Redeschidem inscrierile, de data aceasta la liber !
Adica fiecare doritor isi poate alege perioada in care va concura, respectiv mansa 1, 2 sau 3 !
Astept pe PM, mail
vladutmateianu@yahoo.com sau telefonic 0726.072.899 confirmarile de plata !
Pana acum avem :
Etapa 1 - 25-27 MAI 2016
1. Ioan Balici - Claudiu Neiconi-Ciobanu Adrian
2. Dutu Apostol Dorel - Vasilica Baboieru
3. X-Tream Baits - Marian Constantin
4. RB Baits - Bogdan Lazopulu - Radu Badica
5. Constantinescu Bogdan - Cristian Mihail - Bran Gigi
6. Mihai Onciuleac - Adi Dragoman
7. Freedom Carp Team - Razvan Visinescu - Stefan Andrei
8. Catalin Papuc - Veronica Papuc
9. WLC 1 - Virgil Zait - Dragos Sinca
10. Sorin Munteanu
11. Senzor 1 - Petre Meseriasu-Burtoiu Floricel
12. Happy Carp Team Sibiu - Valentin Vasilescu
13. Carp Black Team 2-Faur Vlad - Mircea Samoilescu - Lungu Razvan
14. Dan Draguloiu-Doloc Viorel
15. Istrate Alexandru
16. Profdent - Vadim Baranovschi - Sergiu Dascal
17. Dan Badarcea
18. Fratii Gui - Nicu Ladarescu
19. Dani Dan - Gica Galita
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
7 locuri libere !
ETAPA II: 15-17 IUNIE 2016
1. Lutuc Liviu-Cornel Serbu
2. FCM Fishing Team - Florin Cretu - Constantin Corduneanu - Halbedel Marcel
3. Alexandru Ristea - Edi Papadopol
4. Mihai Timaru - Nicusor Panoiu - Ionut Dumitru
5. Senzor 1 - Adi Forest - George Slave - Florin Aranghel
6. Carp Black Team 1 - Alexa Silviu - Draghiciu Andrei
7. Carp United - Bogdan Dragan - Mihai Pripon - Culita
8. Energy Brasov 1 - Vali Martoiu
9. Energy Brasov 2 - Catalin Ureche
10. S.D.S.P. Team - Stefan Ionut
11. WLC 4 - Narcis Ulan - Badita Ionut - Dan Toader
12. Radu Androne - Nicu Dinescu
13. Eugene Stefanescu
14. Fair Play 1 - Marius Alexe - Razvan Ingeaua - Romascanu Razvan
15. Club Carp Hunters - Marius Birlan - Marius Ciprian - Romeo Cojocaru
16. Enjoy Fishing 2 - Andriciuc Dan - Dascalu Stefan - Radulescu Lucian
17. Damaschin Mihail
18. Eugen Stefan - Liviu Leonte - Ionut Pausan
19. Carp Team - Stefan Nutu - Vintila Cornel - Dudau Catalin
20. CI Carp Team 1 - Iohann - Claudiu Popa - Cristi Aciubotaritei
21. Sylvain Remetter-Paula Ionescu
22.
23.
24.
25.
26.
5 locuri libere !
ETAPA III: 22-24 IUNIE 2016
1. Bucovina Carp Team - Alex Hascec - Iulius Gherase - Ovidiu Rusu
2. Lepadatu Ciprian - Cristian Adi
3. Carpdiem Team 1 - Cezar Paunescu
4. Radu Lixandru - Ionut Voicu - Florin Masu
5. Fair Play Fishing 3 - Dorin Delca - Liviu Oana
6. Celmare Robert
7. Carping Club - Daniel Ene
8. WLC 3 - Mihai Mahera
9. FEFE Carp Team - Ioan Fratila
10. Enjoy Fishing - Roman Raul
11. Ichim Cristi - Claudiu Costache - Vali Sburlan
12. Senzor 4-Florin Koreanu
13. Fair Play Fishing 2 -Tony Comsa - Cristi Mitu - Cristi Alexandrescu
14. Gozgar Sergiu - Formagiu Marcel - Manea Florin
15. Green Lake - George Alexandru - Iulian Petre
16. CI Carp Team 2 - Nicu Cioara - Nelu Capitanu
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
10 locuri libere !