TURUL 2-CU CINE VOTAM ? SONDAJ PESCARI

Sectiune deschisa pentru orice subiect de discutie.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

Scrie răspuns

Cu cine veti vota in turul 2 ?

VICTOR PONTA
37
19%
KLAUS IOHANNIS
144
72%
NU VOTEZ
19
10%
 
Voturi totale: 200

Avatar utilizator
doru_croc
pescar de competitie
Mesaje: 2433
Membru din: Dum Aug 30, 2009 10:01
Puncte: 0
Localitate: Alexandria

Re: TURUL 2-CU CINE VOTAM ? SONDAJ PESCARI

Mesaj de doru_croc »

Vali Vesa scrie:"L-am vazut pe Traian Basescu, l-ati studiat pe Traian Basescu. Domnule Iohannis, acum l-am vazut pe Traian Basescu din nou - acelasi fariseism, aceeasi incredere ca ii prosteste din nou pe romani", a spus Victor Ponta, dupa mesajul lui Klaus Iohannis.

"Oare i-a prostit dl Basescu pe romani cand v-a pus prim-ministru? Pe mine m-a refuzat, pe dvs. v-a pus", a venit replica lui Klaus Iohannis, dupa care Victor Ponta a avut o scurta reactie, neinteligibila, deoarece moderatoarea emisiunii a pus punct dezbaterii.

Sa fie 1-1 ???
Printr-un autogol marcat de mijlocasul la inchidere Ponta V.V. :lol: :lol: :lol:
Pentru unii umorul este ca si o limba straina: fara subtitrare nu inteleg nimic!
Este de o mie de ori mai bine să fii optimist şi să te înşeli, decât să fii pesimist şi să ai dreptate.

Avatar utilizator
pharaoh
pescar de competitie
Mesaje: 1174
Membru din: Mar Aug 03, 2010 16:12
Puncte: 0
Localitate: Constanta
Contact:

Re: TURUL 2-CU CINE VOTAM ? SONDAJ PESCARI

Mesaj de pharaoh »

1 - 1 pentru ei :)
Marius Sârbu

Avatar utilizator
Viorel M
Site Admin
Mesaje: 397
Membru din: Lun Aug 31, 2009 14:46
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: TURUL 2-CU CINE VOTAM ? SONDAJ PESCARI

Mesaj de Viorel M »

Victor Ponta, desfiintat din nou la Antena 3. Aseara, ca sa nu mai existe dubii privind data :D

„Vă rog opriți-vă cu asta. Este insultător!!! Încercați să ne prostiți la fel ca și Băsescu. Procurorii nu sunt judecători, își desfășoară activitatea ca funcționari publici sub controlul Ministrului Justiției…. Mă opresc domnule prim-ministru pentru că este rușinos ceea ce faceți, opresc dialogul cu dumneavoastră pentru că îmi e rușine mie de rușinea dumneavoastră”, a replicat indignată Oana Stancu.

Cred ca Gadea si Badea au luat-o la bataie dupa emisiune.

http://www.exclusivnews.ro/stiri/stiri- ... ena-3.html

Avatar utilizator
Florin Pata
Mesaje: 902
Membru din: Mie Iun 15, 2011 16:12
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: TURUL 2-CU CINE VOTAM ? SONDAJ PESCARI

Mesaj de Florin Pata »

Romania a pierdut un presedinte "neamt" dar a castigat un "atlet" ! KI fuge " de rupe" de deeeeeeeezzzbaaaaaateeeri cu Viorel ! :lol:

Avatar utilizator
DumiD
Pescar de competitie
Mesaje: 1650
Membru din: Joi Oct 21, 2010 1:52

Re: TURUL 2-CU CINE VOTAM ? SONDAJ PESCARI

Mesaj de DumiD »

Florin Pata scrie:Romania a pierdut un presedinte "neamt" dar a castigat un "atlet" ! KI fuge " de rupe" de deeeeeeeezzzbaaaaaateeeri cu Viorel ! :lol:
banuiesc ca te referi la asa-zisa dezbatere care ar fi vrut sa o aiba si antena 3. sa fim seriosi, daca te bagi in troaca cu porci se cheama ca esti porc, n-avea ce sa caute la gunoaiele alea.iata reactia celor de la a3 :
"Klaus Iohannis îmi aduce aminte perfect de Traian Băsescu. E totuşi bizar să arăţi atât de diferit şi să fii atât de asemănător cu Traian Băsescu în practicile lui din campania din 2009. La un moment dat, Traian Băsescu se plângea că nu e invitat la Antena 3. L-am invitat, după care a zis că nu vine", a declarat directorul general al Antena 3, Mihai Gâdea.
dupa ce au aruncat cu fecale in el inca dinainte sa-si anunte candidatura ar fi fost culmea sa-si incheie campania la a3. cine ar fi moderat dezbaterea, gadea,badea sau oana grecu? cred ca-i pregatisera numai intrebari referitoare la traficul de copii si de organe :lol: :lol: :lol:

