FEEDBACK GENERAL VANZARI-CUMPARARI

Aprecieri pozitive sau negative la adresa vanzatorilor si cumparatorilor. Cate un topic pentru fiecare user.

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee, gor965

Scrie răspuns
goanga78
Mesaje: 512
Membru din: Mar Apr 30, 2013 20:16
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti,sectorul 3

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de goanga78 »

Sunt noi,am avut patru, doi I-am trimis in provincie ,doi s-au ridicat personal din Bucuresti.S-au vandut acum 3 saptamani poate o luna. stima.E posibil ca unul sa fi avut o sgarietura de 2 milimetrii ei sunt de aluminiu si sunt foarte pretentiosi la atingere cu corpuri dure.Am informat despre acest lucru telephonic clientul care le-a luat prin curier.Cel care le-a luat personal tot dupa site-ul crapmania daca nu erau perfecti nu-i cumpara.stima

goanga78
Mesaje: 512
Membru din: Mar Apr 30, 2013 20:16
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti,sectorul 3

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de goanga78 »

Si eu am luat de la 4pesti lansete daiwa regal de crap care erau noi si cand au venit inelul mare era facut zob. ce sa fac asta a fost poate de la transport sau poate .... m-am dus si l-am reparat. Se intampla.

Avatar utilizator
Alin Galbenu
Moderator
Mesaje: 2784
Membru din: Lun Aug 08, 2011 11:38
Puncte: 0
Localitate: Craiova
Contact:

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de Alin Galbenu »

Asta cu "si eu am patit, deci ii fac si eu altuia" , e la fel ca aia cu "sa moara si capra vecinului".
Tocmai DE ASTA tot insistam sa puneti POZE REALE in anunturi, ca sa evitati discutiile de genul. De exemplu, asta cu tamburii noi si zgarieturi aparute peste noapte putea fi evitata daca tu ofereai poze cu produsele.
Am rugamintea ca pe viitor, toate anunturile pe care le deschizi sa contina poze reale.

Multumesc pentru intelegere!
Imagine

bogdan5
pescar de competitie
Mesaje: 1020
Membru din: Vin Iun 20, 2014 18:02
Puncte: 0
Localitate: 44°26′7″N 26°6′10″E

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de bogdan5 »

Am rugamintea ca pe viitor, toate anunturile pe care le deschizi sa contina poze reale.
Pozele reale sunt obligatorii, nu si elocvente cat tip sunt facute din pozitii care ascund eventualele defecte. Moralitatea nu se fotografiaza, apare cu timpul.
Crede în cel ce caută Adevărul,
Fereşte-te de cel ce l-a găsit.
(A.Gide)
Sinceritatea nu te lasa fara prieteni. Ii triaza.

utu75
Mesaje: 655
Membru din: Dum Mai 04, 2014 21:19
Puncte: 0
Localitate: Baia Mare

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de utu75 »

Eu astept explicatii si scuze de peste O LUNA de la userul 4pesti si inca nu au sosit dar nici nu sa luat vreo masura din partea adminilor.
Nu te tine smecher, pentru ca intotdeauna va exista unul mai mare ca tine!

viorel doloc
pescar de competitie
Mesaje: 1327
Membru din: Mar Iun 26, 2007 20:59
Puncte: 0
Localitate: SIBIU

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de viorel doloc »

Userul "Goanga 78".
Asta e cea mai mare minciuna..."Am informat despre acest lucru telephonic clientul care le-a luat prin curier"!!!
Carp Passion

Avatar utilizator
oltic
Mesaje: 462
Membru din: Lun Mai 05, 2014 15:38
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI

Re: VAND AVERTIZORI K-KARP PULSAR ADS

Mesaj de oltic »

Se poate închide deoarece căzusem la învoială cu ușerul Andrei_81 sa_mi vanda avertizării jrc ds3 mâine dimineața la un anume preț,iar acum s_a razgindit deoarece vrea mai multi bani,așa om,așa caracter... Se poate închide,mulțumesc!rog un moderator sa mute la feedbeack....sa știe lumea despre seriozitatea ușerului Andrei_81,stima!

Chief
Mesaje: 260
Membru din: Joi Iun 13, 2013 13:14
Puncte: 0
Localitate: Sibiu

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de Chief »

Am facut o tranzactie cu userul goanga 78. Am intrat in posesia unei mulinete si sunt f multumit si de pret si de calitatea produsului(nou) iar timpul de livrare a fost mult sub 24 de ore. Asadar recomand userul goanga 78 pt viitoare tranzactii. O zi buna.

Avatar utilizator
Alin Galbenu
Moderator
Mesaje: 2784
Membru din: Lun Aug 08, 2011 11:38
Puncte: 0
Localitate: Craiova
Contact:

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de Alin Galbenu »

Sunt sigur ca nu ti-a cerut el sa scrii aici :))
Imagine

Avatar utilizator
4pesti
Mesaje: 552
Membru din: Lun Ian 12, 2015 21:59
Puncte: 0
Localitate: Iasi

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de 4pesti »

Ce e crăpat Dnul Utu75? Așa e modelul ,si ți l am dat Bonus la cele 2 mese pelagra 2 capuri; e pentru batoane de chit care sunt ambalate in plastic! Du-te si cumpara unul nou si o sa ve ca e la fel! Cat despre adresa de mail e foarte buna , când am vb cu dnul cred ca era intr o anumită stare , cat despre cat de repede a ridicat coletul de la care a costat 100ron cu tot cu transport prin urgent curier , ca m-au sunat cei de urgent curier ca Dnul a spus sa vine el sa i-l ridice de la sediu , dar trecuse 2 saptamâni si nu i-l mai ridicase. Am mesajele in telefon !

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Feedback Vanzari & Cumparari”