asa zise concursuri

CEA MAI INTERESANTA SECTIUNE A FORUMULUI - aici pastram topicurile super interesante care au fost arhivate de-a lungul timpului.

Moderatori: Dan Mateianu, Cristi Matei

Încuiat
morga1
Mesaje: 98
Membru din: Mar Oct 15, 2013 8:27
Puncte: 0
Localitate: IASI

asa zise concursuri

Mesaj de morga1 »

buna ziua la toti pescarii,vreau sa va supun atentiei toate promotiile si concursurile facute pe facebook de firmele cu produse de pescuit, cu asa ZISELE TRAGERI LA SORTI CU PREMII.Eu sunt unul dintre cei care ,conform unei asa zise trageri la sorti ,am luat locul III la concursul snz. Asa cum ati vazut voi premiul asa l-am vazut si eu, cei de la snz nici macar nu mai raspund la tel sau mesaje. Nu e vorba de valoarea premiului, ci de dezamagirea ca asa o firma mare,cunoscuta intre pescari nu-si respecta cuvantul,fac reclama degeaba la concursuri sa atraga fraieri ca mine si ca voi, nu va mai lasati atrasi de asemenea concursuri, ele sunt de fapt numai pe net, in realitate...

Avatar utilizator
petre iulian
Pescar de competitie
Mesaje: 4345
Membru din: Mie Dec 13, 2006 12:23
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti / zona Pantelimon
Contact:

Re: asa zise concursuri

Mesaj de petre iulian »

Nu cred ca Senzor sta in cateva kile de Amix ....
Membru Fondator al Clubului Sportiv Green Lake

Andrei91
Mesaje: 515
Membru din: Mie Ian 06, 2016 18:31
Puncte: 0
Localitate: Cj

Re: asa zise concursuri

Mesaj de Andrei91 »

Sigur e undeva o nenitelegere, trateaza situatia cu calm ..

viorel doloc
pescar de competitie
Mesaje: 1327
Membru din: Mar Iun 26, 2007 20:59
Puncte: 0
Localitate: SIBIU

Re: asa zise concursuri

Mesaj de viorel doloc »

Corect, Iulica.
Este perioada in care firmele de nada sunt extrem de ocupate cu productia...cred ca acesta este motivul!!!
Asa este Andrei, putin calm n-ar strica!
Carp Passion

Avatar utilizator
SENZOR PLANET
CS SENZOR
Mesaje: 784
Membru din: Lun Feb 14, 2011 14:23

Re: asa zise concursuri

Mesaj de SENZOR PLANET »

Buna ziua,

Daca dumneavoastra sunteti domnul Zamfir Cristian care a castigat premiul al treilea la concursul online (constand in 25 kg de amix) stiu ca ati discutat cu un coleg de-al meu la telefon inca in prima zi de dupa anuntarea castigatorilor, iar colegul meu v-a spus sa ne trimiteti pe email aromele pe care le doriti ptr cele 25 de kg de amix.
Nici pana acum nu am primit mailul de la d-voastra, iar pe langa acest aspect, eu, personal am incercat sa va mai sun la cateva zile dupa si nu ati raspuns. De asemenea, astazi v-am contactat telefonic, insa acelasi lucru: suna, dupa care intra mesageria vocala.

Infirm faptul ca ati incercat sa ne contactati si nu v-am raspuns. Nu avem niciun mail de la d-voastra, niciun apel nepreluat. La noi, intotdeauna se raspunde la telefon, iar daca nu se raspunde contactam imediat inapoi.

