Ghinion sau ce?

CEA MAI INTERESANTA SECTIUNE A FORUMULUI - aici pastram topicurile super interesante care au fost arhivate de-a lungul timpului.

Moderatori: Dan Mateianu, Cristi Matei

PallBogdan
pescar de competitie
Mesaje: 2693
Membru din: Dum Iul 06, 2014 12:48
Puncte: 0
Localitate: Pitesti
Contact:

Ghinion sau ce?

Mesaj de PallBogdan »

In timpul liber, mai "rasfoiti" si forumul carponline... Diferenta de la cer la pamant! Ar trebui luat exemplu din ce si cum se intampla pe acolo!

Avatar utilizator
Victoras Petcu
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1912
Membru din: Joi Mai 31, 2007 22:06
Puncte: 0

Re: Ghinion sau ce?

Mesaj de Victoras Petcu »

gabi1 scrie:
andrei vladeanu scrie: ... ai mii de postari pe forum, te bagi in seama la toate topicurile si ai adresari de genul: "Cornelush", "Victorash", "Gabitza", etc...

Pe mine lasa-ma in ceata, ma descurc, multumesc.
Sa fim seriosi, cea mai mare parte a postarilor mele vizeaza relatia Popescu+Vladeanu=INTERESUL PECUNIAR pe sistemul " sa-i f...m legal"! :oops:
Asta-i focul care te arde pe tine. :D


Valoare este invatat sa vorbeasca asa din anul 1985 cand a fost la Rahova !!! :wink:
Cocalar paduchios, am tacut pana acum, dar pentru ca aseara pe MP mi-ai luat mortii si vii......................., nu ma las pana nu esti eliminat definitiv de pe acest site !!! :oops:
Ultima oară modificat Mie Apr 20, 2016 19:57 de către Victoras Petcu, modificat de 2 ori în total.
Victoras Petcu

Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: Ghinion sau ce?

Mesaj de popescu59 »

(Popescule, nu te pune cu acest cocalar ca o sa te injure de morti, de vii, pentru ca altceva nu poate sa faca , decat sa se dea mare in spatele tastaturii !!! L-am invitat de N ori sa vina ca sa vorbim fata in fata !!! Nu vine pentru ca nu vrea sa mai pateasca ce a patit la Rahova in 1985 !!! :wink:)

Dl Petcu multumesc frumos de sfat dar sunt deja patit cu acest element , m-a sunat si ma injurat de morti de vii de nevasta de copii etc. Dupa injuraturi a inceput cu amenintari . Cind a vazut ca nu mai are nr meu a sunat la nora mea la magazin si acelaseasi urari de bine , deci cunosc elementul i-am studiat deja dosaru si din viata de zi cu zi si de la IGP nu merita nici cel mai mic efort nici el nici fiul lui Bogdan5. Se stie de cind e lumea ca ce se naste din pisica soareci maninca.

Da din curiozitate ce a patit la Rahova in 85 ?Ceva cumva cu rozeta ??? S-au cu oralu ? In ce am citit eu despre acest personaj nu scria ca are inclinatii , da acum cind stie se poate intimpla orice :lol: :lol:

Dl Andrei nu va obositi mintea cu asemena elemente , e odihnit fraieru si nu stie altceva decit injurii , jigniri si amenintari . Sunteti la stadiul de injurii urmeaza AMENINTARILE . Sunt destui pescari pe acest forum care au patit la fel cu cei doi tata si fiu .

Avatar utilizator
Ursu Florin
Mesaje: 263
Membru din: Mar Apr 14, 2015 23:36
Puncte: 0
Localitate: Brasov

Re: Ghinion sau ce?

Mesaj de Ursu Florin »

popescu59 scrie:(Popescule, nu te pune cu acest cocalar ca o sa te injure de morti, de vii, pentru ca altceva nu poate sa faca , decat sa se dea mare in spatele tastaturii !!! L-am invitat de N ori sa vina ca sa vorbim fata in fata !!! Nu vine pentru ca nu vrea sa mai pateasca ce a patit la Rahova in 1985 !!! :wink:)

Dl Petcu multumesc frumos de sfat dar sunt deja patit cu acest element , m-a sunat si ma injurat de morti de vii de nevasta de copii etc. Dupa injuraturi a inceput cu amenintari . Cind a vazut ca nu mai are nr meu a sunat la nora mea la magazin si acelaseasi urari de bine , deci cunosc elementul i-am studiat deja dosaru si din viata de zi cu zi si de la IGP nu merita nici cel mai mic efort nici el nici fiul lui Bogdan5. Se stie de cind e lumea ca ce se naste din pisica soareci maninca.

