scrisoare de protest

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Avatar utilizator
Florentin Iuga
Mesaje: 554
Membru din: Sâm Oct 07, 2006 0:42
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: scrisoare de protest

Mesaj de Florentin Iuga »

Nu e un arbitru la fiecare echipa nici la CM si daca se mai plimba cei existenti, repet, o fac extrem de discret. Eu am asistat la doua CM si nu am auzit de vreun arbitru sa intervina in vreun fel decat la solicitari.

Nici nu-mi aduceam aminte cine mi-a spus ca a fost controlat noaptea, ma mira gestul. Ce s-ar putea gasi intr-un boilies fiert?
"Mens agitat molem" (Virgiliu)

Avatar utilizator
Andrei I
pescar de competitie
Mesaje: 1761
Membru din: Mie Mai 02, 2007 21:11
Puncte: 0
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: scrisoare de protest

Mesaj de Andrei I »

si mie mi-a fost verificata directia firelor noaptea la darvari si chiar am fost rugat sa o scot pe cea din dreapta si sa o arunc din nou pr o abatere de vreo 5grade...evident m-am conformat.
Milionar excentric

Avatar utilizator
Sionut
Mesaje: 963
Membru din: Joi Dec 11, 2008 22:15
Puncte: 0
Localitate: Popesti

Re: scrisoare de protest

Mesaj de Sionut »

@Florentin & Andrei

In primul rand suntem of topic si se supara Mircea pe noi. Apoi noaptea nu am scos lansete sa verificam continutul bilelor. S-a verificat numarul de scule in actiune din stand si imprejurimi, directia firelor si la lanseta scoasa daca montura e corecta, daca e nada vie si daca plumbul prezinta urme de pasta etc...
Aceste actiuni se vor face si la etapele urmatoare. Apoi la sfarsit se va trage linie : APS si-a facut treaba corect sau nu !
CS APS

Avatar utilizator
Andrei I
pescar de competitie
Mesaje: 1761
Membru din: Mie Mai 02, 2007 21:11
Puncte: 0
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: scrisoare de protest

Mesaj de Andrei I »

pai Ionut..nu am contestat ..nimic, am vrut sa arat ca APS si-a facut treaba la fel peste tot.

Si scuze Mircea pt offtopic
Milionar excentric

Avatar utilizator
mirceaef
Mesaje: 636
Membru din: Lun Ian 17, 2005 14:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: scrisoare de protest

Mesaj de mirceaef »

nu-i problema, andrei.

m-au sunat mai multe persoane sa ma intrebe ce se intampla cu scrisoarea. vine. n-am avut timp pe motiv de "dispute domestice" (esti ori la peste, ori in atelier cu bilele alea, ori la computer ... pt casa nu mai faci nimic!) :D :D :D
mai am de lucru la argumentarea cererii de demitere, azi o termin sigur. va fi postata aici, pe forumul avp si pe prima pagina avp.

daca exista participanti sau arbitrii care doresc sa semnaleze si alte abateri de regulament care nu au fost discutate sau solutionate, ii rog sa imi scrie pe privat. o sa incerc sa le inserez in scrisoare.

multumesc anticipat.
Epure-Fusu Mircea
Carping Club

Avatar utilizator
mirceaef
Mesaje: 636
Membru din: Lun Ian 17, 2005 14:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: scrisoare de protest

Mesaj de mirceaef »

mi-au iesit vreo cinci pagini de scrisoare. trebuie sa mai condensez textul altfel va fi greu de urmarit si pierd "cititorul" pe drum. intre timp am mai primit sugestii si de la o alta ramura competitionala aflata sub tutela avp. s-ar putea sa am niste aliati nesperati. o postez cand e gata.
Epure-Fusu Mircea
Carping Club

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: scrisoare de protest

Mesaj de EX-UL »

Iti dau eu avocat care mi-e "frate" si te lamureste el cum sa faci odata pentru totdeauna liniste in chestia asta . Asta in masura in care "seful de turneu" are prin regulament si niste responsabilitati certe - daca a fost pus numai ca sa inchida gura APCR si nu avea nimic de facut - este zero orice actiune legala si orice scrisoare de protest . Ne-a pacalit pe toti !

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”