De asemenea, ceilalti doi castigatori au intrat de mult timp in posesia premiilor, desi noi am anuntat ca premiile se vor livra incepand cu data de 1 martie - http://www.crapmania.ro/forum/senzor-pl ... 43351.html

Astfel, d-nule Zamfir Cristian astept de la d-voastra pe email la contact@senzor-team.ro sau la telefon 0726 268 200 aromele pe care le doriti ptr cele 25 de kg de AMIX, precum si adresa de livrare.
Ne pare rau daca v-am creat impresia ca nu am onora premiile, insa cred ca a fost o mica neintelegere, iar vina nu ne apartine.
Senzor a onorat intotdeauna concursurile pe care le-a organizat, toata lumea a intrat mereu in posesia castigurilor.

morga1
Mesaje: 98
Membru din: Mar Oct 15, 2013 8:27
Puncte: 0
Localitate: IASI

Re: asa zise concursuri

Mesaj de morga1 »

Am trimis e mailul la adresa pe care mi-ati furnizat-o, este foarte probabil sa se fi produs o neintelegere si imi cer scuze daca am deranjat cu postarea mea si va doresc succes in continuare si astept coletul.Cu stima, Zamfir Cristian

Avatar utilizator
SENZOR PLANET
CS SENZOR
Mesaje: 784
Membru din: Lun Feb 14, 2011 14:23

Re: asa zise concursuri

Mesaj de SENZOR PLANET »

Acum am primit e-mailul de la d-voastra, am vazut ca ati specificat in email ca ati trimis pe o adresa de email gresita..
Noi astazi va trimitem pachetul, maine ar trebui sa-l primiti la adresa indicata.

Va multumim pentru intelegere.

morga1
Mesaje: 98
Membru din: Mar Oct 15, 2013 8:27
Puncte: 0
Localitate: IASI

Re: asa zise concursuri

Mesaj de morga1 »

Pentru toti cei care vor citi aici imi fac mea culpa si cred ca situatia s-a lamurit,alte comentarii rautacioase cu privire la acest subiect nu cred ca mai au vreun sens,consider subiectul inchis.


SUBIECT ÎNCHIS !

Maxx

Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14706
Membru din: Vin Mai 25, 2007 17:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Re: asa zise concursuri

Mesaj de gor965 »

morga1 scrie:Pentru toti cei care vor citi aici imi fac mea culpa si cred ca situatia s-a lamurit,alte comentarii rautacioase cu privire la acest subiect nu cred ca mai au vreun sens,consider subiectul inchis
O sa raspund ptr. ca e un trend din asta cauzat de mediul social si puterea indusa de retelele de socializare. Una doua cand cineva considera ca are o problema se grabeste s-o faca publica si da, voit sau nu, cu kkt in "sursa" ei (sursa problemei). Ptr. multi, calea onesta si cinstita a dialogului direct cu cel incriminat a disparut. Nu stau sa ia legatura cu persoanele responsabile care le pot asculta si rezolva problemele, ci cauta direct consolari si razbunari de genul de mai sus ... ca sa rezum prima postare, ptr. noi cei de aici, un neica nimeni dupa username-ul folosit, da cu kkt in firma Senzor ptr. ca nu si-ar fi onorat o anumita obligatie. Asta e rezolvarea ?...se poate asa ceva? Nu va ganditi ca puneti pe altii intro lumina proasta fara ca acestia sa fi avut vreo vina? Nu e normal sa acuzi, sa jignesti, sa faci presupuneri absurde, si dupa aia sa spui ca-ti ceri scuze ca s-a produs nu stiu ce incurcatura! Intelegeam sa faci publica o problema pe care Senzor sa NU FI VRUT sa ti-o rezolve si, si in acel caz, as fi vrut sa citesc o prezentare onesta, cu simt de raspundere...ma numesc X...am participat la Y...am castigat premiul Z...cutare nu doreste sa se achite de obligatii...ce se poate face... asa zisele concursuri sunt tepe ....etc. ... nu asa cum ai procedat dumneata, in conditiile in care, Senzor e o firma cu activitate mai mare decat varsta in pescuit a multora de aici. Repet, am postat nu ca sa urechez pe cineva ci ca sa amintesc multora ca problemele personale ce tin de comunicare se rezolva direct, nu prin petitii, articole defaimatoare, suspiciuni, jigniri, etc. :wink:
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “ARHIVA FORUM”