Bugete & Cheltuieli Lotul National

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
Avatar utilizator
RazvanG
Pescar de competitie
Mesaje: 2262
Membru din: Lun Mai 04, 2009 0:22
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI

Re: Bugete & Cheltuieli Lotul National

Mesaj de RazvanG »

Pfffffffffffffffffff :!: :!: :!:
URAT...TARE URAT SE MAI VEDE DE PE MARGINEA TERENULUI :cry: :cry: :cry:
Nume utilizator schimbat din shimanobig in RazvanG

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Bugete & Cheltuieli Lotul National

Mesaj de cornelserbu »

pate-mi explica si mie cineva (cred ca mi-am castigat acest drept ca presedinte de club cu trei echipe participante, una pina in finala unde a castigat sectorul si cu o etapa oganizata nu mai rau decat celelalte) de ce s-a numit turneul aventuri la pescuit :?: :?: :?:

as dori sa-mi raspunda cineva din conducerea turneului, nu persoane care n-au avut nicio traba cu aceasta competitie :wink:
Cornel Serbu
Friends Carp Team

Avatar utilizator
doru_croc
pescar de competitie
Mesaje: 2433
Membru din: Dum Aug 30, 2009 10:01
Puncte: 0
Localitate: Alexandria

Re: Bugete & Cheltuieli Lotul National

Mesaj de doru_croc »

shimanobig scrie:Pfffffffffffffffffff :!: :!: :!:
URAT...TARE URAT SE MAI VEDE DE PE MARGINEA TERENULUI :cry: :cry: :cry:
Adevarat graiesti :!:
Pentru unii umorul este ca si o limba straina: fara subtitrare nu inteleg nimic!
Este de o mie de ori mai bine să fii optimist şi să te înşeli, decât să fii pesimist şi să ai dreptate.

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Bugete & Cheltuieli Lotul National

Mesaj de cornelserbu »

Vladut Mateianu scrie:Eu iti respect parerile personale despre mine, este dreptul tau.Dar nu pot fi de acord cu felul cu care te manifesti in public, adica 10 postari, 10 scandaluri.... De aceea ti-am recomandat sa incerci in alta parte, poate pe alte forumuri ai fi mult mai apreciat ca "contestatar".... Dar vad ca postarile pe CRAPMANIA sunt ca un drog ptr tine ! :D

PS eu nu am niciun interes, doar ca nu sunt de acord cu modul in care ceri raspunsuri. Era mult mai simplu sa apelezi la telefonul mobil, si aflai raspunsurile care te interesau.... :wink: As proceda un gentleman ! Care este ! :wink:
vladut, lasa tata, recomandarile si gentleman-ii, lasa drogurile si postarile mele...zii clar, sti de ce n-a dat avp lovelele cu care se laudau asta iarna...daca ai un raspus la asta nu mai postez nimic, fiindca am sa consider ca am demonstrat ceea ce era de demonstrat...aia cu m..a adica :D
Cornel Serbu
Friends Carp Team

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Bugete & Cheltuieli Lotul National

Mesaj de EX-UL »

cornel rosioru scrie:@Val
Campionatul National de pescuit la crap este inregistrat la OSIM de catre APCR.
Nu are nici o relevanta faptul ca ai inregistrat ceva la OSIM , cu dreptul acordat de AGVPS pentru a putea organiza si recunoaste rezultatele . Adica tu ai firma ( su titlul ) si pe asta nu il poate lua nimeni , ramine sa ai si competitia .

