Bugete & Cheltuieli Lotul National

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
malin
Mesaje: 13
Membru din: Lun Feb 09, 2009 9:43

Re: Bugete & Cheltuieli Lotul National

Mesaj de malin »

Campionatul acesta este singurul la terminarea caruia nu au fost lansate de catre participanti acuzatii fondate sau nefondate la adresa corectitudinii sale. Daca dvs. cunoasteti o editie anterioara in urma careia lotul format nu a avut contestatari si nu a fost boicotat pe diferite site-uri de specialitate, va rog sa spuneti aici. Eu unul nu stiu o plecare la un CM care sa nu fii pus cap in cap cel putin doua tabere crapiste. Daca ma insel, imi cer inca o data scuze. Referitor la acuzatia ca denigrez APCR, mi se pare cam fortata aceasta interpretare. Este doar o privire aruncata din afara sistemului. Nu sunt partizanul niciunei grupari.

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Bugete & Cheltuieli Lotul National

Mesaj de Vladut Mateianu »

malin scrie:Nu cunosc campionate de crap in Romania fara acuzatii grave de frauda. Daca a existat asa ceva, imi cer scuze pentru ignoranta mea.

Malin, priveste acest topic, acuzatiile pe care le aduc Serbu si Rudeanu si poate asa o sa intelegi de ce in fiecare an existau discutii si comentarii rautacioase dupa incheierea CN...... Probabil ca si acum, in urma acuzatilor scrise de mai sus numitii, sunt persoane care va injura (pe tine si pe Andrei, adica AVP), nestiind exact ce s-a intamplat ! :wink:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Cristian Rudeanu
Mesaje: 161
Membru din: Dum Iun 24, 2007 13:25

Re: Bugete & Cheltuieli Lotul National

Mesaj de Cristian Rudeanu »

@ Vladut Mateianu

Poate mai citesti odata postarea mea ... Pe cine am acuzat si cu ce ? Am spus ca echipa nationala nu poate fi suspendata pentru o fapta comisa in afara competitiei, lucru perfect adevarat. Deci, ce nu iti convine ?

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Bugete & Cheltuieli Lotul National

Mesaj de Vladut Mateianu »

Si iata prieteni pescari cum se va alege praful de viitorul echipei nationale ! Iata cum sponsorii sunt atacati pe rand si renunta la ajutor. Iata cum nimeni nu mai vrea sa inscrie echipa la CM. Si nu in ultimul rand , IATA CUM ROMANIA A FOST FACUTA DE RAS DE GESTUL CATORVA DINTRE MEMBRII DELEGATIEI (ROMANIEI SI MOLDOVEI !) care au furat lucrurile unui pescar croat (student), care a reusit sa ii identifice pe faptasi si sa anunte conducerea FIPS-CIPS.....


PS Lucruri furate : aparat foto, set Delkimi, truse forfaturi, trusa carlige si fire ptr legat carlige, blugi, trening si alte haine...... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

VIITORUL SUNA BINE ! :( :oops: :evil:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Bugete & Cheltuieli Lotul National

Mesaj de Vladut Mateianu »

Cristian Rudeanu scrie: Si boxerii romani au furat prin SUA iar Romania nu a fost suspendata din competitii. Au fost suspendati vinovatii si atat. Cei interpelati in acest topic sa raspunda punctual nu "sa mute mortul pe Academiei".

ALOOOO ! Postarea iti apartine :ii iei in brate pe hoti si le ceri socoteala celor de la AVP, intr-un mod care lasa mult de dorit.... :oops:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

FloroiuCiprian
Mesaje: 352
Membru din: Lun Mai 26, 2008 20:30
Puncte: 0
Localitate: Brasov

Re: Bugete & Cheltuieli Lotul National

Mesaj de FloroiuCiprian »

Vladut Mateianu scrie:Si iata prieteni pescari cum se va alege praful de viitorul echipei nationale ! Iata cum sponsorii sunt atacati pe rand si renunta la ajutor. Iata cum nimeni nu mai vrea sa inscrie echipa la CM. Si nu in ultimul rand , IATA CUM ROMANIA A FOST FACUTA DE RAS DE GESTUL CATORVA DINTRE MEMBRII DELEGATIEI (ROMANIEI SI MOLDOVEI !) care au furat lucrurile unui pescar croat (student), care a reusit sa ii identifice pe faptasi si sa anunte conducerea FIPS-CIPS.....


PS Lucruri furate : aparat foto, set Delkimi, truse forfaturi, trusa carlige si fire ptr legat carlige, blugi, trening si alte haine...... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

VIITORUL SUNA BINE ! :( :oops: :evil:
Dar care sunt acei membrii care au "contribuit la imaginea"Romaniei? :evil: Cred ca avem acest drept de ai cunoaste pe acesti distinsi domni,nu de alta dar sa le "multumim"cand i-om intanlii! :wink:

Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14706
Membru din: Vin Mai 25, 2007 17:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Re: Bugete & Cheltuieli Lotul National

Mesaj de gor965 »

Oricum , un gest de tot kktul ! :oops: :oops: :oops:
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

Cristian Rudeanu
Mesaje: 161
Membru din: Dum Iun 24, 2007 13:25

Re: Bugete & Cheltuieli Lotul National

Mesaj de Cristian Rudeanu »

@ Vladut Mateianu
Unde apare acronimul "AVP" in postarea mea ? Cat despre vinovati, repet, trebuiesc pedepsiti faptasii, nu o intreaga delegatie. Deci, te intreb inca o data, pe cine am acuzat si cu ce ?

malin
Mesaje: 13
Membru din: Lun Feb 09, 2009 9:43

Re: Bugete & Cheltuieli Lotul National

Mesaj de malin »

Probabil redactorii AVP plecati la furat prin Europa pe banii domnului Serbu.

Avatar utilizator
Andrei I
pescar de competitie
Mesaje: 1761
Membru din: Mie Mai 02, 2007 21:11
Puncte: 0
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: Bugete & Cheltuieli Lotul National

Mesaj de Andrei I »

malin scrie:Campionatul acesta este singurul la terminarea caruia nu au fost lansate de catre participanti acuzatii fondate sau nefondate la adresa corectitudinii sale. Daca dvs. cunoasteti o editie anterioara in urma careia lotul format nu a avut contestatari si nu a fost boicotat pe diferite site-uri de specialitate, va rog sa spuneti aici. Eu unul nu stiu o plecare la un CM care sa nu fii pus cap in cap cel putin doua tabere crapiste. Daca ma insel, imi cer inca o data scuze. Referitor la acuzatia ca denigrez APCR, mi se pare cam fortata aceasta interpretare. Este doar o privire aruncata din afara sistemului. Nu sunt partizanul niciunei grupari.
Inca odata ... acuzatii la adresa unui concurs nu atrage de la sine eticheta de concurs incorect.

Eu unul am participat cu placere la acest turneu si nu am nici o urma de regret. Dar am o curiozitate...cui atribuiti aceasta "premiera" a corectitudinii acestui turneu? AVP-ului?
Milionar excentric

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”