Banati-l pe Popescu!

Aici putem discuta sau dezbate orice legat de pescuit.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

Scrie răspuns
Avatar utilizator
gabrielcalin
Pescar de competitie
Mesaje: 350
Membru din: Mie Aug 29, 2012 10:29
Puncte: 0
Localitate: PLOIESTI

Re: Banati-l pe Popescu!

Mesaj de gabrielcalin »

Dan M

La modul in care jigneste si se adreseaza utilizatorilor crapmania.ro, trebuia banat.
Nu cred ca imi va face placere sa-mi spui si despre modul in care i s-au adresat.
Si-o merita din plin.
Gabriel Calin Manolache Dobrinescu

Stefan Popescu
pescar de competitie
Mesaje: 1786
Membru din: Joi Iun 07, 2012 12:14

Re: Banati-l pe Popescu!

Mesaj de Stefan Popescu »

gabrielcalin,
Am și eu o rugăminte la tine. Poți să explici cum am anulat eu Campionatul Mondial din România?

PS Vezi ce frumos vorbesc? În schimb lăturile lui Mitrea nu le observi? Sau el are voie să facă ce vrea? Aceeași întrebare o adresez și admin-ului care permite mizeriile acestui individ abject. Prin poza pe care a postat-o, aveți ocazia să vedeți cum îmi stă mie cu el în brațe.

Avatar utilizator
ragosh
Mesaje: 82
Membru din: Dum Sep 30, 2012 9:13

Re: Banati-l pe Popescu!

Mesaj de ragosh »

Inselaciunea si demagogia nu fac parte din regulament ?! Reclama la o structura de muls banii pescarilor nu poate fi considerata incalcare a regulamentului?
Poate vor fi utilizatori naivi care se vor indrepta catre federatie imputernicind tumora, urmand cuvintele promitatoare ale federalului meschin, apoi poate va veti intreba cum de am ajuns aici ... si va fi prea tarziu...

Oare noi ca pescari, care indagim acelasi sport/pasiune/hobby nu putem sa ne unim impotriva unui dusman comun ?

Avatar utilizator
gabrielcalin
Pescar de competitie
Mesaje: 350
Membru din: Mie Aug 29, 2012 10:29
Puncte: 0
Localitate: PLOIESTI

Re: Banati-l pe Popescu!

Mesaj de gabrielcalin »

Stefan Popescu scrie:gabrielcalin,
Am și eu o rugăminte la tine. Poți să explici cum am anulat eu Campionatul Mondial din România?

PS Vezi ce frumos vorbesc? În schimb lăturile lui Mitrea nu le observi? Sau el are voie să facă ce vrea? Aceeași întrebare o adresez și admin-ului care permite mizeriile acestui individ abject. Prin poza pe care a postat-o, aveți ocazia să vedeți cum îmi stă mie cu el în brațe.


Prin actiunile pe care le-ati inteprins.
Parerea mea, trebuia sa organizati o structura puternica ca baza si apoi sa incercati sa cuceriti culmile.
Nu ati facut nici una , nici alta.
Gabriel Calin Manolache Dobrinescu

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: Banati-l pe Popescu!

Mesaj de gabi1 »

Ce aveti bah, nu va mai place "IEPURAŞUL" PLAYBOY :roll: :D :lol: :lol:
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Stefan Popescu
pescar de competitie
Mesaje: 1786
Membru din: Joi Iun 07, 2012 12:14

Re: Banati-l pe Popescu!

Mesaj de Stefan Popescu »

gabrielcalin scrie:
Stefan Popescu scrie:gabrielcalin,
Am și eu o rugăminte la tine. Poți să explici cum am anulat eu Campionatul Mondial din România?

PS Vezi ce frumos vorbesc? În schimb lăturile lui Mitrea nu le observi? Sau el are voie să facă ce vrea? Aceeași întrebare o adresez și admin-ului care permite mizeriile acestui individ abject. Prin poza pe care a postat-o, aveți ocazia să vedeți cum îmi stă mie cu el în brațe.


Prin actiunile pe care le-ati inteprins.
Parerea mea, trebuia sa organizati o structura puternica ca baza si apoi sa incercati sa cuceriti culmile.
Nu ati facut nici una , nici alta.
Care acțiuni? Fiți mai precis. Explicația este prea vagă. V-ați exprimat categoric privind vinovăția mea cum că CM nu s-a organizat în România din cauza mea. Presupun că aveți responsabilitatea afirmațiilor pe care le faceți.

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: Banati-l pe Popescu!

Mesaj de Cristi Y »

Stefan Popescu scrie:vinovăția mea cum că CM nu s-a organizat în România din cauza mea.
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: Banati-l pe Popescu!

Mesaj de gabi1 »

popete,ai "sos remoulade" la greu... :lol: :lol: :lol: :lol:
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Avatar utilizator
DumiD
Pescar de competitie
Mesaje: 1650
Membru din: Joi Oct 21, 2010 1:52

Re: Banati-l pe Popescu!

Mesaj de DumiD »

ii punem pastarncul in brate si daca riposteaza cerem banarea....halal democratie ! intreb si eu, ca unul din afara fenomenului care nu da doua cepe degerate pe concursurile voastre : cum a reusit acest personaj sa anuleze un concurs international in Romania? inseamna ca ceva e putred si-n partea cealalta, nu? trec peste faptul ca omul este intradevar gretos si restul sunt simpatici dar nu poate niciun libidinos sa anuleze nimic daca nu e macar intr-o mica masura indreptatit sa o faca

Stefan Popescu
pescar de competitie
Mesaje: 1786
Membru din: Joi Iun 07, 2012 12:14

Re: Banati-l pe Popescu!

Mesaj de Stefan Popescu »

Păi aici este șpilul. Federația s-a retras din Înțelegere pentru că asociații au vrut să ne tragă paiul prin nas. Și nu au vrut să respecte prevederile legii și ale propriilor statute. Miza era una financiară și federația nu trebuia (după ei) să știe despre ce este vorba. Și repet, dacă federația s-a retras din Înțelegere, de ce asociații rămași nu au organizat CM? M-au făcut să fac și un drum la București pentru a salva situația și în ultima clipă, iar ei nu s-au prezentat la MTS. Și atunci, cine este de vină?

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Discutii Generale despre Pescuit”