bancuri

Sectiune deschisa pentru orice subiect de discutie.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

Scrie răspuns
Avatar utilizator
ionut72
pescar de competitie
Mesaje: 2784
Membru din: Mar Oct 09, 2012 15:52

Re: bancuri

Mesaj de ionut72 »

Cei trei purceluşi, Nif-Nif, Naf-Naf şi Nuf-Nuf, veseli, se jucau, zburdau, cântau… Când, brusc, uşa se prăvale şi-n cameră năvăleşte lupul.
Toţi încremenesc…
Lupul :
- Salam Aleikum!
Purcelusii răsuflă uşuraţi :
- Slavă Domnului, e musulman!
Zilele petrecute la pescuit nu se scad din totalul zilelor vietii tale!

Avatar utilizator
ionut72
pescar de competitie
Mesaje: 2784
Membru din: Mar Oct 09, 2012 15:52

Re: bancuri

Mesaj de ionut72 »

Trei cupluri voiau sa intre in randul oamenilor bisericii, asa ca s-au dus la un preot sa il intrebe ce sa faca. Preotul le-a spus ca mai intai trebuie sa incerce sa reziste fara sex doua saptamani si dupa aceea sa vina sa ii spuna cum s-au descurcat. Primul cuplu era de pensionari, al doilea pe la 40 de ani si cel de-al treilea erau pe la 25. Se intorc dupa doua saptamani si preotul ii intreaba cum s-au descurcat. Pensionarii spun ca n-a fost nici o problema sa se abtina. Sunt primiti in randul bisericii. Cei de 40 de ani spun ca a fost greu prima saptamana, dar dupa aia a fost floare la ureche. Sunt primiti si ei in randul bisericii. Cand vine randul celor de 25 de ani, tipul spune:

-Ne-am abtinut cat ne-am abtinut, dar, intr-o zi, cand ea a scapat cutia de lapte pe jos si s-a aplecat dupa ea…fustita i s-a ridicat…i-am vazut snuruletul din fund…oricum, n-am mai putut sa ma abtin! Am simtit ca trebuie neaparat sa fac sex cu ea acolo, exact in acel moment, astfel o sa explodez…si atunci am facut sex salbatic, acolo pe jos, am spart si cutia de lapte, dar nimic nu ne-a putut opri!…

-Imi pare rau, zice popa, in acest caz nu va mai putem primi in randul bisericii.

-Asta-i soarta noastra, zise tipul putin dezamagit. Oricum, au zis ca nu ne mai primesc nici la Carrefour !
Zilele petrecute la pescuit nu se scad din totalul zilelor vietii tale!

Avatar utilizator
adisefu
Mesaje: 288
Membru din: Joi Dec 08, 2011 12:30
Puncte: 0
Localitate: Sibiu

Re: bancuri

Mesaj de adisefu »

Marie cu Veta se intalnesc pe ulita si stau la o poveste
- tu Marie ce-ai facut de revelion?
- ca de obicei, m-am bagat in pat
- si a fost multa lume?

mircea62
Mesaje: 920
Membru din: Vin Sep 04, 2009 9:32
Puncte: 0
Localitate: Buzau

Re: bancuri

Mesaj de mircea62 »

Crap rapitor
Fişiere ataşate
Peste rapitor.jpg
Peste rapitor.jpg (53.23 KiB) Vizualizat de 837 ori
Mircea B.

Avatar utilizator
adisefu
Mesaje: 288
Membru din: Joi Dec 08, 2011 12:30
Puncte: 0
Localitate: Sibiu

Re: bancuri

Mesaj de adisefu »

photoshop :!:

DAN BERHECI
Mesaje: 218
Membru din: Joi Mai 05, 2011 15:43
Puncte: 0
Localitate: Focsani

Re: bancuri

Mesaj de DAN BERHECI »

Ce face femeia dupa ce termini partida de sex cu ea?
Deranjeaza!

Avatar utilizator
andrei mihut
Mesaje: 428
Membru din: Mar Iun 16, 2009 13:21
Puncte: 0
Localitate: Piatra Neamt
Contact:

Re: bancuri

Mesaj de andrei mihut »

Un preot mai batran invata enoriasele sa nu-i mai spuna la spovedanie cu cine au facut-o si de cate ori, sa-i spuna ca au cazut de pe pod, o data, de doua ori, de trei ori, de cate ori au pacatuit.
Trece timpul preotul cel batran moare iar in locul lui vine unul tanar care de fiecare data cand spovedea auzea si cum cadeau bietele femei de pe pod, unele odata, altele de doua sau mai multe ori. Intamplarea face ca si podul din localitate sa fie rupt. Hotarat preotul merge la primar sa-l roage sa faca podul pentru a nu se intampla necazuri si mai mari, explicandu-i acestuia in detaliu cele intamplate la spovedanie.
Primarul stiind despre ce este vorba se tinea cu mainile de burta nu alta de atata ras.
Suparat popa-i spune:
-Nu mai radeti domnule primar ca si nevasta dumitale a cazut de vreo doua - trei ori.




Poarta-te frumos cu copiii tai. Ei iti vor alege azilul.
It's more than passion!

Avatar utilizator
ionut72
pescar de competitie
Mesaje: 2784
Membru din: Mar Oct 09, 2012 15:52

Re: bancuri

Mesaj de ionut72 »

Atentie posesori de smartphone:

"Dacă-l bănuiești că te înșală, du-l în fața ușii ei și vezi dacă i se conectează telefonul la wi-fi". :D :D :D


Ce-si doresc barbatii inainte de moarte:

Da Doamne ca, dupa ce nu mai sunt, sa nu-mi vanda nevasta-mea sculele de pescuit cu cat i-am spus eu ca am dat pe ele! :lol:
Zilele petrecute la pescuit nu se scad din totalul zilelor vietii tale!

Avatar utilizator
doru_croc
pescar de competitie
Mesaje: 2433
Membru din: Dum Aug 30, 2009 10:01
Puncte: 0
Localitate: Alexandria

Re: bancuri

Mesaj de doru_croc »

ROMM RECYCLING
Fişiere ataşate
DSC_0431.jpg
DSC_0431.jpg (115.99 KiB) Vizualizat de 616 ori
Pentru unii umorul este ca si o limba straina: fara subtitrare nu inteleg nimic!
Este de o mie de ori mai bine să fii optimist şi să te înşeli, decât să fii pesimist şi să ai dreptate.

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: bancuri

Mesaj de gabi1 »

Dupa RECYCLING. :idea:

"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Liber la Discutii”