Avatar utilizator
DumiD
Pescar de competitie
Mesaje: 1650
Membru din: Joi Oct 21, 2010 1:52

Re: TURUL 2-CU CINE VOTAM ? SONDAJ PESCARI

Mesaj de DumiD »

apropos, cum vi s-a parut moderarea pe b1? mie mi s-a parut ok, si mi se pare ok si ca la fiecare emisiune au cate un invitat si de la psd, chiar daca nu prea il lasa sa vorbeasca si-i sar toti in cap macar au un minim drept la replica. la a3 la oana grecu sunt invitati gadea si badea si arunca toti trei cu rahat in basescu sau iohannis, pauza publicitara...urmeaza emisiunea lui gadea cu invitatii oana grecu si mircea badea in care arunca toti 3 cu rahat in iohannis si basescu dupa care emisiunea lui badea in care ramane singur pentru ca publicul a3 dorm toti cu basini la nas la ora 23:00 :)

bogdan5
pescar de competitie
Mesaje: 1020
Membru din: Vin Iun 20, 2014 18:02
Puncte: 0
Localitate: 44°26′7″N 26°6′10″E

Re: TURUL 2-CU CINE VOTAM ? SONDAJ PESCARI

Mesaj de bogdan5 »

dorm toti cu basini la nas la ora 23:00 :)
:lol: :lol:
Exagerezi, nu toti fierb fasolea in o singura apa.
Crede în cel ce caută Adevărul,
Fereşte-te de cel ce l-a găsit.
(A.Gide)
Sinceritatea nu te lasa fara prieteni. Ii triaza.

Avatar utilizator
Viorel M
Site Admin
Mesaje: 397
Membru din: Lun Aug 31, 2009 14:46
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: TURUL 2-CU CINE VOTAM ? SONDAJ PESCARI

Mesaj de Viorel M »

DumiD scrie:apropos, cum vi s-a parut moderarea pe b1? mie mi s-a parut ok, si mi se pare ok si ca la fiecare emisiune au cate un invitat si de la psd, chiar daca nu prea il lasa sa vorbeasca si-i sar toti in cap macar au un minim drept la replica. la a3 la oana grecu sunt invitati gadea si badea si arunca toti trei cu rahat in basescu sau iohannis, pauza publicitara...urmeaza emisiunea lui gadea cu invitatii oana grecu si mircea badea in care arunca toti 3 cu rahat in iohannis si basescu dupa care emisiunea lui badea in care ramane singur pentru ca publicul a3 dorm toti cu basini la nas la ora 23:00 :)
Mai mult decat ok moderarea. Chiar si Iohannis a fost ok pe formatul asta, dar si maimutoiul s-a adaptat f bine.

Avatar utilizator
doru_croc
pescar de competitie
Mesaje: 2433
Membru din: Dum Aug 30, 2009 10:01
Puncte: 0
Localitate: Alexandria

Re: TURUL 2-CU CINE VOTAM ? SONDAJ PESCARI

Mesaj de doru_croc »

Florin Pata scrie:Romania a pierdut un presedinte "neamt" dar a castigat un "atlet" ! KI fuge " de rupe" de deeeeeeeezzzbaaaaaateeeri cu Viorel ! :lol:
Si va castiga un presedinte machedon imputit :mrgreen:
Pentru unii umorul este ca si o limba straina: fara subtitrare nu inteleg nimic!
Este de o mie de ori mai bine să fii optimist şi să te înşeli, decât să fii pesimist şi să ai dreptate.

Avatar utilizator
adisefu
Mesaje: 288
Membru din: Joi Dec 08, 2011 12:30
Puncte: 0
Localitate: Sibiu

Re: TURUL 2-CU CINE VOTAM ? SONDAJ PESCARI

Mesaj de adisefu »

ionut72 scrie:Apropo, de ce nu e de acord BOR cu legalizarea prostitutiei?

Se teme de concurenta ...

A fost buna asta!!! :lol: :lol: :lol:

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Liber la Discutii”