Recomandare balta crap in Bulgaria

Aici putem discuta sau dezbate orice legat de pescuit.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: Recomandare balta crap in Bulgaria

Mesaj de gabi1 »

freespirit scrie:Despre Ovcharica/Ovcharka Dam, lacul de acumulare, ce stiti?
Resuscitezi un topic de acum 3 ani cu o nălucire de-a ta(Ovcharica/Ovcharka). Mergi la Mangalia să faci terapie în câteva partide la hamsie. :lol:
Poate la un moment dat vei realiza că ești doar rătăcit printre pescari și vei acționa in consecință. :lol: :lol:
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Avatar utilizator
freespirit
pescar de competitie
Mesaje: 2059
Membru din: Mie Feb 17, 2010 2:36
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Recomandare balta crap in Bulgaria

Mesaj de freespirit »

Cainele moare de drum lung...)=
Daca n-am prea mai ajuns in ultimii ani la pescuit, asta nu inseamna ca am nevoie de multi care sa moara de grija mea, apropo, prin 2007(si nu m-am apucat atunci de pescuit) eu pescuiam cu Hi'-'S'ive si Infinity 5500, cu HED(la plantat) cu Mega Bass si Ever Green, Branzino si Steez(la rapitor), asa ca...mai usor cu pianul...
Mai bine sa taci, sa fii considerat prost, decat sa vorbesti, ca sa inlaturi orice dubiu!
Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: Recomandare balta crap in Bulgaria

Mesaj de gabi1 »

freespirit scrie:prin 2007(si nu m-am apucat atunci de pescuit) eu pescuiam cu Hi'-'S'ive si Infinity 5500, cu HED(la plantat) cu Mega Bass si Ever Green, Branzino si Steez(la rapitor), asa ca...mai usor cu pianul...
Ei, lasă, acum dacă-ți cumperi stilou Mont Blanc, inseamnă că ești ministru sau secretar de stat?!? :D
Acum 10 zile. Înseamnă că sunt șeic?
Imagine
Ultima oară modificat Joi Oct 20, 2016 13:18 de către gabi1, modificat 1 dată în total.
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Avatar utilizator
freespirit
pescar de competitie
Mesaje: 2059
Membru din: Mie Feb 17, 2010 2:36
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Recomandare balta crap in Bulgaria

Mesaj de freespirit »

gabi1 scrie:
freespirit scrie:prin 2007(si nu m-am apucat atunci de pescuit) eu pescuiam cu Hi'-'S'ive si Infinity 5500, cu HED(la plantat) cu Mega Bass si Ever Green, Branzino si Steez(la rapitor), asa ca...mai usor cu pianul...
Ei, lasă, acum dacă-ți cumperi stilou Mont Blanc, inseamnă că ești ministru sau secretar de stat?!? :D
Dupa cum am scris, pentru cine (nu) citeste, si (nu) intelege, "in 2007(si nu m-am apucat atunci de pescuit)...", :wink:
Mai bine sa taci, sa fii considerat prost, decat sa vorbesti, ca sa inlaturi orice dubiu!
Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

Avatar utilizator
RSC
Pescar de competitie
Mesaje: 868
Membru din: Dum Oct 16, 2011 10:40

Re: Recomandare balta crap in Bulgaria

Mesaj de RSC »

freespirit scrie: .... apropo, prin 2007(si nu m-am apucat atunci de pescuit) eu pescuiam cu Hi'-'S'ive si Infinity 5500, cu HED(la plantat) cu Mega Bass si Ever Green, Branzino si Steez(la rapitor), asa ca...mai usor cu pianul...
...mai usor cu pianu ca se revarsa cocalaru...
"Keep it simple!"

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: Recomandare balta crap in Bulgaria

Mesaj de gabi1 »

RSC scrie:
freespirit scrie: .... apropo, prin 2007(si nu m-am apucat atunci de pescuit) eu pescuiam cu Hi'-'S'ive si Infinity 5500, cu HED(la plantat) cu Mega Bass si Ever Green, Branzino si Steez(la rapitor), asa ca...mai usor cu pianul...
...mai usor cu pianu ca se revarsa cocalaru...
Stiți cum se zice: opiniile sunt precum gaura c*rului: fiecare are una și toate put!

