CUPA TRANSILVANIA ED. A 2-A , 30.07-03.08, DORIPESCO-BRASOV

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
Avatar utilizator
petre iulian
Pescar de competitie
Mesaje: 4345
Membru din: Mie Dec 13, 2006 12:23
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti / zona Pantelimon
Contact:

Mesaj de petre iulian »

rolul lui Florentin e clar, dar nu se intelege prea clar rolul vostru, in afara de cel de a fractura limba romana, sambata de sambata la otv......din graba incep sa fracturez si gramatica limbii romane... :D ...

PETCU VICTOR
Mesaje: 119
Membru din: Mar Feb 06, 2007 18:39
Puncte: 0
Localitate: Moara Vlasiei

Mesaj de PETCU VICTOR »

petre iulian scrie:
Vladut Mateianu scrie:@marin laurentiu

Eu apreciez foarte mult ce a facut Iulian, cum a reusit sa promoveze in "topul pescarilor de competitie din Romania".

Toti am plecat de la porumb uscat , deci nu cred ca ar trebui facut genul asta de misto. Sau cel putin, nu de tine.... :oops:

Referitor la discutia de baza, greseala a fost facuta de catre toti, de cand am acceptat sa se puncteze "crapii" sub 3 kg. Vorba lui Victorash Petcu, concursurile de crap sunt cele la care se puncteaza pestele trecut de 3 kg.

In felul acesta , sunt convins ca ar fi fost alte rezultate la Doripesco..... :wink:

-----------------------


multumesc mult VLADUT ...in sfarsit o vorba buna ...din pacate partenerul tau ma facut sa ma simt prost asa ca am decis sa renunt si sa ma retrag de la toate competitiile ! ........ inca odata scuze echipei ca i-am lasat cu 5 zile inainte de OPEN..... :cry: :cry:
Bai Iuliane,daca chiar esti decis sa renunti si sa nu participi la Tingabesti,dupa ce ai avut oarece rezultate,inseamna ca nu ai "creier"!!!!
In plus o sa arati tuturor ca nu se pot baza pe tine ca partener,pt ca oricind ai poti lasa cu " curul in balta" Revino asupra deciziei si nu strica ceea ce ai realizat pina acum,pentru niste vorbe............ :wink:

Avatar utilizator
petre iulian
Pescar de competitie
Mesaje: 4345
Membru din: Mie Dec 13, 2006 12:23
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti / zona Pantelimon
Contact:

Mesaj de petre iulian »

DOMNULE PETCU m-am retras de la toate competitiile pe anul 2008 nu numai de la Tancabesti.....oricum pt. CUPA IERNII MOARA VLASIEI fac o exceptie si vin chiar si singur...pt. mine MOARA a ramas si ramane "prima dragoste" si balta care m-a format ca pescar de competitie..!

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de andrei vladeanu »

petre iulian scrie:
Vladut Mateianu scrie:@marin laurentiu

multumesc mult VLADUT ...in sfarsit o vorba buna ...din pacate partenerul tau ma facut sa ma simt prost asa ca am decis sa renunt si sa ma retrag de la toate competitiile ! ........ inca odata scuze echipei ca i-am lasat cu 5 zile inainte de OPEN..... :cry: :cry:
draga iulian,

1. eu am o vorba: ca sa te lasi, trebuie mai intai sa te apuci! :D

2. andrei vladeanu "te-a facut sa te simti prost" si tu te retragi din toate competitiile? mai baiatule, in sportul asta trebuie sa ai nervii foarte tari.

3. carprom, razvan D, matrix si adrian B crezi ca m-au facut sa ma simt destept? daca tu te-ai lasat, eu trebuia sa fug din tara! :D
The One Team

Avatar utilizator
petre iulian
Pescar de competitie
Mesaje: 4345
Membru din: Mie Dec 13, 2006 12:23
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti / zona Pantelimon
Contact:

Mesaj de petre iulian »

stai linistit ca este o "nebunie" temporara...revin sa-ti "bat" juniorii :D :D .....

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”