Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.
Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu
-
iohann
- Partener Crapmania.ro
- Mesaje: 3183
- Membru din: Dum Noi 01, 2009 11:06
- Puncte: 0
- Contact: Mesaj privat
Mesaj
de iohann »
1.Robert Sorban+parteneri-achitat integral.
2.Ionut Petriciu+Costi Tudose-achitat integral.
3.Ioan Fratila+parteneri-achitat integral.
4.Lorin Gabriel+parteneri.
5.Abbara Carp Team-Radu Androne+Florin Mihalache-achitat avans.
6.Navis Carpo.
7.Eugene Stefanescu+Boricean Gabriel+Felix Romanachitat integral.
8.GD Carp Team-Draguloiu Danut+Dobre Nicusor-Neacsu Dorin.achitat integral.
9.Bebe Costache+parteneriachitat integral.
10.Mircea Samoilescu+parteneri-achitat integral.
11.Alfiri Cristian+Radu Ciprian+Vladescu Adrianachitat avans.
12.Gabi Manolache+parteneri-achitat integral.
13.Maty+Dani M-achitat integral.
14.Cosmin Ionescu+parteneri.
15.Sologiuc Cristian+parteneri-achitat integral.
16.Zangolea Cristian+Cretu Cristian-achitat integral.
17.Udrea Catalin+partener-achitat integral.
18.Florin Masu-Ionut Voicu-achitat integral.
19.Vidin Cosmin+parteneri.
20.Sorin Muresan+Gabriel Patrascu+Adrian Voicu-achitat integral.
21.Marinescu Raul+parteneri
22.X-Treme Baits-Marian Constantin+Petre Joga+Gabriel Mitricoaie-achitat integral.
23.Green Lake-Govoreanu Marius+parteneri-achitat integral.
24.George Niculescu-achitat integral.
25.Zetec Carp Team.
26.Claumar-Insoft Carp Team-Radu Badica+parteneri-achitat integral.
numai avansul asigura locul in concurs!
-
iohann
- Partener Crapmania.ro
- Mesaje: 3183
- Membru din: Dum Noi 01, 2009 11:06
- Puncte: 0
- Contact: Mesaj privat
Mesaj
de iohann »
1.Robert Sorban+parteneri-achitat integral.
2.Ionut Petriciu+Costi Tudose-achitat integral.
3.Ioan Fratila+parteneri-achitat integral.
4.Lorin Gabriel+parteneri.
5.Abbara Carp Team-Radu Androne+Florin Mihalache-achitat avans.
6.Navis Carpo.
7.Eugene Stefanescu+Boricean Gabriel+Felix Romanachitat integral.
8.GD Carp Team-Draguloiu Danut+Dobre Nicusor-Neacsu Dorin.achitat integral.
9.Bebe Costache+parteneriachitat integral.
10.Mircea Samoilescu+parteneri-achitat integral.
11.Alfiri Cristian+Radu Ciprian+Vladescu Adrianachitat avans.
12.Gabi Manolache+parteneri-achitat integral.
13.Maty+Dani M-achitat integral.
14.Cosmin Ionescu+parteneri.
15.Sologiuc Cristian+parteneri-achitat integral.
16.Zangolea Cristian+Cretu Cristian-achitat integral.
17.Udrea Catalin+partener-achitat integral.
18.Florin Masu-Ionut Voicu-achitat integral.
19.Vidin Cosmin+parteneri.
20.Sorin Muresan+Gabriel Patrascu+Adrian Voicu-achitat integral.
21.Marinescu Raul+parteneri
22.X-Treme Baits-Marian Constantin+Petre Joga+Gabriel Mitricoaie-achitat integral.
23.Green Lake-Govoreanu Marius+parteneri-achitat integral.
24.George Niculescu-achitat integral.
25.Zetec Carp Team.
26.Claumar-Insoft Carp Team-Radu Badica+parteneri-achitat integral.
27.Cuminciorii Carp Team-Doru Teianu+Barbalau Cosmin+Silviu Anghel-achitat integral.
numai avansul asigura locul in concurs!
-
iohann
- Partener Crapmania.ro
- Mesaje: 3183
- Membru din: Dum Noi 01, 2009 11:06
- Puncte: 0
- Contact: Mesaj privat
Mesaj
de iohann »
1.Robert Sorban+parteneri-achitat integral.
2.Ionut Petriciu+Costi Tudose-achitat integral.
3.Ioan Fratila+parteneri-achitat integral.
4.Lorin Gabriel+parteneri.
5.Abbara Carp Team-Radu Androne+Florin Mihalache-achitat avans.
6.Navis Carpo.
7.Eugene Stefanescu+Boricean Gabriel+Felix Romanachitat integral.
8.GD Carp Team-Draguloiu Danut+Dobre Nicusor-Neacsu Dorin.achitat integral.
9.Bebe Costache+parteneriachitat integral.
10.Mircea Samoilescu+parteneri-achitat integral.
11.Alfiri Cristian+Radu Ciprian+Vladescu Adrianachitat integral.
12.Gabi Manolache+parteneri-achitat integral.
13.Maty+Dani M-achitat integral.
14.Cosmin Ionescu+parteneri.
15.Sologiuc Cristian+parteneri-achitat integral.
16.Zangolea Cristian+Cretu Cristian-achitat integral.
17.Udrea Catalin+partener-achitat integral.
18.Claumar-Insoft Carp Team-Florin Masu+Radu Lixandru+Ionut Voicu-achitat integral.
19.Vidin Cosmin+parteneri.
20.Sorin Muresan+Gabriel Patrascu+Adrian Voicu-achitat integral.
21.Marinescu Raul+parteneri
22.X-Treme Baits-Marian Constantin+Petre Joga+Gabriel Mitricoaie-achitat integral.
23.Green Lake-Govoreanu Marius+parteneri-achitat integral.
24.George Niculescu-achitat integral.
25.Zetec Carp Team.
26.Claumar-Insoft Carp Team-Radu Badica+parteneri-achitat integral.
27.Cuminciorii Carp Team-Doru Teianu+Barbalau Cosmin+Silviu Anghel-achitat integral.
numai avansul asigura locul in concurs!