ANULARE CAMPIONATUL MONDIAL DIN ROMANIA 2

Discutii legate de desfasurarea evenimentului, organizare, clasamente, fotografii, propuneri, sedinte, polemici.

Moderator: gor965

Încuiat
Stefan Popescu
pescar de competitie
Mesaje: 1786
Membru din: Joi Iun 07, 2012 12:14

Re: ANULARE CAMPIONATUL MONDIAL DIN ROMANIA 2

Mesaj de Stefan Popescu »

Vali Vesa,
Nu te mai îmbăta cu apă chioară. APCR nu putea niciodată câștiga respectivul proces. Faptul că a câștigat pe fond, a fost pentru că MTS nu s-a prezentat la proces, iar dacă FRPS nu intra în cauză era o posibilitate să câștige.
Directorul juridic al MTS care a făcut măgăria de a juca pe mâna AGVPSR este acum clintul DNA și probabil că va fi coleg de celulă și cu câteva personaje de la AGVPSR. Stai mai bine la locul tău, pentru că ești deja o amintire a pescuitului sportiv. Odată și odată o să ai ocazia să vezi cine a făcut bine pescuitului sportiv; tu sau Andrei Vlădeanu. Pe mine nu mă bag în oală, pentru că eu (vă place sau nu) am intrat deja în acestă istorie.

bogdan5
pescar de competitie
Mesaje: 1020
Membru din: Vin Iun 20, 2014 18:02
Puncte: 0
Localitate: 44°26′7″N 26°6′10″E

Re: ANULARE CAMPIONATUL MONDIAL DIN ROMANIA 2

Mesaj de bogdan5 »

Stefan Popescu scrie: Pe mine nu mă bag în oală, pentru că eu (vă place sau nu) am intrat deja în acestă istorie.
Cu picioarele inainte si obiceiul dinapoi... :idea: :D
Crede în cel ce caută Adevărul,
Fereşte-te de cel ce l-a găsit.
(A.Gide)
Sinceritatea nu te lasa fara prieteni. Ii triaza.

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: ANULARE CAMPIONATUL MONDIAL DIN ROMANIA 2

Mesaj de Cristi Y »

Stefan Popescu scrie:Pe mine nu mă bag în oală, pentru că eu (vă place sau nu) am intrat deja în acestă istorie.
ai intrat martalogea , este avedarat , dar ai intrat cu gura-n p..a tuturor celor care practica pescuitul de competitie :lol: :lol:

macar gura si frigiderul sa le ai pline ca prin conturi iti bate vantul , bai prapaditule :lol: :lol: :lol: :lol:

TE CAUTA EXECUTORII PE LA POARTA SA TE ARDA BULANGIU BATRAN :!: :!: :!: :lol: :lol: :lol: :lol:
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Avatar utilizator
gabrielcalin
Pescar de competitie
Mesaje: 350
Membru din: Mie Aug 29, 2012 10:29
Puncte: 0
Localitate: PLOIESTI

Re: ANULARE CAMPIONATUL MONDIAL DIN ROMANIA 2

Mesaj de gabrielcalin »

bogdan5 scrie:
Stefan Popescu scrie: Pe mine nu mă bag în oală, pentru că eu (vă place sau nu) am intrat deja în acestă istorie.
Cu picioarele inainte si obiceiul dinapoi... :idea: :D

Da , ai intrat in istorie ca fiind principalul vinovat al anularii CM din Romania
Gabriel Calin Manolache Dobrinescu

Stefan Popescu
pescar de competitie
Mesaje: 1786
Membru din: Joi Iun 07, 2012 12:14

Re: ANULARE CAMPIONATUL MONDIAL DIN ROMANIA 2

Mesaj de Stefan Popescu »

Asta o credeți voi, lătrăii de pe forum. În curând o să postez un document semnat de Matteoli că să vedeți și voi cine este de fapt cel care a mințit pescarii sportivi din România și din cauza cui nu s-a mai ținut acest CM în România. Ce ziceți? Să-l fac public?
:D :D :D

Avatar utilizator
Albert
pescar de competitie
Mesaje: 2295
Membru din: Lun Aug 23, 2010 17:56
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: ANULARE CAMPIONATUL MONDIAL DIN ROMANIA 2

Mesaj de Albert »

Faci pã dreq sa te pieptene....suituatãr eniuan? :lol:
Fa public extrasul de cont si OP-urile prin care ai platit ce-ai pierdut pe la judecati. Ce zici, le publici?

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: ANULARE CAMPIONATUL MONDIAL DIN ROMANIA 2

Mesaj de Cristi Y »

Stefan Popescu scrie:Ce ziceți? Să-l fac public?
fa-l public comunist imputit si mincinos , minti fara oprire vagabond batran , ai mai facut publica si proforma catre doripesco sarlatan ordinar !!! :lol: :lol: :lol:
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

bogdan5
pescar de competitie
Mesaje: 1020
Membru din: Vin Iun 20, 2014 18:02
Puncte: 0
Localitate: 44°26′7″N 26°6′10″E

Re: ANULARE CAMPIONATUL MONDIAL DIN ROMANIA 2

Mesaj de bogdan5 »

Stefan Popescu scrie:Asta o credeți voi, lătrăii de pe forum. În curând o să postez un document semnat de Matteoli că să vedeți și voi cine este de fapt cel care a mințit pescarii sportivi din România și din cauza cui nu s-a mai ținut acest CM în România. Ce ziceți? Să-l fac public?
:D :D :D
Nu intereseaza orientarile tale sexuale cand esti dezinhibat.SICTIR.
Crede în cel ce caută Adevărul,
Fereşte-te de cel ce l-a găsit.
(A.Gide)
Sinceritatea nu te lasa fara prieteni. Ii triaza.

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: ANULARE CAMPIONATUL MONDIAL DIN ROMANIA 2

Mesaj de Cristi Y »

Mateolli ti-a dat cardanu-n gura asa cum ti-l dau in continuare toti pescarii cu exceptia looserului care si=a luat tzeapa ca a pus botul la vrajeala ta ordinara

ai strans banii pentru datorii onanistule ?
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: ANULARE CAMPIONATUL MONDIAL DIN ROMANIA 2

Mesaj de Cristi Y »

Muistu' asta batran cu miros de ceapa stricata nu face decat sa incerce a impresiona lotul Carp United sa nu mearga in Italia , asa cum a incercat cu toate loturile care s-au deplasat la mondiale pana acum de doi ani

Toata lumea si-a vazut de treaba si nu l-au bagat in seama pe schizofrenicul sociopat care varsa bale pe orificiul buco-anal , ba mai mult , Gyorg l-a dat si invins in instanta si acum poponaru' federal are sa-i plateasca cheltuieli de judecata

abia astept sa intreprinda ceva paduchele impotriva lotului Carp United si sunt calare pe el :wink: :wink:

hai bulane !! arata ca poti !!
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “Campionatul Mondial de Pescuit la Crap”