Stefan Muraru - Drept la replica

Sectiune deschisa pentru orice subiect de discutie.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

Scrie răspuns
Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Stefan Muraru - Drept la replica

Mesaj de miyagi »

Fane esti profan taticule!
Esti in plus pe orice topic si sti de ce? Tocmai pentru ca nu intelegi ce e ala un forum. Ca`ta pe wikipedia si lamureste-te inainte sa folosesti tastatura.
Dar ca sa-ti raspund si la "injectii". Vladut cauta un evaluator. N-avea nicio sansa sa-l gaseasca aici daca nu zgandaream si noi un pic. Daca vrei sa vorbesti despre ceva atipic pe forum iti dau "subiect". Tizu` tau si a lu` Naie :wink: . Ca sa vezi COI-ncidenta! :roll: . Desi ma cunosc cu Catalin (govo) nici macar eu nu credeam ca se "pricepe" la evaluari auto. 10 puncte pentru el. Tu! 0. De ce? De ce vorbesti despre el si ne imbarligi pe noi! :wink:
Daca ne doare muschiu` de cate o polemica, hop si tu. Cum se cheama asta?!!!!!
Fane! Fane! Faniculeeee! A zis bine cine a zis sa stai jos. Ai nota 4 pentru azi.
p.s. 2 CN-uri?! Ia ca`ta prin forum si vezi daca mai gasesti vreun topic unde s-a pomenit de tine :lol: .
Urban culture.

Avatar utilizator
RSC
Pescar de competitie
Mesaje: 868
Membru din: Dum Oct 16, 2011 10:40

Re: Stefan Muraru - Drept la replica

Mesaj de RSC »

"...One of the most important free services...is online mint rubbing. For the first time in the history of mankind, unlimited and unrestricted online mint rubbing is available to everyone, without discrimination...."
"Keep it simple!"

Avatar utilizator
Marian Constantin
Veteran
Mesaje: 3266
Membru din: Lun Feb 15, 2010 22:21
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Stefan Muraru - Drept la replica

Mesaj de Marian Constantin »

Pentru ca topicul initial a fost inchis fac si eu o remarca aici ca , chibit'ul ....

" Paradoxul prostului: nu ştie nimic, dar se pricepe la toate! "
X-treme Baits
https://www.facebook.com/XtremeBaits2013?ref=hl
Campion National 2015 la individual
Powered by Shimano

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Stefan Muraru - Drept la replica

Mesaj de Vladut Mateianu »

stefanmuraru scrie:Nu am nimic cu nimeni, poate cu multi ma cunosc, poate cu multi am baut o bere rece pe balta dar domnilor, nu ati observat nimic neobisnuit pe forum?

Sunt aceleasi persoane care se dau experti si cand e vorba de CN, si cand e vorba de CM si cand e vorba de administrarea unei balti, despre cum se pazeste o balta...etc

Acum vine cineva si spune foarte clar: "Ajutor ! Caut un evaluator daune auto !" si in loc sa ii raspunda doar cei care sunt "din domeniu" se scriu cateva pagini de sfaturi de la "experti".

Inchei aici aceasta polemica, cine a inteles bine, ci nu sa nu arunce cu pietre in mine pentru ca nu am decat 3 clase si mai am si probleme cu vezica & colonul.
Pe mine nu ma deranjeaza, ba din contra, m-au ajutat sfaturile primite.....

Deci nu vad de ce trebuie sa faci tu o polemica din acest subiect, era un topic deschis de mine pana la urma.... :oops:

PS Tu nu ai intervenit niciodata la un topic fara sa te pricepi ? :roll:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Stefan Muraru - Drept la replica

Mesaj de miyagi »

RSC scrie:"...One of the most important free services...is online mint rubbing. For the first time in the history of mankind, unlimited and unrestricted online mint rubbing is available to everyone, without discrimination...."
Intr-un cuvant forum poate insemna "piata". Ca orice piata bineinteles ca trebuie sa fie deschisa publicului pentru dezbateri. Deci o piata comunitara.
Pe vremuri, la romani spre exemplu, forumurile erau un fel de "piete" in care se dezbateau tot felul de probleme. Nu numai idei. Vezi tu vreo diferenta intre ce era atunci si nevoile de acum? Eu nu. Mai ales ca aici vorbim despre un forum al unei comunitati in mod cu totul si cu totul deosebit.
Intr-un forum se dezbate prin intermediul oricaror idei pentru ca niciodata nu sti de unde iese solutia optima rezolvarii problemelor. Ca mai sunt si carcotasi sau monologari e alta poveste, dar ca unii sunt mai prezenti si altii mai intelepti si asta-i adevarat.
Eu unul am sa diminuez, dupa cum am spus, prezenta mea aici pentru ca vad ca sunt unii interesati mai mult de prostituirea dezbaterilor decat de rezolvarea problemelor. Am considerat, repet, ca daca pot sa-mi aduc aportul atat cat poate fi el de subiectiv sau obiectiv, voi participa activ macar la diferitele rezolvari de cazuri. Implicarea mi-a adus insa si dezgust sau neplaceri. Nu sunt masochist.
Cu respect.
Urban culture.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Liber la Discutii”