Fi-r-ar dracu' de struguri... :lol: cu cocalari cu tot!!! :D
Imagine
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Avatar utilizator
freespirit
pescar de competitie
Mesaje: 2059
Membru din: Mie Feb 17, 2010 2:36
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Recomandare balta crap in Bulgaria

Mesaj de freespirit »

Si despre baltile din Bulgaria? Vad ca e o intrecere in a abera peste tot.
P.S. Daca te-ai bagat in seama cu mine, nu asta era motivul pentru care i-am raspuns asa, daca e prea fina ironia, mai invata, fiti fara griji, "cocalarii" nu au auzit nici acum de Ever Green si Free Spirit, in 2007, nici "veteranii" nu le prea "miroseau"...am ceva vechime in pescuit, asta, asa, si pentru aia care nu inteleg, sau nu vor sa inteleaga!! Daca raspundeti la subiect, bine, daca nu, unii sunt mai nocivi decat "cocalarii", dar gura, la fel de mare o au, iar de bagat in seama aiurea, la fel...
P.P.S. Aceeasi bagatori in seama, acelasi rahat mancat, nu va saturati niciodata, POFTA BUNA!!
P.P.P.S. Am avut un spatiu comercial pe care mi l-a subinnchiriat o femeie in Neptun, La Steaguri, cu ceva ani in urma, se vedea ce hram poarta, cand s-a prezentat, la fel, si cand a semnat, si-a pus eticheta "Patron", la fel si altii, v-ati tatuat si pe frunte "Pescar de competitie"?? :lol:
Asta chiar mi se pare de "cocalar", eu, doar m-am burzuluit - ca sa inteleaga odata ca nu pescuiesc de ieri, si mai stiu cate ceva, de mai mult timp, cand unii habar n-aveau despre multe, eu le si foloseam - in fata unui supozitor care nu rezista, este dependent de a intra exact unde spunea ca miroase, probabil, de fapt, sigur, vorbeste exeperienta... :lol:
P.P.P.P.S. DACA NU TE APROPII DE UN RAHAT, NU MIROASE...
MORALA, DACA NU BAGI IN SEAMA UN RAHAT, NU STIE NIMENI CA EXISTA!! :wink:
Mai bine sa taci, sa fii considerat prost, decat sa vorbesti, ca sa inlaturi orice dubiu!
Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: Recomandare balta crap in Bulgaria

Mesaj de gabi1 »

Ia-o ușurel cu octavele, să nu faci bubiță. :lol: :lol: Când ți-ai făcut ultimul EKG?!?
ps.Subiectul tău nu există, înțelegi?
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Avatar utilizator
freespirit
pescar de competitie
Mesaje: 2059
Membru din: Mie Feb 17, 2010 2:36
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Recomandare balta crap in Bulgaria

Mesaj de freespirit »

Va las sa va distrati in continuare, "in competitie"...si sa va mirositi reciproc... :lol: ...nu ma ascund, ca altii...ca "vizitator"...sunt inregistrat... :wink:
Mai bine sa taci, sa fii considerat prost, decat sa vorbesti, ca sa inlaturi orice dubiu!
Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

Avatar utilizator
RSC
Pescar de competitie
Mesaje: 868
Membru din: Dum Oct 16, 2011 10:40

Re: Recomandare balta crap in Bulgaria

Mesaj de RSC »

freespirit scrie:Si despre baltile din Bulgaria? Vad ca e o intrecere in a abera peste tot.
P.S. Daca te-ai bagat in seama cu mine, nu asta era motivul pentru care i-am raspuns asa, daca e prea fina ironia, mai invata, fiti fara griji, "cocalarii" nu au auzit nici acum de Ever Green si Free Spirit, in 2007, nici "veteranii" nu le prea "miroseau"...am ceva vechime in pescuit, asta, asa, si pentru aia care nu inteleg, sau nu vor sa inteleaga!! Daca raspundeti la subiect, bine, daca nu, unii sunt mai nocivi decat "cocalarii", dar gura, la fel de mare o au, iar de bagat in seama aiurea, la fel...
P.P.S. Aceeasi bagatori in seama, acelasi rahat mancat, nu va saturati niciodata, POFTA BUNA!!
P.P.P.S. Am avut un spatiu comercial pe care mi l-a subinnchiriat o femeie in Neptun, La Steaguri, cu ceva ani in urma, se vedea ce hram poarta, cand s-a prezentat, la fel, si cand a semnat, si-a pus eticheta "Patron", la fel si altii, v-ati tatuat si pe frunte "Pescar de competitie"?? :lol:
Asta chiar mi se pare de "cocalar", eu, doar m-am burzuluit - ca sa inteleaga odata ca nu pescuiesc de ieri, si mai stiu cate ceva, de mai mult timp, cand unii habar n-aveau despre multe, eu le si foloseam - in fata unui supozitor care nu rezista, este dependent de a intra exact unde spunea ca miroase, probabil, de fapt, sigur, vorbeste exeperienta... :lol:
P.P.P.P.S. DACA NU TE APROPII DE UN RAHAT, NU MIROASE...
MORALA, DACA NU BAGI IN SEAMA UN RAHAT, NU STIE NIMENI CA EXISTA!! :wink:
Ce text interesant ai la "semnatura"! L-ai citit vreodata?...fir-ar...

Mai bine sa taci, sa fii considerat prost, decat sa vorbesti, ca sa inlaturi orice dubiu!
Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

"Keep it simple!"

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Discutii Generale despre Pescuit”