ??? :wink:

deci daca-l recunosti pe popescu de sef , statul roman te recunoste , daca nu esti persoana non-grata :roll:
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Stefan Popescu
pescar de competitie
Mesaje: 1786
Membru din: Joi Iun 07, 2012 12:14

Re: memoriu catre CIPS-FIPSed

Mesaj de Stefan Popescu »

Cristi Y scrie:
Digital scrie:Ce ne mai place sa ne plangem la porti straine, tipic romanesc :lol: :lol: :lol:
Stima.
nu sunt porti straine ci este vorba de o autoritate care mi-a eliberat niste trofee pentru care am facut sacrificii si am muncit enorm si acum se trezeste un nesimtit sa le conteste

ceea ce vreau este sa aduc la cunostinta acestor foruri despre atitudinea acestui impostor fata de cei care au fost gazduiti si premiati de ei ( CIPS )

solidaritatea de care dai dovada cu acest escroc ale carui mizerii vor iesi la iveala curand este " tipic romanesc "

de fapt unei clone nici macar acest lucru nu i se poate reprosa , papa-i firmituri din palma mai departe :wink:
Măi nea Caisă, stai să te lămuresc. Acolo a câștigat medalia, ECHIPA României, din care ai făcut și tu parte. Corect?
Logic, a cui este medalia? A țării sau a ta? Că tot vă bateți cu cărămida în piept: ROMÂNIA CAMPIOANĂ MONDIALĂ! Hotărâți-vă, ale cui sunt medaliile. MTS spune că sunt ale țării! Voi spuneți că sunt ale voastre! Să fie primit!

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”