Diverse discutii

CEA MAI INTERESANTA SECTIUNE A FORUMULUI - aici pastram topicurile super interesante care au fost arhivate de-a lungul timpului.

Moderatori: Dan Mateianu, Cristi Matei

Încuiat
Genes Florin
pescar de competitie
Mesaje: 1628
Membru din: Mar Sep 01, 2009 12:13
Puncte: 0
Localitate: buzau
Contact:

Re: Anulare CM 2014 din Romania !!!!!!!!!!!

Mesaj de Genes Florin »

cornel.s scrie:Eu inteleg asa. Tin capul la cutie ca sunt nou si ca am de invatat. Multumesc lui Dumnezeu si tuturor celor care au facut ceva pozitiv in fenomenul asta si ca netul inca iti ofera multe de invatat. Le iau de aici si le pun in practica atunci cand consider eu ca trebuie. Imi aleg exemplele si momentele pentru ca sunt reticent ca orisice incepator si din cauza ca nu sunt lucrurile asezate inca. Il respect pe Vladeanu ca a facut la randul lui multe. Am avut cu el dialoguri destul de constructive. Cand mi s-a parut ca greseste i-am spus in fata, chiar daca erau pareri personale si nu-i erau pe target. Nu zic ca n-am avut ce discuta sau ca n-am invatat chestii de la el. Dar se suceste subit. Am vazut cu timpul si de ce. Acum ca incearca sa dea la o parte ce nu-i convine, e treaba lui. Dar de la asta pana la interventiile lui Pangica e cale lunga. Bani am si eu si capabilitati. Am venit cu tot felul de idei pe forum crezand ca sunt de utilitate generala si asta gratis. Daca nu sunt am inteles. Insa, daca tu sti sa dezamorsezi sau sa vorbesti la subiect cu unul pe care nu-l cunosti de ce nu pot si altii sa faca la fel? Avem sau nu acelasi scop? Avem sau nu aceleasi probleme? De ce se intampla chestiile astea intre noi si se lasa loc de diversiune?!!!!!!!!! Cui i-a fost necesara diversiunea asta de-a lungul timpului ca an de an apare si nu face altceva decat sa distanteze relatiile dintre noi?!!!! De fiecare data lasa loc unora sau altora sa ne dezbine si sa profite pe urma noastra!!!!
trafic p eforum cornele...
Balta Puiesti

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Anulare CM 2014 din Romania !!!!!!!!!!!

Mesaj de miyagi »

RazvanG scrie:Genes,animalule :)))))))))))
zapada cat primaria acolo la voi in catun,este???????
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Moderati-i si lu` Razvan frate postarile. Ce-nseamna aia primarie?!!!! Injuratura voalata :roll: ?
Urban culture.

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Anulare CM 2014 din Romania !!!!!!!!!!!

Mesaj de andrei vladeanu »

nu e vorba de trafic. sunt interese comerciale si orgolii. asta e realitatea.
The One Team

Avatar utilizator
RazvanG
Pescar de competitie
Mesaje: 2262
Membru din: Lun Mai 04, 2009 0:22
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI

Re: Anulare CM 2014 din Romania !!!!!!!!!!!

Mesaj de RazvanG »

Eeeeeee,Cornele frate.Acum cateva minute ti-am spus:ce or mai rade unii acum de tot ce se petrece la ceas de seara pe acest topic :wink: Razvan este tembel,nebun,scrantit,hooligan sau poti sa mergi pana la a spune ca sunt needucat,din cauza limbajului pe care mi-l asum oricand,dar prost....nu sunt.

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Anulare CM 2014 din Romania !!!!!!!!!!!

Mesaj de miyagi »

RazvanG scrie:Ce mai rad in momentul asta altii....
Sunt convins. Sa caut postarea aia a lu` Chioibasu ca mi-a placut tare.
Urban culture.

Avatar utilizator
iohann
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 3183
Membru din: Dum Noi 01, 2009 11:06
Puncte: 0

Re: Anulare CM 2014 din Romania !!!!!!!!!!!

Mesaj de iohann »

RazvanG scrie:Eeeeeee,Cornele frate.Acum cateva minute ti-am spus:ce or mai rade unii acum de tot ce se petrece la ceas de seara pe acest topic :wink: Razvan este tembel,nebun,scrantit,hooligan sau poti sa mergi pana la a spune ca sunt needucat,din cauza limbajului pe care mi-l asum oricand,dar prost....nu sunt.

tu nu esti nimic din ce-ai scris acolo, esti un simplu prostituat :D

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Diverse discutii

Mesaj de miyagi »

Dupa ce gasesc postarea aia si fac colajul am sa ies iarasi ca mi-am speriat copii si nevasta, insa inainte vreau sa cer scuze tuturor celor care au trebuit sa ma suporte, dar in mod deosebit lui George si celorlalti moderatori ca i-am chinuit intr-un moment de nebuneala.
Urban culture.

