FEEDBACK GENERAL VANZARI-CUMPARARI

Aprecieri pozitive sau negative la adresa vanzatorilor si cumparatorilor. Cate un topic pentru fiecare user.

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee, gor965

Scrie răspuns
bogdan5
pescar de competitie
Mesaje: 1020
Membru din: Vin Iun 20, 2014 18:02
Puncte: 0
Localitate: 44°26′7″N 26°6′10″E

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de bogdan5 »

raulnego scrie:am vazut useri cu feedback-uri negative care au tepuit clar alti colegi cum au fost curatati ca la "nufarul" si toate comentariile negative la adresa lor au fost sterse din aceasta rubrica !
raulengo,
Ce stii concret, ceea ce afirmi implica persoane si creeaza suspiciuni inclusiv asupra moderatirilor. Sper ca afirmatia ta sa fie doar o formulare nefericita.
Crede în cel ce caută Adevărul,
Fereşte-te de cel ce l-a găsit.
(A.Gide)
Sinceritatea nu te lasa fara prieteni. Ii triaza.

florin pocris
pescar de competitie
Mesaje: 1353
Membru din: Vin Sep 28, 2007 20:43
Puncte: 0
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de florin pocris »

tonny scrie:Un mare minus din partea mea pentru userul bogdan_1973 pe numele real BOGDAN PETREcu nr de telefon 0723702307 din comuna 1 Decembrie jud ILFOV.Asa spune el :oops:

Un cacat de om,un pacalici pe care il conduce foamea cu 3-0 si lui ii trebuie Lampa Fox Halo Elite Bivy.
I-am trimis lampa acum o saptamana si nici in ziua de azi nu a mai ridicat-o.
Nu inteleg pe unii oameni care nu au bani sa cumpere dar totusi incurca si pun la cheltuiala alti oameni onesti si cinstiti.Eu pana acum am dat pe forumul asta doar de oameni cinstiti,dar vad ca lepra asta de "om" care se mai crede si pescar a reusit sa imi schimbe parerea si sa ma faca sa fiu mai neincrezator in oameni.
Cei care il cunoasteti in realitate pe acest agarici v-as ruga frumos sa va debarasati de el pentru ca v-a face de rusine !!!
eu de astfel de oameni ma lovesc zilnic.
lucrez in domeniul vanzarilor online si expediez colete zilnic.
un procent destul de insemnat sunt cei care comanda,te asigura ca vor ridica coletul,iar cand trebuie sa il ridice ,ori nu se duc la posta,ori nu raspund la telefon curierului,care duce pachetul inapoi la sediu si daca tu nu il ceri retur sta in magazia lor 10-15 zile pe care tu le platesti ....

m-am gandit ca cel mai bun sistem pentru a te feri de astfel de oameni,dar cu pretul de a supara si pe cei seriosi...este acela de a cere o suma de X ron sa iti fie platita intr-un cont bancar , iar apoi dupa ce suma ti-a fost virata in cont ,sa expediezi coletul cu valoarea ramasa de primit.

Din pacate aceasta varianta trebuie aplicata tuturor persoanelor ce comanda,neputand selecta pe cei seriosi de ceilalti...

daca aveti si alta idee de a ne proteja impotriva neseriosilor...

Avatar utilizator
lungu vlad
Mesaje: 40
Membru din: Joi Oct 31, 2013 19:14
Puncte: 0
Localitate: Iasi

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de lungu vlad »

Bila alba pentru userul tomBv, am cumparat un scaun de la el si este comform descrierii si pozelor, plus ca l-a expediat in cel mai scurt timp. Mersi Marian si fire intinse.

Avatar utilizator
raulnego
Mesaje: 459
Membru din: Lun Oct 29, 2012 13:52
Puncte: 0
Localitate: Tecuci

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de raulnego »

bogdan5 scrie:
raulnego scrie:am vazut useri cu feedback-uri negative care au tepuit clar alti colegi cum au fost curatati ca la "nufarul" si toate comentariile negative la adresa lor au fost sterse din aceasta rubrica !
raulengo,
Ce stii concret, ceea ce afirmi implica persoane si creeaza suspiciuni inclusiv asupra moderatirilor. Sper ca afirmatia ta sa fie doar o formulare nefericita.
Ceea ce afirm este real si nu moderatorii au vreo vina , asta este politica site-ului , concret: teparul a devenit partener cu crapmania intre timp si cam asta-i povestea .....
Nu intru in detalii pentru ca nu-mi place balacareala!

