BEST 7 WLC HERMES PERIS 22-25 Septembrie 2016

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
SORINDOC_87
Mesaje: 12
Membru din: Joi Iul 02, 2015 20:44

Re: BEST 7 WLC HERMES PERIS 22-25 Septembrie 2016

Mesaj de SORINDOC_87 »

pozitia 11- Ionita, Shimon, Iordan--vrem si noi 3 meniuri! Va multumim!

Avatar utilizator
George Szantho
Mesaje: 944
Membru din: Mie Iun 03, 2015 0:10
Puncte: 0
Localitate: Galati

BEST 7 WLC HERMES PERIS 22-25 Septembrie 2016

Mesaj de George Szantho »

Poziția 23 echipa completă: Szantho George, Sarău Marian, Drăgan Anton, Tălmaciu Marius! Să ne vedem cu bine pe baltă!

Avatar utilizator
vior3l
Mesaje: 254
Membru din: Mie Ian 19, 2011 13:08

Re: BEST 7 WLC HERMES PERIS 22-25 Septembrie 2016

Mesaj de vior3l »

Din pacate Fresh Falvor Delivery nu mai poate onora comenzile de catering, deoarece in decursul zilei de azi am fost instiintati de organizatorul concursului.....,citez "oraganizatorul si administratia baltii, implicit concurentii'', au decis ca nu au nevoie de serviciile noastre !!!!
Ne cerem scuze celor care si-au comandat meniuri !

danddd
Mesaje: 37
Membru din: Joi Noi 05, 2015 22:15

Re: BEST 7 WLC HERMES PERIS 22-25 Septembrie 2016

Mesaj de danddd »

Din cate stiu mai exista cineva care vine pe balta cu mancare(mic dejun,prânz,cina),fara a fi nevoie de un nr de menuri ,exista posibilitatea???

Avatar utilizator
WLC Carp
Mesaje: 505
Membru din: Mie Noi 26, 2014 8:27
Puncte: 0
Contact:

Re: BEST 7 WLC HERMES PERIS 22-25 Septembrie 2016

Mesaj de WLC Carp »

Da, catering-ul va fi asigurat de aceeasi firma care s-a ocupat de acest aspect si la competitiile precedente de pe aceasta balta. In plus, va exista o rulota unde se poate comanda separat mancare, precum si bauturi reci etc.

Avatar utilizator
George Szantho
Mesaje: 944
Membru din: Mie Iun 03, 2015 0:10
Puncte: 0
Localitate: Galati

BEST 7 WLC HERMES PERIS 22-25 Septembrie 2016

Mesaj de George Szantho »

În cazul asta ce meniu vom avea și ce Pret va avea acesta?

Avatar utilizator
yuuhuu
Mesaje: 465
Membru din: Mie Ian 21, 2015 14:16
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de yuuhuu »

pai prima varianta sa cred ca a picat ? chiar acum in ajun ? asa se procedeaza si cu regulamentul concursului ? cu stima !!!

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Avatar utilizator
WLC Carp
Mesaje: 505
Membru din: Mie Noi 26, 2014 8:27
Puncte: 0
Contact:

Re: BEST 7 WLC HERMES PERIS 22-25 Septembrie 2016

Mesaj de WLC Carp »

Meniul, cat si pretul, raman neschimbate.

S-a modificat ceva in regulamentul concursului?

Avatar utilizator
yuuhuu
Mesaje: 465
Membru din: Mie Ian 21, 2015 14:16
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de yuuhuu »

nu cred ca m ati inteles. daca s a modificat fara o notificare in prealabil vs un meniu postat de o firma de catering si acum firma respectiva nu mai poate onora meniurile din cauza organizatorilor cu 2 zile inainte de concurs ma pot, sau ne putem astepta si la alte modificari. e cum as lua un bilet de avion cu Tarom dar ma schima pe Wizzair, fiecare companie in parte avand alte reguli interne. ce vreau sa punctez este faptul ca nu mi se pare fairplay sa fie anuntat asa de tarziu. Nu contest calitatea bunatatilor oferite de catre firmele implicate in ofertarea meniurulor ci faptul ca nu a fost anuntata aceasta modificare ... Cu stima !!!

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Avatar utilizator
WLC Carp
Mesaje: 505
Membru din: Mie Noi 26, 2014 8:27
Puncte: 0
Contact:

Re: BEST 7 WLC HERMES PERIS 22-25 Septembrie 2016

Mesaj de WLC Carp »

Cateringul nu face parte din organizarea efectiva a acestui concurs. De tot ce tine de standuri, arbitraj sau pescuit suntem direct raspunzatori. In ceea ce priveste catering-ul, acesta este oferit in mod separat de o firma care se ocupa cu acest lucru. In cursul zilei de astazi, dupa consultari cu administratia lacului, am luat decizia de a folosi aceeasi firma de catering ca la concursurile anterioare, deoarece ei ofera o gama mai larga de servicii, inclusiv o rulota pe balta de unde se poate cumpara direct mancare sau bautura.

Cu siguranta exagerati un pic prin comparatia cu biletele la tarom sau wizzair, inteleg foarte bine si motivul, insa eu prefer sa ma concentrez pe organizarea acestui concurs stric din punct de vedere al pescuitului.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”