intrebari

Sectiune deschisa pentru orice subiect de discutie.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

Avatar utilizator
Kulcsar Laszlo
Mesaje: 174
Membru din: Dum Mar 27, 2005 17:20
Puncte: 0
Localitate: Zalau
Contact:

Mesaj de Kulcsar Laszlo »

Bai!!!! :twisted:
Lasati ZALAU-l in pace!!!!!! :twisted: :evil:
:lol: :lol: :lol: :lol:

maty
Mesaje: 581
Membru din: Mar Ian 11, 2005 20:37
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

intrebari

Mesaj de maty »

vineri sambata si duminica am participat si la cupa Profi Mix de la Sarulestisi practic nu am mai deschis calculatorul pana azi 24 .trebuie sa precizez ca: 1 Nu am depus contestatia la locul faptei ptr. ca domnii V.Tarus si Oana in momentul in care eu am contestat verbal rezultatele si am sesizat neregulile petrecute,au promis ca vor sigila fisele de arbitraj si dupa 2 zile vor forma o comisie care va da un verdict corect.in momentul in care Oana a intrebat in curte daca doreste cineva sa faca contestatie eu am crezut ca se refera la ceilalti participanti,considerand ca problema mea era rezolvata intucat ei ( V. Tarus si Oana)imi facusera promisiunea cu sigilarea fiselor si analizarea lor.Fiind f. obosit,(veneam din Ungaria si nu dormisem nici acolo nici la Darvari),efectiv nu am mai avut puterea sa ma apar mai bine de atat singur. lovitura a venit dupa ce au fost anuntati castigatorii de sector,cand spre surprinderea mea,desi se promisese ca se vor sigila fisele (cele ale lui Musaro si ale mele),sau anuntat si castigatorii marilor premii(locurile 1,2 si captura) Deaceia am avut si reactia aceia de a nu lua premiul ptr. ca ma durut f. mult acea manevra.Pot sa declar cu mana pe inima ca personal am vazut pe domnul arbitru Belciu care a ajutat cu seninatate de mai multe ori pe unii dintre concurentii din sectorul pe care il arbitra.Siposi, ptr. adevar ptr. care merita sa luptam tu nu ai vazut nimic? Maty dispus todeauna sa aduca bucurie fara a tolera insa necinstea.
ajutorul vine de sus.

Bealcu Dragos
Mesaje: 13
Membru din: Joi Mai 19, 2005 20:45
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Bealcu Dragos »

Domnule Mateescu,
Va respect prea mult pt. a continua aceasta polemica !!
Daca aveti ceva concret ,nu va sfiiti !!!!

ps. BEALCU nu Belciu
Dragos Bealcu

Vizitator

Mesaj de Vizitator »

Rusine, rusine, rusine !
Mai ai si curajul sa scrii si sa fi ignorant.
Ai curaj sa-i rogi sa scrie pe domni Razvan si Bebe care au fost in dreapta lui adriano ?
Vei purta toata viata cu tine stigmatul pacatului, pentru ca ai nedreptatit de bani un om care ii cistigase meritat prin munca ! Cit a fost partea ta ?
Sa iei luminari de iei, poate te iarta Domnul. Maty te-a iertet, dar nu va uita toata viata.
Salutari de la colegul tau, arbitrul Alexandru (Sandu) care va da in curind un comunicat. De ,pe el l-a sarit schema.

Regula 1

Cine se scuza, se acuza....

Avatar utilizator
Lukyan
pescar de competitie
Mesaje: 1106
Membru din: Sâm Feb 12, 2005 14:49
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Lukyan »

Interesanta polemica... pana la un anumit punct ... Oameni valorosi, cu experienta vietii , lupta pentru ceva ce nu le poate apartine decat prin ceea ce semenii - fie ei rauvoitori fie prieteni , fie bucuresteni sau ardeleni, etc etc etc .... - le acorda intr'un fel sau altul si anume MARETIA ! .... Cine are dreptate, cine nu ? cine'i harnic si munceste are tot ce vrea zicea o vorba pe vreme lu' ceasca ... reversul de tot asea nu mai conteaza ...
Concursul ptru copiii cu handicap de la Tancabesti a fost o reusita si nimeni nu a mai zis nimic de asta ... macar sa spuna din cei care au fost de fata ce au cerut acei copii cand au fost intrebati ce isi doresc ei cel mai mult .... Ptru curiozitatea unora dintre Dv care nu aveati de unde sa stiti .. ei bine ... au cerut PASTA DE DINTI !!!!!
Este greu sa pierzi poate pe nedrept poate pe bune ... Dl Maty a impresionat intotdeauna prin calm si profesionalism , Adriano deasemeni prin constiinciozitate si perseverenta si nu in ultimul rand eleganta omului de succes.....
Probleme au fost si vor mai fi .... de arbitraj, de organizare, de tot ce doriti Dv... La Vlad Parfene, in boala lui de a filma si un fir de iarba care sta aiurea intre 2 standuri, sunt si acolo o gramada de alte probleme care ar isca polemici pana la anul, dar numai de asta nu vreau sa scriu acum...
Multi nu spun lucrurilor pe nume din cauza reversului medaliei.... nimeni nu poate arunca cu piatra .... Exista constiinta , exista corectitudine, exista prietenie, exista contre...
Este bine ca avem tot mai multe concursuri in tara dar si in strainatate unde uzual baietii nostrii rup gura targului , ca pestele este eliberat dupa capturare, ca pescari se intalnesc cu aceeasi placere si la concursurile cu premii mari dar si mici, este bine ca de cate ori au ocazia pescarii ajuta si copii cu handicap, si sinistratii din tara si multe alte lucruri frumoase care pot fi enumerate .... si totusi ... ceva lipseste...
... sa fie oare acea PASTA DE DINTI?!?

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Liber la Discutii”