Amenintari cu puscaria ,iata unde s-a ajuns !

Aici putem discuta sau dezbate orice legat de pescuit.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14706
Membru din: Vin Mai 25, 2007 17:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Re: Amenintari cu puscaria ,iata unde s-a ajuns !

Mesaj de gor965 »

Vladut Mateianu scrie:........... o sa-ti axplic ca de la admin la admin ......
Ei ,aici avem o problema ... :lol:

@Iulian Petre
La intrebarile puse , Coleman nu-ti poate da un raspuns exact ,ptr. simplul motiv ca are doar functie de Moderator ... NU de Administrator !
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

coleman.
Mesaje: 51
Membru din: Mar Ian 20, 2009 11:11

Re: Amenintari cu puscaria ,iata unde s-a ajuns !

Mesaj de coleman. »

gor965 scrie:
Vladut Mateianu scrie:........... o sa-ti axplic ca de la admin la admin ......
Ei ,aici avem o problema ... :lol:

@Iulian Petre
La intrebarile puse , Coleman nu-ti poate da un raspuns exact ,ptr. simplul motiv ca are doar functie de Moderator ... NU de Administrator !

Da asa e ,chiar nu am vazut aia cu ''de la admin la admin'' , noroc cu george ca e mai vigilent, eu sunt moderator pe INFOPESCAR deci nu aveam acelasi ''PANOU DE COMANDA'' :lol: :lol:

Avatar utilizator
Luci
Mesaje: 74
Membru din: Lun Aug 10, 2009 16:13
Puncte: 0

Re: Amenintari cu puscaria ,iata unde s-a ajuns !

Mesaj de Luci »

coleman. scrie:
Deci, numele meu este MARGEANU FLORIAN, AM 24 ANI, sunt din BUCURESTI, am terminat facultatea de DREPT, si in prezent sunt consilier.....


Sper sa nu va simtiti lezat, pt. simplu fapt ca intervin intr-o "discutie privata" sa- mi exprim si eu parerea.
In primul rind felicitari pt.realizari...problema din punctul meu de vedere e alta...momentan sunteti jurist ...poate odata cu avansarea in virsta si "aspiratatiile sunt mai inalte"....tot asa o sa puneti problema daca o sa intrati in barou ?!
Acum sa nu-mi rastalmaciti cuvintele... :roll: singurul aspect pe care vreau sa insist ...e faptul ca cei din breasla asta ar trebui sa fie un pic mai diplomati atit in "arta conversatiei" cit si in formularea unui punct de vedere...

Ps.: In rest toata stima...
Mintile ilustre discuta idei, inteligentele medii discuta evenimente, iar mintile reduse ii discuta pe altii.

crapu1
Mesaje: 34
Membru din: Joi Feb 05, 2009 17:29

Re: Amenintari cu puscaria ,iata unde s-a ajuns !

Mesaj de crapu1 »

Imi cer scuze ca intervin dar......pur si simplu nu ma mai pot abtine....Domnilor! Ceea ce a facut Cornel Rosioru este intradevar reprobabil mai ales ca vine de la un om ca el,dar sa nu uitam ca i se putea intampla oricui.Greseala lui a fost ca nu a anuntat atunci cand a pierdut bani.....dar....a dat dovada de om cu coloana vertebrala si si-a prezentat demisia.Hai sa nu mai aruncam cu pietre intr-un om care pe multi dintre noi ne-a invatat ce este acela pescuitul la crap si cu ce se mananca,ce inseamna un concurs ,cum se organizeaza el si multe altele.A gresit......corect ,asa este, dar fiecarui om trebuie sa i se dea o sansa si eu declar sus si tare ca pentru mine Cornel Rosioru ramane in continuare MAESTRU!

Avatar utilizator
Florentin Iuga
Mesaje: 554
Membru din: Sâm Oct 07, 2006 0:42
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Amenintari cu puscaria ,iata unde s-a ajuns !

Mesaj de Florentin Iuga »

petre iulian scrie:Voi faceti o confuzie intre site INFOPESCAR si CARP ZONE.

--------

poate-mi raspuzi si mie :

-de ce este setat siterul ca numele meu sa nu apara si in loc apar 3 stelute?
-de ce am fost banat?
-de ce semnatura mea este pusa de altcineva? " AUTOEXCLUS 100%"
-de ce s-au citit mesajele private ?

-------
mai crezi ce ai AFIRMAT MAI SUS?

multumesc!...
- Ti-au expirat mai demult stelutele. :lol: Ti-am spus si la Chiroiu la petrecere ca am considerat ca te-ai potolit si ti le-am scos. Numele iti apare in clar, nu ma face sa regret (a treia oara).
- De cate ori te-am banat, de atatea ori te-am lasat sa-ti faci alt cont si ai primit mp, in speranta ca te linistesti. Nu sunt chiar asa de rau. Corect?
- Pentru ca te-ai autoexclus. De vreo 3 ori.
- Cand dai mai multor persoane , care nu te simpatizeaza obligatoriu, acelasi gen de mesaj, asteapta-te ca unii sa rasufle. Asta nu inseamna ca se intampla cum zici tu.
"Mens agitat molem" (Virgiliu)

anghel d.
Mesaje: 48
Membru din: Dum Ian 11, 2009 10:16

Re: Amenintari cu puscaria ,iata unde s-a ajuns !

Mesaj de anghel d. »

coleman

nu este frumos !directive de sus sau este parerea ta ?
anghel dragos-toyota carp team

victorash
Mesaje: 370
Membru din: Lun Mai 29, 2006 9:42

Re: Amenintari cu puscaria ,iata unde s-a ajuns !

Mesaj de victorash »

anghel d. scrie:coleman

nu este frumos !directive de sus sau este parerea ta ?
dragos,...este parerea ta sau esti influentat doar de cateva pareri prezentate aici?..rasfoieste si alte forumuri care nu au legatura cu infopescar sau crapmania..si fa-ti o parere mai buna.. :wink:
..complet uluit de cata prostie exista...in lume!

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Discutii Generale despre Pescuit”