PARTIDE DE PESCUIT-HERMES PERIS.

http://www.hermes-peris.ro/

Moderatori: Dan Mateianu, iohann, florin masu, voicuionut

Scrie răspuns
Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: PARTIDE DE PESCUIT-HERMES PERIS.

Mesaj de gabi1 »

Dumnezeu a mai lasat si "ceaiul fermentat" de hamei ....receeee cu care m-am consolat aseara...
Pana la partida viitoare iti trece... :D Stim cu totii ca memoria este asa cum sunt toate celelalte functiuni si facultati: aproximativa si perisabila... :lol:
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Avatar utilizator
osc1or
Veteran
Mesaje: 3888
Membru din: Lun Aug 13, 2012 14:35
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de osc1or »

Si noi am cazut prada valurilor de bradis de azi noapte. Am platit 24 ore, de la 18 la 18 a doua zi dar intre 20 si 7 dimineaya in zona syandurilor noastre 12-15 nu s-a putut pescui si am stat cu 16 lansete pe mal.... inteleg ca nu te poti pune cu natura, dar cred ca era mai bine daca eram anuntati de problema cand am ajuns pe balta. Nici nu ne dadusem jos din masina si paznicul deja ne incasa taxa....
Critic echilibrat

norisss
Mesaje: 229
Membru din: Dum Mai 25, 2008 10:19
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re:

Mesaj de norisss »

osc1or scrie:Si noi am cazut prada valurilor de bradis de azi noapte. Am platit 24 ore, de la 18 la 18 a doua zi dar intre 20 si 7 dimineaya in zona syandurilor noastre 12-15 nu s-a putut pescui si am stat cu 16 lansete pe mal.... inteleg ca nu te poti pune cu natura, dar cred ca era mai bine daca eram anuntati de problema cand am ajuns pe balta. Nici nu ne dadusem jos din masina si paznicul deja ne incasa taxa....

Asta suna cam nasol. Adica " sa va luam banii repede, ca ce-o fi dupa aia ce mai conteaza".

Prea se auzeau numai lucruri frumoase despre balta asta.

Avatar utilizator
jdmishere
Mesaje: 714
Membru din: Dum Mai 01, 2011 11:50
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Re:

Mesaj de jdmishere »

norisss scrie:
osc1or scrie:Si noi am cazut prada valurilor de bradis de azi noapte. Am platit 24 ore, de la 18 la 18 a doua zi dar intre 20 si 7 dimineaya in zona syandurilor noastre 12-15 nu s-a putut pescui si am stat cu 16 lansete pe mal.... inteleg ca nu te poti pune cu natura, dar cred ca era mai bine daca eram anuntati de problema cand am ajuns pe balta. Nici nu ne dadusem jos din masina si paznicul deja ne incasa taxa....

Asta suna cam nasol. Adica " sa va luam banii repede, ca ce-o fi dupa aia ce mai conteaza".

Prea se auzeau numai lucruri frumoase despre balta asta.
Balta e ok in conditii normale de pescuit , insa in contextul in care o pui de o braila si stai cu betele pe mal si mai rupi si cativa inaintasi la recuperare din cauza ragaliilor
deja ti se urca sangele la cap :(
Dragos MARDARE
CS APS

Avatar utilizator
jdmishere
Mesaje: 714
Membru din: Dum Mai 01, 2011 11:50
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Re:

Mesaj de jdmishere »

jdmishere scrie:
norisss scrie:
osc1or scrie:Si noi am cazut prada valurilor de bradis de azi noapte. Am platit 24 ore, de la 18 la 18 a doua zi dar intre 20 si 7 dimineaya in zona syandurilor noastre 12-15 nu s-a putut pescui si am stat cu 16 lansete pe mal.... inteleg ca nu te poti pune cu natura, dar cred ca era mai bine daca eram anuntati de problema cand am ajuns pe balta. Nici nu ne dadusem jos din masina si paznicul deja ne incasa taxa....

Asta suna cam nasol. Adica " sa va luam banii repede, ca ce-o fi dupa aia ce mai conteaza".

Prea se auzeau numai lucruri frumoase despre balta asta.
Balta e ok in conditii normale de pescuit , insa in contextul in care o pui de o braila si stai cu betele pe mal si mai rupi si cativa inaintasi la recuperare din cauza ragaliilor
deja ti se urca sangele la cap :(
Ziua a fost insa ok asta poate datorita monturilor noi :))))
Fişiere ataşate
DSC04150web.jpg
DSC04150web.jpg (181.95 KiB) Vizualizat de 11450 ori
Dragos MARDARE
CS APS

voicuionut
Mesaje: 21
Membru din: Mar Noi 26, 2013 19:09

PARTIDE DE PESCUIT-HERMES PERIS.

Mesaj de voicuionut »

Ne cerem scuze pt ce s-a întâmplat. Ne cerem scuze pt ca nu am anunțat dar si noi am fost luați prin surprindere.... Cat despre taxa, cei care au rămas pe balta au primit din bani înapoi iar cei care au plecat beneficiază de o partida gratis


Sent from my iPhone using Tapatalk

voicuionut
Mesaje: 21
Membru din: Mar Noi 26, 2013 19:09

PARTIDE DE PESCUIT-HERMES PERIS.

Mesaj de voicuionut »

Tot raul spre bine :::)) odată cu apa in balta au ajuns si câțiva plauri..... O sa încercam sa fixăm plaurii pe partea din fata a baltii( standurile 31-40) pt a echilibra si diversifica balta. In curând o sa se poată pescui la plaur.


Sent from my iPhone using Tapatalk

voicuionut
Mesaje: 21
Membru din: Mar Noi 26, 2013 19:09

PARTIDE DE PESCUIT-HERMES PERIS.

Mesaj de voicuionut »

Pt toți pescarii care au fost deranjati de mizeria si plaurii care au intrat in balta vineri 25.07.2014 Hermes oferă câte o partida de 12 ore gratis....Mulțumit pt înțelegere


Sent from my iPhone using Tapatalk

Avatar utilizator
ill_dottore
Mesaje: 211
Membru din: Mie Iun 30, 2010 0:16
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: PARTIDE DE PESCUIT-HERMES PERIS.

Mesaj de ill_dottore »

Foarte frumos !
Felicitari pentru initiativa !

Avatar utilizator
viper28
Mesaje: 893
Membru din: Vin Noi 23, 2012 0:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: PARTIDE DE PESCUIT-HERMES PERIS.

Mesaj de viper28 »

voicuionut scrie:Pt toți pescarii care au fost deranjati de mizeria si plaurii care au intrat in balta vineri 25.07.2014 Hermes oferă câte o partida de 12 ore gratis....Mulțumit pt înțelegere


Sent from my iPhone using Tapatalk
Multumim. Vineri seara am stat la gratar si la vin deoarece nu am putut pescui. Stim ca a fost vina naturii si chiar speram ca se va rezolva intr-un fel pentru seara pierduta.
Felicitari.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “HERMES - PERIS”