Bugete & Cheltuieli Lotul National

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Bugete & Cheltuieli Lotul National

Mesaj de cornelserbu »

[quote="Vladut Mateianu"]@Cornel Serbu,

folosesti niste vorbe urate, nu inteleg daca tot te-ai lasat de sportul asta de ce iti place sa faci circ ! :oops: Mai bine ai prezenta un decont al etapei organizate de tine, apoi sa acuzi..... :oops: :evil:[/quot]

mai bine ti-ai vedea de treaba ta, nu te-ai implicat cu nimic in turneul asta si ai facut doar circ pe net...probabil ca doar de atat mai esti in stare...sa va fie rusine ca-i tineti in brate pe magarii de la avp care si-au batut joc de toti pescarii de crap din tara

p.s. esti dus cu mintea, baietel, cauta pe net si ai sa vezi de vreo trei deconturi pe care le-am facut la etapa organizata de mine de unde reiese ca 250 lei i-am dat din buzunar si ca mi-am pierdut foarte mult timp cu aceasta fanfaronada care a tinut cu tot dinadinsul sa se numeasca turneul avp si pentru care, in momentul in care am aflat ca nu si-a respectat promisiunile, nu mai pot avea niciun respect.

si inca ceva, daca nu vin la concursurile organizate de tine, nu inseamna ca m-am lasat, dar sa sti ca nu vreau sa-ti umplu eu buzunarul, asa ca ar fi mai bine sa-ti cauti alti fraieri.
Cornel Serbu
Friends Carp Team

Avatar utilizator
cornel rosioru
maestru emerit
Mesaje: 2211
Membru din: Lun Ian 10, 2005 13:51
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Bugete & Cheltuieli Lotul National

Mesaj de cornel rosioru »

@Val
Campionatul National de pescuit la crap este inregistrat la OSIM de catre APCR.
Acest drept nu-l poate lua nimeni.
Daca te lasi de pescuit si anul viitor vrei sa organizezi CN cu multa placere.
Cornel Rosioru ,
ASOCIATIA PESCARILOR DE CRAP DIN ROMANIA. www.crapmania.ro

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: Bugete & Cheltuieli Lotul National

Mesaj de Cristi Y »

Cezar Bibu scrie:O intrebare nevinovata, de fapt mai multe :
1.intilnirea "staffului" tehnic cu reprezentantii cluburilor va fi televizata ca si celelalte intruniri care au precedat Turneul de anul asta?
2.E vorba de cluburile care au organizat etape , sau pot sa participe si alte cluburi?
3.Pina la aceasta intilnire-bilant, chiar nu se putea face, din partea celor care au fost acolo, un rezumat, cu cine a fost in delegatie, in ce calitate, cam cum au fost standurile, cam cum a fost organizarea, cam cum a decurs concursul ??? Sunt convins ca Andrei ne pregateste un articol consistent in numerele viitoare ale revistei AlP(daca s-o mai edita..), dar in anii trecuti ne obisnuisem sa aflam parca mai multe de la combatanti :(



Cezarica...anii trecuti a fost dictatura , nu incerca sa faci comparatii :D :D
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18916
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Bugete & Cheltuieli Lotul National

Mesaj de Vladut Mateianu »

cornelserbu scrie:...... in momentul in care am aflat ca nu si-a respectat promisiunile, nu mai pot avea niciun respect.
Atunci de ce mai intrebi cat a dat AVP, daca deja sti raspunsul ? :oops: Vezi, asta numesc eu circ si prefacatorie. Si as prefera sa-l faci in alta parte, aici nu am de gand sa-ti suport mojiciile..... :evil:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Bugete & Cheltuieli Lotul National

Mesaj de cornelserbu »

Cristian Rudeanu scrie:@ Vladut Mateianu

Pot intreba oricand, orice. Si nu mai te erija in detinatotul adevarului absolut, ca nu te prinde.
te-nseli, cristi, deja se erijaza in dumnezeul pescarilor de crap, iar cine nu crede in el, este eretic... :D sarac copil, da-i Doamne minte ca sa inceteze cu blasfemia... :D
Cornel Serbu
Friends Carp Team

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18916
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Bugete & Cheltuieli Lotul National

Mesaj de Vladut Mateianu »

:D :D :D Sarac batran, in loc sa te joci cu nepotii, iti pierzi timpul si iti subrezesti sanatatea pe net..... probabil ca doar de atat mai esti in stare....vorba unui fost pescar de crap.... :roll:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Bugete & Cheltuieli Lotul National

Mesaj de cornelserbu »

Vladut Mateianu scrie:
cornelserbu scrie:...... in momentul in care am aflat ca nu si-a respectat promisiunile, nu mai pot avea niciun respect.
Atunci de ce mai intrebi cat a dat AVP, daca deja sti raspunsul ? :oops: Vezi, asta numesc eu circ si prefacatorie. Si as prefera sa-l faci in alta parte, aici nu am de gand sa-ti suport mojiciile..... :evil:
normal, cand nu mai ai ce zice, banezi...esti mic, mic de tot... :wink:

spune-mi totusi, ce cauti tu in toata discutia asta, ca eu asta nu-nteleg...tu marele performer care atunci cand n-ai mai facut echipa cu andrei, te-ai infundat in normal ???

sa sti, scumpule ca tu ai inceput cu mojiciile, si cum pentru mine inca mai ai cas la gura, nu vad de ce nu ti-as raspunde cu aceeasi moneda !
Cornel Serbu
Friends Carp Team

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Bugete & Cheltuieli Lotul National

Mesaj de cornelserbu »

explica-mi totusi pentru ce te certi cu mine...care-i rolul tau in toata povestea asta, ce interese mai ai si aici ca nu-nteleg ?

p.s. stiam dinaintea plecarii in franta ca avp a dat m..e pescarilor de crap, asa ca las-o moarta...
Cornel Serbu
Friends Carp Team

Avatar utilizator
Cezar Bibu
Mesaje: 553
Membru din: Lun Ian 10, 2005 10:34
Puncte: 0
Localitate: Ploiesti

Re: Bugete & Cheltuieli Lotul National

Mesaj de Cezar Bibu »

@Cristi Y,

Departe de mine orice apropo, zau ! Pacat ca interesul general, national as putea zice, paleste in fata unor lucruri marunte si meschine...Tu nu vezi ce situatii de cacat apar? Suntem o mina de oameni, citeva sute probabil, si ajungem sa ne injuram, sa ne contram, sa furam pentru ce? Pentru niste kile de boiliesuri, sau pentru un tricou, sau pentru citeva sute de euro in plus...si ma abtin sa mai spun eu altele, ca mi-e mie rusine de rusinea altora.. :( :(

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18916
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Bugete & Cheltuieli Lotul National

Mesaj de Vladut Mateianu »

Eu iti respect parerile personale despre mine, este dreptul tau.Dar nu pot fi de acord cu felul cu care te manifesti in public, adica 10 postari, 10 scandaluri.... De aceea ti-am recomandat sa incerci in alta parte, poate pe alte forumuri ai fi mult mai apreciat ca "contestatar".... Dar vad ca postarile pe CRAPMANIA sunt ca un drog ptr tine ! :D

PS eu nu am niciun interes, doar ca nu sunt de acord cu modul in care ceri raspunsuri. Era mult mai simplu sa apelezi la telefonul mobil, si aflai raspunsurile care te interesau.... :wink: As proceda un gentleman ! Care este ! :wink:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”