Desfasurare Cupa Revelionul Pescarilor - MV2 -2014

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Avatar utilizator
the mover
Mesaje: 677
Membru din: Mie Noi 10, 2010 16:19

Re: Desfasurare Cupa Revelionul Pescarilor - MV2 -2014

Mesaj de the mover »

felicitarii maxime,tuturor celor implicati :lol:
Dan Stoica
CLUBUL GREEN LAKE
4Carphttp://www.crapmania.ro/forum/marele-bazar-f8/ ... 25664.html
Dacă vrei să ştii cine este un om, dă-i o funcţie de conducere.

Avatar utilizator
Victoras Petcu
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1912
Membru din: Joi Mai 31, 2007 22:06
Puncte: 0

Re: Desfasurare Cupa Revelionul Pescarilor - MV2 -2014

Mesaj de Victoras Petcu »

petre iulian scrie:Felicitari tuturor care au participat la acest eveniment frumos `Cupa Revelionului .Felicitari Iohann,George Iorga si arbitrilor ...Jos Palaria :wink:
Eu personal si echipa ne-am simtit foarte ,foarte bine si-am petrecut doua zile de vis . Am venit chititzi pentru distractie si asta am facut ... Nu pot descrie in cuvinte cata distractie si voie buna a fost pe cuprinsul acestui "concurs ".....Se vede cat de cat in imagini ce-a fost pe balta :D

Multumim `bucatarului Mishu (Mihai Mladinovici )pentru delicatesele culinare cu ,care ne-ai rasfatat . :wink: Nota 10 pentru gulasul de vita facut ieri .Multumim si lui Mircea Neacsu (pompy) care ieri de ziua lui a venit special pentru noi sa ne cinsteasca cu acest gulas, stropit cu mult ,mult ,foarte mult vin ... :wink: Inca odata LA MULTI ANI .

Urmeaza peste 2 saptamani petrecerea campeneasca de sfarsit de sezon Green Lake unde o sa petrecem inca 2 zile de pomina .


Victoras noi ne-am simtit foarte bine pe Moara si asta conteaza cel mai mult :wink: Moara este balta ce-a mai buna din tara ca raport densitate/pesti mari ...dupa parerea mea :wink: Aici ne-am format ca echipa eu cu George si aici am invatat/format primele echipe de pescari noi de competitie in cadrul clubului . Eu cu George Alexandru cred ca am fost primii care au pescuit c&r pe aceasta balta si nu cred ca, credeati pe atunci ca o sa creasca asa mult acest fenomen c&r :wink: . Felicitari pentru aceasta balta care creste de la an la an .


o zi buna tuturor si sa ne vedem sanatosi la anul pe malul baltii

"Eu personal si echipa ne-am simtit foarte ,foarte bine si-am petrecut doua zile de vis . Am venit chititzi pentru distractie si asta am facut ... Nu pot descrie in cuvinte cata distractie si voie buna a fost pe cuprinsul acestui "concurs ".....Se vede cat de cat in imagini ce-a fost pe balta" :D

Multumesc pentru felicitari si pentru vorbele frumoase la adresa lacului M.V.2 !!!
Ma bucur ca v-ati simtit bine si cred ca majoritatea celor care participa la "Cupa Revelionul Pescarilor M.V.2" ,vin sa se distreze adica " chititzi pentru distractie " !!!
Am observat ca mai sint si "unii" care nu vad distractia si voia buna la un asemenea concurs, noroc ca nu sint multi si "urias" !!!
Victoras Petcu

Avatar utilizator
Victoras Petcu
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1912
Membru din: Joi Mai 31, 2007 22:06
Puncte: 0

Re: Desfasurare Cupa Revelionul Pescarilor - MV2 -2014

Mesaj de Victoras Petcu »

jdmishere scrie:Dle Dragos, daca in urma cu doua saptamani se capturau crapi foarte bine (vezi "Ultimate Winter Challenge-Ed. a III-a, MV2 -2014 "),cam de o saptamana, in primul rand din cauza timpului rece si in al doilea rand si din cauza plaselor, crapii nu mai vor sa se hraneasca !!! Sincer sa fiu, nu ma asteptam la acest lucru !!! Bagam plase de 4 - 5 ani in aceasta perioada si nicodata nu s-a intimplat asa ceva !!!
Incepind de luni si pina ingheata apa, cei care vor sa pescuiasca pe M.V.2, nu o sa mai achite taxa de pescuit, decit in cazul in care o sa captureze macar un crap !!!
Rugam pe cei interesati sa ceara informatii de la paznici cind sosesc pe lac,daca in acea zi se baga plase si daca da, in ce parte a lacului !!!
[/quote]

Domnul Petcu, prima mea afirmatie de pe acest topic a fost in spirit de gluma, tin sa mentionez acest lucru deoarece observ ca discutia a devenit vrand-nevrand destul de serrioasa. Departe de mine gandul de a denigra MV2-ul. Faptul ca ultimul concurs din acest an, fie el si amical, se tine pe MV2, si asa in buza iernii...spune multe despre increderea pe care o au organizatorii si pescarii participanti in aceasta balta. Daca s-a prins sau nu peste, daca s-a chefuit mai mult decat s-a pescuit sau invers...asta e alta discutie.
Tot ce putem spera e ca gheata sa isi faca cat mai tarziu aparitia la suprafata apei:)[/quote]


Ok, Dle Dragos am stiut ca afirmatia dvs " a fost in spirit de gluma " .
Daca timpul nu mai va tine cu pescarii, sa ne vedem sanatosi in anul 2015 pe malul lacului M.V.2 !!! :D



Victoras Petcu

Avatar utilizator
Victoras Petcu
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1912
Membru din: Joi Mai 31, 2007 22:06
Puncte: 0

Re: Desfasurare Cupa Revelionul Pescarilor - MV2 -2014

Mesaj de Victoras Petcu »

FELICITARI CASTIGATORILOR !!!
FELICITARI TUTUROR CONCURENTILOR !!!
FELICITARI IOHANN PENTRU ORGANIZARE !!!
FELICITARI LUI GEORGE IORGA & CO !!!
FELICITARI TUTUROR CELOR CARE S-AU DISTRAT IN CIUDA TEMPERATURILOR SCAZUTE CARE AU FOST !!!
Victoras Petcu

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”