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Bugete & Cheltuieli Lotul National

Mesaj de cornelserbu »

valerica, poate avea si competitia, problema cred ca ramane inscrirea la cm pe care se pare ca n-o poate face decat agvps...cred ca asta-i unul din motivele pentru care federatia s-a nascut moarta.

intre timp am aflat si unul din motivele pentru care avp n-a avut bani prntru crapisti...au preferat sa duca toata redactia si prietenii in laponia la un turneu de doi lei intre trei tari fara relevanta...trebuia sa ne gandim ca, conducerea avp n-are nicio treaba cu noi, dar ne-a imbarligat vladeanu cu umbrela...bla, bla, bla... acum, in loc sa dea socoteala, il baga pe mateianu la inaintare ca sa atraga atentia spre tot felul de tampenii.

in primavara, cand am indraznit eu si victor oana sa facem competitia cat mai populara cu o taxa aproape modica, toate hotararile pe care le luam ca organizatori trebuiau sa aiba acordul alp...de ce ??? pentru ca au scris cateva pagini in revista...daca nu le scrriau, atunci cu ce umpleau revista...cu povesti despre cai morti ?
Cornel Serbu
Friends Carp Team

matei1971
Mesaje: 748
Membru din: Vin Iul 13, 2007 21:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Bugete & Cheltuieli Lotul National

Mesaj de matei1971 »

........?

Va referiti la acele CM unde am batut tot?
Când esti mort, nu stii asta - dar ii afecteaza pe ceilalti. La fel si când esti prost.

Avatar utilizator
gabisandu
Pescar de competitie
Mesaje: 990
Membru din: Dum Iul 29, 2007 14:23
Puncte: 0
Localitate: Piatra Neamt

Re: Bugete & Cheltuieli Lotul National

Mesaj de gabisandu »

Imi pare rau sa vad asemenea discutii, care nu fac decat rau dar poate ne meritam soarta. Nu stiu daca ALP au dat bani sau nu, cu toate astea am avut parte de aceleasi conditii ca orice alta nationala participanta la CM-ul de anul asta. Personal nu am simtit ca-mi lipseste ceva si bani din buzunar n-am pus.
cornelserbu scrie:daca toti banii au fost dati de participantii la turneu si sponsorii adusi de rosioru, atunci ar cam trebui si tu si malin sa va ascundeti nu pentru un an cum zicea carron, ci pentru totdeauna
Vreti sa-l ascundeti pe Andrei? Pacat ca nu ati fost in Franta, ca alta era parerea. Nu merita omul asta sa aiba parte de un asemenea tratament la cate a facut si face pentru acest sport. Pacat, mare pacat, ca este om si sufera iar unii dintre voi nu va ganditi la asta.
cornelserbu scrie:ne-am gandit la participanti sa nu se mai mearga la cm pe banii lor, dar se pare ca ne-am inselat amarnic...pacat !
Sa fie clar, nu am mers pe banii mei.

Avatar utilizator
Cezar Bibu
Mesaje: 553
Membru din: Lun Ian 10, 2005 10:34
Puncte: 0
Localitate: Ploiesti

Re: Bugete & Cheltuieli Lotul National

Mesaj de Cezar Bibu »

Respectele mele Gabi, in sfirsit cineva din interiorul lotului spune ceva concret si la obiect ! Nu-i mai simplu asa, si scapam de atitea intzepaturi inutile intre oameni seriosi ?
Aceleasi respecte si pentru celalalt Gabi( ala mai barbos si mai plinutz :D ) pentru povestirea din topicul dedicat CM.

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Bugete & Cheltuieli Lotul National

Mesaj de cornelserbu »

gabisandu scrie:Sa fie clar, nu am mers pe banii mei.
gabi, cred ca n-ai inteles ce am vrut sa spun, nu ai mers pe banii tai, ai mers pe banii nostri, ai tai, ai mei si a celor ce au participat la calificari

in ce-l priveste pe andrei si eu il apreciez' poate din-ainte sa-l cunosti tu, dar n-are nicio legatura una cu alta...nu sustin sa se ascunda pescarul sau capitanul de lot andrei vladeanu, ci reprezentantul avp andrei vladeanu...el ne-a imbarligat cu avp, insa, probabil ca a fost si el dus de val ca si noi...
Cornel Serbu
Friends Carp Team

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”