marius.mohan
Mesaje: 157
Membru din: Sâm Aug 01, 2009 16:37
Puncte: 0
Contact:

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de marius.mohan »

raulnego scrie:
bogdan5 scrie:
raulnego scrie:am vazut useri cu feedback-uri negative care au tepuit clar alti colegi cum au fost curatati ca la "nufarul" si toate comentariile negative la adresa lor au fost sterse din aceasta rubrica !
raulengo,
Ce stii concret, ceea ce afirmi implica persoane si creeaza suspiciuni inclusiv asupra moderatirilor. Sper ca afirmatia ta sa fie doar o formulare nefericita.
Ceea ce afirm este real si nu moderatorii au vreo vina , asta este politica site-ului , concret: teparul a devenit partener cu crapmania intre timp si cam asta-i povestea .....
Nu intru in detalii pentru ca nu-mi place balacareala!
Daca faci referire la cine cred eu,atunci sa stii ca eu am cerut moderatorului sa stearga acele mesaje pentru ca problema a fost rezolvata.

tonny
pescar de competitie
Mesaje: 1015
Membru din: Dum Apr 11, 2010 9:44
Puncte: 0
Localitate: Alba Iulia

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de tonny »

tonny scrie:Un mare minus din partea mea pentru userul bogdan_1973 pe numele real BOGDAN PETREcu nr de telefon 0723702307 din comuna 1 Decembrie jud ILFOV.Asa spune el :oops:

Un cacat de om,un pacalici pe care il conduce foamea cu 3-0 si lui ii trebuie Lampa Fox Halo Elite Bivy.
I-am trimis lampa acum o saptamana si nici in ziua de azi nu a mai ridicat-o.
Nu inteleg pe unii oameni care nu au bani sa cumpere dar totusi incurca si pun la cheltuiala alti oameni onesti si cinstiti.Eu pana acum am dat pe forumul asta doar de oameni cinstiti,dar vad ca lepra asta de "om" care se mai crede si pescar a reusit sa imi schimbe parerea si sa ma faca sa fiu mai neincrezator in oameni.
Cei care il cunoasteti in realitate pe acest agarici v-as ruga frumos sa va debarasati de el pentru ca v-a face de rusine !!!
Salutare din nou,

Pana la urma problema s-a rezolvat si omul s-a dovedit a fii corect pana la urma.Mi-a pus banii in cont + banii pierduti pe transport de mine.Din punctul meu de vedere pare un om ok,dar sta prost cu timpul :lol:

PS: Pe aceasta cale le multumesc celor care m-au recomandat ca si om corect.Si eu am numai cuvinte de lauda despre ei.
===Toth Stefan Anton===
=All4carp=

dany_petrut
Mesaje: 184
Membru din: Mar Ian 25, 2011 22:32
Puncte: 0
Localitate: satu-mare

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de dany_petrut »

recomand userul cipoc ,om serios si de cuvint.produsul cumparat de la el a corespuns descrierii facute de el.respecte

magicn12
Mesaje: 57
Membru din: Joi Iun 19, 2014 6:26
Puncte: 0
Localitate: Dej

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de magicn12 »

User: ictor_2006- foarte serios. un vanzator de incredere

Avatar utilizator
Serboiu Alexandru
Mesaje: 603
Membru din: Joi Feb 02, 2012 18:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de Serboiu Alexandru »

Mare atentie la utu75. M-a pus sa rezerv 2 saptamani mulinetele, ca este plecat din tara, si cand a venit nu a mai dat niciun semn, nu a mai raspuns la mesaje.

Avatar utilizator
Rahan
Mesaje: 401
Membru din: Dum Feb 24, 2008 14:46
Puncte: 0
Localitate: Turda-Cluj Napoca

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de Rahan »

Serboiu Alexandru scrie:Mare atentie la utu75. M-a pus sa rezerv 2 saptamani mulinetele, ca este plecat din tara, si cand a venit nu a mai dat niciun semn, nu a mai raspuns la mesaje.
Ehhh, dar cati cacanari sunt de genul asta, oameni fara cuvant si caracter, trebuie sa te inveti cu acest gen de oameni.
BORN TO FISH
Stai departe de oamenii care îţi micşorează ambiţia.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Feedback Vanzari & Cumparari”