Nr. Club/Country Echipa/Team
1 CCC Florin Carstocea+Constantin Babus+Cristi Voicu
2 CCC Vali Darie+Stelian Bucovala+Cezar Enescu
3 CCC Razvan Nafornita+Daniel Scutaru+partener
4 CCC Stefan Fasie+Felix Roman
5 Moldova-RC Team Vadim Baranovski+Sergey Buzhor+Ivan Mazur
6 Moldova-Viva Team Vasciaev Anatolie+Vasciaev Victor+Rijcov Alexei
7 Green Lake Dan Stoica+parteneri
8 Team David Vio David
9 X Narcis Iulian+Ionut Badita
10 X-treme Baits Marian Constantin+Celmare Robert+partener
11 Pro Carp Team Iasi Cristian Zamfir+ Gabriel Iliescu+partener
12 x Popa Romeo+Ciprian Costin+Zoita Daniel
13 Green Lake Mircea Neacsu+parteneri
14 X Florin Amaritei+Andrei Amaritei+Costel Mosinegutu
15 Claumar Insoft Carpteam 1 Radu Badica+Iohann Kraus+Marius Mitran
16 Claumar Insoft Carpteam 2 Cristian Aciubotaritei+Claudiu Popa+Ionut Voicu
17 Carping Club Gabi Stanciu+Valentin Dumitru
18 Energy Carp Echipa 1
19 Energy Carp Echipa 2
Intalnirea este joi dimineata la ora 8 la standul A0.
DEOARECE IN ACEASTA PERIOADA SE EXECUTA LUCRARI DE REPARATIE LA CALEA FERATA CARE DUCE SPRE FERMA CORBU, INTRAREA PE SECTOR SE VA FACE PE POARTA DIN DREPTUL STANDULUI A 25.
Va asteptam!
Nr. Club/Country Echipa/Team
1 CCC Florin Carstocea+Constantin Babus+Cristi Voicu
2 CCC Vali Darie+Stelian Bucovala+Cezar Enescu
3 CCC Razvan Nafornita+Adrian Anton+Costinel Madularu
4 CCC Stefan Fasie+Felix Roman
5 Moldova-RC Team Vadim Baranovski+Sergey Buzhor+Ivan Mazur
6 Moldova-Viva Team Vasciaev Anatolie+Vasciaev Victor+Rijcov Alexei
7 X-treme Baits Marian Constantin+Celmare Robert+partener
8 X Florin Amaritei+Andrei Amaritei+Costel Mosinegutu
9 Claumar Insoft Carpteam 1 Radu Badica+Iohann Kraus+Marius Mitran
10 Claumar Insoft Carpteam 2 Cristian Aciubotaritei+Claudiu Popa+Ionut Voicu
11 Carping Club Gabi Stanciu+Valentin Dumitru
12 Energy Carp Echipa 1
13 Energy Carp Echipa 2
14 X Marius Barbu+parteneri
15 X Sorin Doroftei+Constantin Pavarache+Ioan Sebastian Jaba
16 Green Lake Mircea Neacsu+George Alexandru+Valentin Preda
Nr. Club/Country Echipa/Team
1 CCC Florin Carstocea+Constantin Babus+Cristi Voicu
2 CCC Vali Darie+Stelian Bucovala+Cezar Enescu
3 CCC Razvan Nafornita+Adrian Anton+Costinel Madularu
4 CCC Stefan Fasie+Felix Roman
5 Moldova-RC Team Vadim Baranovski+Sergey Buzhor+Ivan Mazur
6 Moldova-Viva Team Vasciaev Anatolie+Vasciaev Victor+Rijcov Alexei
7 X-treme Baits Marian Constantin+Celmare Robert+partener
8 X Florin Amaritei+Andrei Amaritei+Costel Mosinegutu
9 Claumar Insoft Carpteam 1 Radu Badica+Iohann Kraus+Marius Mitran
10 Claumar Insoft Carpteam 2 Cristian Aciubotaritei+Claudiu Popa+Ionut Voicu
11 Carping Club Gabi Stanciu+Valentin Dumitru
12 Energy Carp Echipa 1
13 Energy Carp Echipa 2
14 X Marius Barbu+parteneri
15 X Sorin Doroftei+Constantin Pavarache+Ioan Sebastian Jaba
16 Green Lake Mircea Neacsu+George Alexandru+Valentin Preda
17 Bulgaria-Exclusive Carp Team Captain Georgi Marashev+Husmen Mutlu
18 Carping Club Cristian Toroipan+Manuel Chejnoiu+Cristian Rudeanu
19 X Valeriu Matei+Eugen Roman