Raspuns topic "Echipa Big Fish"

Sectiune deschisa pentru orice subiect de discutie.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

Avatar utilizator
mirceaef
Mesaje: 636
Membru din: Lun Ian 17, 2005 14:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de mirceaef »

Pe subiectul Big Fish ... n-am.

Despre verbul/substantiv maine voi trage o concluzie, dupa ce ma uit acasa in cele trei editii de DEX pe care le am. La nivel de principiu, daca tot ai oferit informatia aceea nu inteleg de ai trunchiat-o.
Epure-Fusu Mircea
Carping Club

Avatar utilizator
Roger
Mesaje: 114
Membru din: Mie Ian 19, 2005 11:57

Mesaj de Roger »

Cand ai o parere(eventual alta) pe subiect mai vorbim.
Alexandru Marcu

Avatar utilizator
mirceaef
Mesaje: 636
Membru din: Lun Ian 17, 2005 14:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de mirceaef »

Roger, tot ofuscat ai ramas? Ce naiba, am acceptat ca se poate pescui si cu oboare de 2,70 la crap dar nu m-as apuca sa le recomand nimanui pe forum.
Epure-Fusu Mircea
Carping Club

Avatar utilizator
Roger
Mesaje: 114
Membru din: Mie Ian 19, 2005 11:57

Mesaj de Roger »

Esti incorigibil.Si de data asta - stupid.

Accept si apreciez sfatul urmatorilor :
Cezar Bibu , Cornel Rosioru ,Adriano,Patabum , Radu Sima ,Bogdan Guguianu ,Vlad Pavlovici intr-o ordine oarecare.Si nu numai.Dar de la tine..

Ce accepti tu nu conteaza.Pentru ca..pentru mine tu esti multimea vida in ceea ce priveste pescuitul.

La revedere.

p.s.Get a life !!!
Alexandru Marcu

Avatar utilizator
Daniel Costache
Mesaje: 122
Membru din: Vin Ian 14, 2005 20:10
Puncte: 0
Localitate: Constanta
Contact:

Mesaj de Daniel Costache »

mai usor fratilor ca va loviti la ceas
Fire intinse!

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

@Roger

Ma gindeam ca daca tot v-ati contrazis pe DEX sa-l treci si pe Vladeanu in lista aia - nu de alta dar cred ca la peste se descurca mai bine decit sa se uite prin dictionare :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar utilizator
mirceaef
Mesaje: 636
Membru din: Lun Ian 17, 2005 14:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de mirceaef »

Roger, un lucru bun ramane, uite mai creste numarul de postari pe site. In alta ordine de idei:

1. O persoana inteligenta poate purta o discutie si fara invective, o persoana cu putine sinapse si alea in suspensie, trece la catalogari de genul "stupid" fara nici un fel de alte argumente.
2. O opinie contrara nu e un atac la persoana.
3. In ceea ce dezbateam noi, nu era vorba nici pe departe de pescuitul crapului. Ce-are a face oricare din pescarii de crap enumerati de tine cu DEX-ul in discutie, nu stiu. In dreptul LV-ului ai uitat sa adaugi ca esti indragostit de counterul lui.
4. In pescuitul crapului eu chiar sunt acolo in multimea aia vida, dar cum ziceau strabunii nostri dacii I'm working on it. De tine doar am auzit ca esti purtator de fash roz pe Peris.

Oboare intinse,
Epure-Fusu Mircea
Carping Club

iulian staicu
Mesaje: 186
Membru din: Lun Ian 10, 2005 15:20
Puncte: 0
Localitate: constanta

Mesaj de iulian staicu »

"De tine doar am auzit ca esti purtator de fash roz pe Peris."

nu l-am vazut

iulian

Avatar utilizator
Daniel Costache
Mesaje: 122
Membru din: Vin Ian 14, 2005 20:10
Puncte: 0
Localitate: Constanta
Contact:

Mesaj de Daniel Costache »

iulian
eu l-am intrebat pe Roger (pe celalalt forum) daca nu cumva el este tipul care i-a vizitat pe Val si Cezar in timp ce eu abuzam de butelia voastra (din lipsa de alte preoicupari cum ar fi pescuitul).
Cum mi-am adus aminte de el??? Simplu: cum eu vedeam numai negru in fata ochilor (datorita prestatiei ...) iar fasul roz al "vizitatorului" mi-a penetrat retina si mi s-a intiparit in memorie....
De ce l-am asociat acelui tip???? Roger a afirmat ca i-a vizitat pe Val si Cezar....
Daca Roger era sau nu acel tip asta nu mai stiu pentru ca nu am primit nici un fel de raspuns...
Fire intinse!

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

Va confirm eu ca el este . Nu stiu de ce este asa "violent" in exprimare vizavi de MirceaF , pentru ca timp de 2 zile s-a dovedit un baiat cuminte si cu multa deschidere spre discutii pe teme de pescuit . Fara falsa modestie dar a avut ce vedea si ce invata la Peris in cele 36 ore cit a stat cu Bibu si cu mandezul prin stand . Iulica poate confirma ce dimineata de duminica a avut acolo :lol: :lol:
Nu e baiat rau - nu va luati asa tare de el ! Poate si-o fii schimbat parerile din vara si pina acum . In acest caz , nu ma bag ..........

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Liber la Discutii”