S.N.A.P. SPECIAL CUP

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Matei Marin
Veteran
Mesaje: 7482
Membru din: Lun Mai 23, 2011 20:27

Re: S.N.A.P. SPECIAL CUP

Mesaj de Matei Marin »

matei.m scrie:- Multumim anticipat firmei Componente Auto S.A. Topoloveni, Arges, ptr. suportul tehnic acordat, in special dl-lui SIMESCU VALENTIN, ptr. sprijinul acordat !!! :wink:
Mai sunt 5 avansuri de returnat ptr. urmatorii:
- Dan Ionica
- Govoreanu Marius
- Mahera Mihai
- Catalin Predescu
- Benedek Attila
Solicitam dl. Simescu Valentin sa returneze cele cinci avansuri in cel mai scurt timp posibil.

Avatar utilizator
Matei Marin
Veteran
Mesaje: 7482
Membru din: Lun Mai 23, 2011 20:27

Re: S.N.A.P. SPECIAL CUP

Mesaj de Matei Marin »

Solicitam d-lui Simescu Valentin (care nu poate fi contactat la tel.) sa returneze cele cinci avansuri in cel mai scurt timp posibil.
In cazul in care cele 5 avansuri nu vor fi returnate voi demara toate procedurile legale ptr. recuperarea acestora.

Avatar utilizator
Matei Marin
Veteran
Mesaje: 7482
Membru din: Lun Mai 23, 2011 20:27

Re: S.N.A.P. SPECIAL CUP

Mesaj de Matei Marin »

Luni 22.09.2014 este ultima zi in care ,, domnul " Simescu Valentin mai poate sa-mi returneze cele 5 avansuri in contul meu personal.
Dupa aceasta data, eu personal voi depune plangere inpotriva acestui ,,domn" ptr. recuperarea celor 5 avansuri.
I-mi cer scuze public celor 5 concurenti ptr. aceasta situatie si va asigur ca voi merge pana la capat ptr. rezolvarea acestei probleme.
Solicit celor 5 concurenti sa-mi trimita pe adresa de email - mateimarin1@gmail.com - o copie a ordinului de plata.
Multumesc anticipat !

cata grasu
Mesaje: 57
Membru din: Lun Mai 12, 2008 21:03

Re: S.N.A.P. SPECIAL CUP

Mesaj de cata grasu »

organizator este snap (prin matei marin) deci tu trebuie sa returnezi avansurile, ce treaba are simescu ?
SREVNI ETSETIC !

Avatar utilizator
Matei Marin
Veteran
Mesaje: 7482
Membru din: Lun Mai 23, 2011 20:27

Re: S.N.A.P. SPECIAL CUP

Mesaj de Matei Marin »

Da, eu trebuie sa returnez avansurile.
Dl. Simescu sa oferit voluntar sa ne sprijine prin utilizarea unui cont bancar - RO48CECEAG0708RON1058814
Banca CEC - titular Valentin Simescu, ptr. plata avansurilor la acest concurs.

Avatar utilizator
Matei Marin
Veteran
Mesaje: 7482
Membru din: Lun Mai 23, 2011 20:27

Re: S.N.A.P. SPECIAL CUP

Mesaj de Matei Marin »

matei.m scrie:Luni 22.09.2014 este ultima zi in care ,, domnul " Simescu Valentin mai poate sa-mi returneze cele 5 avansuri in contul meu personal.
Dupa aceasta data, eu personal voi depune plangere inpotriva acestui ,,domn" ptr. recuperarea celor 5 avansuri.
I-mi cer scuze public celor 5 concurenti ptr. aceasta situatie si va asigur ca voi merge pana la capat ptr. rezolvarea acestei probleme.
Solicit celor 5 concurenti sa-mi trimita pe adresa de email - mateimarin1@gmail.com - o copie a ordinului de plata.
Multumesc anticipat !
Am facut public aceasta situatie neplacuta, nu ptr. a ma scuza intr-un fel, am facut-o ptr. a trage un semnal referitor la caracterul unui asemenea specimen de om.

bogdan5
pescar de competitie
Mesaje: 1020
Membru din: Vin Iun 20, 2014 18:02
Puncte: 0
Localitate: 44°26′7″N 26°6′10″E

Re: S.N.A.P. SPECIAL CUP

Mesaj de bogdan5 »

matei.m scrie: Am facut public aceasta situatie neplacuta, nu ptr. a ma scuza intr-un fel, am facut-o ptr. a trage un semnal referitor la caracterul unui asemenea specimen de om.
Cand dai briciul la maimuta se intampla si surprize neplacute.
Crede în cel ce caută Adevărul,
Fereşte-te de cel ce l-a găsit.
(A.Gide)
Sinceritatea nu te lasa fara prieteni. Ii triaza.

Avatar utilizator
Lucian Mustățea
Mesaje: 318
Membru din: Sâm Mar 05, 2011 20:30
Puncte: 0
Localitate: Brașov

Re: S.N.A.P. SPECIAL CUP

Mesaj de Lucian Mustățea »

[quote="cata grasu"]organizator este snap (prin matei marin) deci tu trebuie sa returnezi avansurile, ce treaba are simescu ?

Se pare că nu prea te ajută mansarda, în sensul că nu înțelegi mare lucru. Mai adresezi și o întrebare retorică, știind că sume de bani necuvenite au intrat în contul altei persoane. Dacă înțelegeai, cu siguranță analizai cauza, nu efectul!!! Dl. Matei, este un om onest, cinstit și educat, care a dorit să organizeze un concurs și din păcate s-a ales cu o datorie.
Nume utilizator schimbat din lucfish

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”