PARTENERIAT F&H - APCR

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Avatar utilizator
Dan Mateianu
Site Admin
Mesaje: 3211
Membru din: Mie Ian 16, 2008 9:52
Puncte: 300
Localitate: Bucuresti

PARTENERIAT F&H - APCR

Mesaj de Dan Mateianu »

www.crapmania.ro
(prima pagina)

Avatar utilizator
Doeat
pescar de competitie
Mesaje: 2430
Membru din: Lun Mar 09, 2009 12:13
Puncte: 0
Localitate: Arad
Contact:

Re: PARTENERIAT F&H - APCR

Mesaj de Doeat »

deasemenea ar trebui ca F&H sa lucreze umpic si la receptie, sa si putem urmari emisiunile la tv. eu unul am rds cablu si nu prind postul, teoretic se poate cu digi cablu da de 6 luni aparatele nu sunt disponibile la RDS. Sunt ceva planuri de viitor ca F&H sa fie inclus in grila de program standard sau suplimentar contra cost ?
Roland K.
KRap-Baits RO

F&H
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 310
Membru din: Lun Dec 07, 2009 7:28

Re: PARTENERIAT F&H - APCR

Mesaj de F&H »

Doeat...aici e vorba despre fostul Fishing and Hunting nu despre actualul PVTV...mai citeste odata articolul.

...la intrebarea ta ..da ...PVTV va intra in grila de baza RCS in cursul acestei luni, cel tarziu in luna ianuarie
Ultima oară modificat Joi Dec 10, 2009 17:02 de către F&H, modificat 1 dată în total.

Avatar utilizator
doru_croc
pescar de competitie
Mesaje: 2433
Membru din: Dum Aug 30, 2009 10:01
Puncte: 0
Localitate: Alexandria

Re: PARTENERIAT F&H - APCR

Mesaj de doru_croc »

ADMINISTRATOR scrie:http://www.crapmania.ro
(prima pagina)
O veste buna pe ziua de azi :wink:
Pentru unii umorul este ca si o limba straina: fara subtitrare nu inteleg nimic!
Este de o mie de ori mai bine să fii optimist şi să te înşeli, decât să fii pesimist şi să ai dreptate.

Avatar utilizator
stress
pescar de competitie
Mesaje: 1056
Membru din: Lun Aug 24, 2009 8:50
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: PARTENERIAT F&H - APCR

Mesaj de stress »

bine ca o sa fie disponibil dupa ce plec eu.... f tare. inca odata se aplica legile lui murphy :oops:
stefan avram

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: PARTENERIAT F&H - APCR

Mesaj de andrei vladeanu »

PvTv scrie:Doeat...aici e vorba despre fostul Fishing and Hunting (...)
fostul si actualul, sa nu dezinformam...
The One Team

Avatar utilizator
claudiue
Mesaje: 734
Membru din: Mar Iul 24, 2007 15:03
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: PARTENERIAT F&H - APCR

Mesaj de claudiue »

PvTv scrie:Doeat...aici e vorba despre fostul Fishing and Hunting nu despre actualul PVTV...mai citeste odata articolul.

...la intrebarea ta ..da ...PVTV va intra in grila de baza RCS in cursul acestei luni, cel tarziu in luna ianuarie
Ne poti spune te rog si in cazul UPC cand va fi disponibil PVTV? Momentan nu se receptioneaza decat F&H.

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Re: PARTENERIAT F&H - APCR

Mesaj de oanavictor »

Sezonul 2009 a fost ''aventuri la pescuit''=beneficii numai aventuri la pescuit -lotul cea mai mare teapa marca Andrei Vladeanu
Acum Vladeanu recomanda cu caldura acelasi tip de teapa.
CRED CA ESTE VORBA NUMAI DE COMPETITIILE SENIOR CRAP NU SI LOTUL NATIONAL . :? :?
Vladeanu crede ca toate lumea a uitat teapa aventuri la pescuit in care reprezentantul revistei era chiar el si dadea numai comunicate oficiale .
Andrei Vladeanu .........ce-ti mai place ..........saorma..... :lol: :lol: :lol:
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: PARTENERIAT F&H - APCR

Mesaj de andrei vladeanu »

oanavictor scrie:Sezonul 2009 a fost ''aventuri la pescuit''=beneficii numai aventuri la pescuit -lotul cea mai mare teapa marca Andrei Vladeanu
Acum Vladeanu recomanda cu caldura acelasi tip de teapa.
CRED CA ESTE VORBA NUMAI DE COMPETITIILE SENIOR CRAP NU SI LOTUL NATIONAL . :? :?
Vladeanu crede ca toate lumea a uitat teapa aventuri la pescuit in care reprezentantul revistei era chiar el si dadea numai comunicate oficiale .
Andrei Vladeanu .........ce-ti mai place ..........saorma..... :lol: :lol: :lol:
ceea ce a stat in 2009 in puterile lui andrei vladeanu, si anume mediatizarea campionatului national, acesta a facut-o cu varf si indesat. anul asta, asa cum am si anuntat, n-am s-o mai fac in revista, pentru a se putea vedea cu ochiul liber diferentele. numai un imbecil ar putea crede ca o publicatie de pescuit nu are subiecte decat din sfera concursurilor de crap.

revenind, personal nu am dat nicio teapa. a fost vorba de neonorarea unei obligatii financiare adusa in discutie de malin musatescu. departamentul vanzari al trustului realitatea - catavencu nu a vandut acest eveniment pt ca nu a avut cui.

de altfel, malin musatescu, impreuna cu tot colectivul redactional AVP, si-a dat demisia de la realitatea - catavencu, iar acum lucreaza la primul numar al revistei SUPER PESCAR.

in ultimul editorial al sau la AVP (numarul din decembrie), intitulat TOTUL LA SACOSA, mai da o tzeapa. tie! :D
The One Team

Cucu Ionel
Mesaje: 475
Membru din: Vin Ian 20, 2006 19:25
Puncte: 0
Localitate: Timisoara

Re: PARTENERIAT F&H - APCR

Mesaj de Cucu Ionel »

Andrei, am o nelamurire, daca tot colectivul redactional si-a dat demisia, revista o sa mai apara? Luna asta-mi expira abonamentul si deja am primit un email din partea redactiei sa-mi reinnoiesc abonamentul pe anu' viitor, mai are rost? Multam!
Fir intins

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”