ANULARE CAMPIONATUL MONDIAL DIN ROMANIA 2

Discutii legate de desfasurarea evenimentului, organizare, clasamente, fotografii, propuneri, sedinte, polemici.

Moderator: gor965

Încuiat
Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: ANULARE CAMPIONATUL MONDIAL DIN ROMANIA 2

Mesaj de Val »

Vladut Mateianu scrie:Hai ca este dimineata ! :wink:

Concret, intrebari ptr Val la care astept raspuns dupa tot circul de aseara :

1. Ce te recomanda ca sa te ocupi tu de interesele pescarilor ? Cine te-a rugat sa faci asta ?
2.De ce amagesti lumea ca CM nu se va mai tine in Romania, daca eu stiu sigur ca se va tine ? Vrei sa postezi in erou national cumva ?
3.Ce functie ai tu un federatia de carton, de esti asa vocal pe forum ? Ce interes ai ?
4.Acum 2 luni te jurai ca nu mai scrii in viata ta pe forum, iar in ultima vreme rupi forumul in doua, doar aseara a i avut 40 de postari ! Cum crezi ca mai poate avea cineva incredere in tine ?
Nu are rost sa iti raspund la atitea intrebari . Astazi in Simbata Pastelui , am inchis orice canal de comunicare atit cu AGVPS cat si cu FRPS . Le-am dat mesaje si d-lui Bentu si d-lui Popescu in acest sens . Sa faca dinsii ce vor , cind vor , cu cine vor si pe unde vor . Timpul si nervii mei si ai familiei mele sunt mai importante decit aceasta lupta oarba . Sper si le doresc sa aiba toleranta si intelepciunea sa rezolve odata si odata acest conflict . Astept si eu , la fel ca voi , sa vedem ce va fi . Dar complet din afara si fara nici cea mai mica implicare .

Paste fericit tuturor !

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: ANULARE CAMPIONATUL MONDIAL DIN ROMANIA 2

Mesaj de Vladut Mateianu »

Val scrie:
Nu are rost sa iti raspund la atitea intrebari . Astazi in Simbata Pastelui , am inchis orice canal de comunicare atit cu AGVPS cat si cu FRPS . Le-am dat mesaje si d-lui Bentu si d-lui Popescu in acest sens . Sa faca dinsii ce vor , cind vor , cu cine vor si pe unde vor . Timpul si nervii mei si ai familiei mele sunt mai importante decit aceasta lupta oarba . Sper si le doresc sa aiba toleranta si intelepciunea sa rezolve odata si odata acest conflict . Astept si eu , la fel ca voi , sa vedem ce va fi . Dar complet din afara si fara nici cea mai mica implicare .

Paste fericit tuturor !
O pozitie demna de Val pe care il cunosteam eu ! :wink:

Paste fericit Val si sa ne ajute Dumnezeu sa fim mai buni si mai intelegatori....inclusiv pe mine ! :D
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: ANULARE CAMPIONATUL MONDIAL DIN ROMANIA 2

Mesaj de Vladut Mateianu »

andrei vladeanu scrie:
"Voi lupta până la ultima mea picătură de sânge ca să ai dreptul să nu fii de acord cu mine". spunea Ion Ratiu.
Desigur, el nu mancase "salam cu soia", iar Iliescu iesea presedinte cu 90%. Cine era impotriva era rezolvat de mineri cu ghioaga.

Paste fericit, Vladut...
Intre timp am evoluat..... iar "ghioagele" s-au transformat in alte "arme".... :wink:

Paste fericit Andrei ! :wink:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

matei1971
Mesaje: 748
Membru din: Vin Iul 13, 2007 21:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: ANULARE CAMPIONATUL MONDIAL DIN ROMANIA 2

Mesaj de matei1971 »

Val scrie:
Vladut Mateianu scrie:Hai ca este dimineata ! :wink:

Concret, intrebari ptr Val la care astept raspuns dupa tot circul de aseara :