Genes Florin
pescar de competitie
Mesaje: 1628
Membru din: Mar Sep 01, 2009 12:13
Puncte: 0
Localitate: buzau
Contact:

Re: Diverse discutii

Mesaj de Genes Florin »

cornel.s scrie:Dupa ce gasesc postarea aia si fac colajul am sa ies iarasi ca mi-am speriat copii si nevasta, insa inainte vreau sa cer scuze tuturor celor care au trebuit sa ma suporte, dar in mod deosebit lui George si celorlalti moderatori ca i-am chinuit intr-un moment de nebuneala.
:lol: :lol: :lol: :lol:
esti nebun omule...
nb
Balta Puiesti

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Diverse discutii

Mesaj de miyagi »

Genes Florin scrie:
cornel.s scrie:Dupa ce gasesc postarea aia si fac colajul am sa ies iarasi ca mi-am speriat copii si nevasta, insa inainte vreau sa cer scuze tuturor celor care au trebuit sa ma suporte, dar in mod deosebit lui George si celorlalti moderatori ca i-am chinuit intr-un moment de nebuneala.
:lol: :lol: :lol: :lol:
esti nebun omule...
nb
Asa e frate. Cand faci ceva din pasiune uiti de toate si daca-ti atinge cineva jucaria dai in nebunie. Hai ca am gasit mizeria aia si o pun aici ca sa vedeti si cam cum rad altii. Presedinte de asociatie :wink:

[
re:Fundulea 6 - 2014
06.01.14
Adauga un raspuns cu citat din acest mesaj


1. De crapi over 10 furati de pe Darvari, Sarulesti sau de pe ape publice ai auzit, da? DAAAA ?
Cine i-a furat? Traistarul sau craparul?
Cine i-a vandut, pe MV 2 sau Tancabesti ? Traistarul sau craparul ?
De ce a facut asta ? De pricopsit sau de fomist?

Eu zic ca de fomist. Deci, craparul e FOMIST

2. De concursuri pe zeci de milioane de lei, manarite si furate ai auzit, da? DAAA ?
Cu pesti carati de la un stand la altul, in genti frigorifice ai auzit, da? DAAA ?
De ce s-a facut asta? Nu cumva hotii au furat de foame?

Deci, fomistul e HOT.

3. De crapari beti-turta, batand arbitri, injurand pe toata lumea ai auzit, da? DAAA? Vrei exemple? Numele celui mai
recent huligan este I...NN. Ai auzit, da? DAAA?
De ce a facut asta? De educat, sau de huligan?

Deci, hotul este HULIGAN.

4. De campionate nationale castigate in salile tribunalului ai auzit, da? DAAA? Cand era? Parca in 2012...pe balta
campioni nationali clubul Energy Brasov, pe avizierul tribunalului campion este clubul Carping.
Oare de ce? De corecti sau de...CRAPARI.

.....................
Mai vrei argumente? Mai am. Competitiile de crap ale sportivilor lui PESTE!

Asa ca vedeti-va de ceea ce credeti voi ca inseamna pescuit si lasati-ne pe noi cu forumul, cu polemicile, cu micile
noastre probleme.
Ale voastre sunt mult mai importante, pentru ca si voi sunteti importanti.Foarte importanti!

Postat de: Chioibasu Cezar Dan (alias cezar.ch Trimite un mesaj privat userului cezar.ch, 1118 postari. Comentarii balti: 8. ) ]

A aparut mai nou userul Dan T(alangescu) - "mancatoru` de rame" sau "regilii marlitelor" de pa Chilia, sa faca un pic de diversiuni in locul d-lui Cezarica ca asta nu mai poate acum.
Va spun io si povestea lui dupa ce mai dau doua camioane la zapada.
Ultima oară modificat Sâm Ian 25, 2014 22:50 de către miyagi, modificat 1 dată în total.
Urban culture.

Avatar utilizator
RazvanG
Pescar de competitie
Mesaje: 2262
Membru din: Lun Mai 04, 2009 0:22
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI

Re: Anulare CM 2014 din Romania !!!!!!!!!!!

Mesaj de RazvanG »

iohann scrie:
RazvanG scrie:Eeeeeee,Cornele frate.Acum cateva minute ti-am spus:ce or mai rade unii acum de tot ce se petrece la ceas de seara pe acest topic :wink: Razvan este tembel,nebun,scrantit,hooligan sau poti sa mergi pana la a spune ca sunt needucat,din cauza limbajului pe care mi-l asum oricand,dar prost....nu sunt.

tu nu esti nimic din ce-ai scris acolo, esti un simplu prostituat :D
Iar tu,un biet infirm emotional :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “ARHIVA FORUM”