Da din curiozitate ce a patit la Rahova in 85 ?Ceva cumva cu rozeta ??? S-au cu oralu ? In ce am citit eu despre acest personaj nu scria ca are inclinatii , da acum cind stie se poate intimpla orice :lol: :lol:

Dl Andrei nu va obositi mintea cu asemena elemente , e odihnit fraieru si nu stie altceva decit injurii , jigniri si amenintari . Sunteti la stadiul de injurii urmeaza AMENINTARILE . Sunt destui pescari pe acest forum care au patit la fel cu cei doi tata si fiu .
Si eu am primit un mesaj privat de la unul din acesti useri, dupa cateva contre pe un alt topic. Atunci am dat un mesaj privat adminului care a zis ca nu e un motiv intemeiat sa il scoata de pe forum, dar e bine ca ne mai distram si noi pe seama lor...
Din om "faci" pescar usor, dar din pescar nu mai ai cum sa "scoti" om.

Avatar utilizator
Victoras Petcu
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1912
Membru din: Joi Mai 31, 2007 22:06
Puncte: 0

Re: Ghinion sau ce?

Mesaj de Victoras Petcu »

popescu59 scrie:(Popescule, nu te pune cu acest cocalar ca o sa te injure de morti, de vii, pentru ca altceva nu poate sa faca , decat sa se dea mare in spatele tastaturii !!! L-am invitat de N ori sa vina ca sa vorbim fata in fata !!! Nu vine pentru ca nu vrea sa mai pateasca ce a patit la Rahova in 1985 !!! :wink:)

Dl Petcu multumesc frumos de sfat dar sunt deja patit cu acest element , m-a sunat si ma injurat de morti de vii de nevasta de copii etc. Dupa injuraturi a inceput cu amenintari . Cind a vazut ca nu mai are nr meu a sunat la nora mea la magazin si acelaseasi urari de bine , deci cunosc elementul i-am studiat deja dosaru si din viata de zi cu zi si de la IGP nu merita nici cel mai mic efort nici el nici fiul lui Bogdan5. Se stie de cind e lumea ca ce se naste din pisica soareci maninca.

Da din curiozitate ce a patit la Rahova in 85 ?Ceva cumva cu rozeta ??? S-au cu oralu ? In ce am citit eu despre acest personaj nu scria ca are inclinatii , da acum cind stie se poate intimpla orice :lol: :lol:

Dl Andrei nu va obositi mintea cu asemena elemente , e odihnit fraieru si nu stie altceva decit injurii , jigniri si amenintari . Sunteti la stadiul de injurii urmeaza AMENINTARILE . Sunt destui pescari pe acest forum care au patit la fel cu cei doi tata si fiu .

"Ceva cumva cu rozeta ??? S-au cu oralu ?


Si cu si cu !!!
Cu rozeta pe salam !!! Cu oralu pe tigari !!! :D
Victoras Petcu

Avatar utilizator
Victoras Petcu
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1912
Membru din: Joi Mai 31, 2007 22:06
Puncte: 0

Re: Ghinion sau ce?

Mesaj de Victoras Petcu »

Cum injura si cum ameninta un "cocalar paduchios :

gabi1 scrie:Baga-mi-as ..... in toti mortii si viii tai daca nu-ti bag .... in gura ca lu Marin Tamboaca!!!




"...sa te vad linga Fanica !!! "


gabi1 scrie:Bah ZDREANTA, cand ti-am spus ca vorbesti prost n-ai crezut.
Vezi pa cine amesteci in huidumelile tale! :twisted: (jas draq sovel).



gabi1 scrie:Boule care minti asa cum respiri in 1985 Fane era la Rahova pe sectia 2 (cam 51-53).
Cu cine handel sa te bata crezi ca "vorbesti din burta".
Victoras Petcu

PallBogdan
pescar de competitie
Mesaje: 2693
Membru din: Dum Iul 06, 2014 12:48
Puncte: 0
Localitate: Pitesti
Contact:

Ghinion sau ce?

Mesaj de PallBogdan »

Fratilor...se intrece orice masura a umanitatii... Ajunge!!!

Avatar utilizator
Dan Mateianu
Site Admin
Mesaje: 3211
Membru din: Mie Ian 16, 2008 9:52
Puncte: 300
Localitate: Bucuresti

Re: Ghinion sau ce?

Mesaj de Dan Mateianu »

Topic inchis.
Un ultim avertisment ptr gabi1 ca este ultima atentionare legata de limbajul folosit pe acest forum.
Urmatoarea data nu va mai exista.

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “ARHIVA FORUM”