1. Ce te recomanda ca sa te ocupi tu de interesele pescarilor ? Cine te-a rugat sa faci asta ?
2.De ce amagesti lumea ca CM nu se va mai tine in Romania, daca eu stiu sigur ca se va tine ? Vrei sa postezi in erou national cumva ?
3.Ce functie ai tu un federatia de carton, de esti asa vocal pe forum ? Ce interes ai ?
4.Acum 2 luni te jurai ca nu mai scrii in viata ta pe forum, iar in ultima vreme rupi forumul in doua, doar aseara a i avut 40 de postari ! Cum crezi ca mai poate avea cineva incredere in tine ?
Nu are rost sa iti raspund la atitea intrebari . Astazi in Simbata Pastelui , am inchis orice canal de comunicare atit cu AGVPS cat si cu FRPS . Le-am dat mesaje si d-lui Bentu si d-lui Popescu in acest sens . Sa faca dinsii ce vor , cind vor , cu cine vor si pe unde vor . Timpul si nervii mei si ai familiei mele sunt mai importante decit aceasta lupta oarba . Sper si le doresc sa aiba toleranta si intelepciunea sa rezolve odata si odata acest conflict . Astept si eu , la fel ca voi , sa vedem ce va fi . Dar complet din afara si fara nici cea mai mica implicare .

Paste fericit tuturor !
Vad ca pentru unii Saptaman Patimilor s-a incheiat mai devreme! Si tot mai devreme a venit Saptamana Luminata!

Si eu va doresc un Paste Fericit si sa ne vedem sanatosi pe malul apei indiferent daca e CM, CN sau vreun amical.
Când esti mort, nu stii asta - dar ii afecteaza pe ceilalti. La fel si când esti prost.

Avatar utilizator
Gyorg
Mesaje: 56
Membru din: Mie Ian 10, 2007 13:01
Puncte: 0
Localitate: Ilfov
Contact:

Re: ANULARE CAMPIONATUL MONDIAL DIN ROMANIA 2

Mesaj de Gyorg »

Traiesc inca cu speranta ca acest CM se va sustine in Romania (cu toate ca nu am nici o implicare sau avantaj de pe urma lui), iar daca nu, asta este, mergem mai departe.

Le doresc la toti cei implicati in acesta poveste toate cele bune - si nu numai lor- sanatate maxima si Dumnezeu sa-i lumineze in constiinta si in deciziile pe care le vor lua.

Paste Fericit la toata lumea din partea mea - chiar si lui Popescu!
Lucian Constantin (Gyorg)
www.gyorg.ro

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: ANULARE CAMPIONATUL MONDIAL DIN ROMANIA 2

Mesaj de miyagi »

Paste fericit Luci si tie!
Urban culture.

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: ANULARE CAMPIONATUL MONDIAL DIN ROMANIA 2

Mesaj de cornelserbu »

andrei vladeanu scrie:"Voi lupta până la ultima mea picătură de sânge ca să ai dreptul să nu fii de acord cu mine".
pai, d'asta zic...lasa-ne si pe noi sa avem dreptul de a nu crede ca o federatie sportiva este viitorul pescuitului... :D
nu-ti va veni sa crezi, dar deja regret apcr-ul... :D
Cornel Serbu
Friends Carp Team

Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14706
Membru din: Vin Mai 25, 2007 17:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Re: ANULARE CAMPIONATUL MONDIAL DIN ROMANIA 2

Mesaj de gor965 »

cornelserbu scrie: nu-ti va veni sa crezi, dar deja regret apcr-ul... :D
:lol: :lol: :lol:
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: ANULARE CAMPIONATUL MONDIAL DIN ROMANIA 2

Mesaj de andrei vladeanu »

cornelserbu scrie: nu-ti va veni sa crezi, dar deja regret apcr-ul... :D
"Nu regreta niciodata ceea ce nu mai poti schimba"

(Asta imi apartine) :)
The One Team

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: ANULARE CAMPIONATUL MONDIAL DIN ROMANIA 2

Mesaj de cornelserbu »

andrei vladeanu scrie:"Nu regreta niciodata ceea ce nu mai poti schimba"
continui sa incerci sa-mi iei orice drept... :lol: :lol: :lol:
Cornel Serbu
Friends Carp Team

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “Campionatul Mondial de Pescuit la Crap”