Mesaj
de Sarulesti » Sâm Mar 25, 2017 9:50
Perioada de desfasurare a concursului
27.04-30.04.2017 - joi - duminica
Locatie - Lac Sarulesti
Locuri disponibile – 54-60
Echipe – de maxim 3 pescari / 4 lansete / aruncat din mana
Taxa de inscriere : 1000 lei/echipa
Organizatori
Razvan Ulmeanu- 0722235778
Dan Constantin - 0721212296
PREMII:
LOCUL 1. cei mai mari 3 pesti - 14000 lei + cupe, diplome si medalii
LOCUL 2. cei mai mari 3 pesti - 7000 lei + cupe, diplome si medalii
LOCUL 3. cei mai mari 3 pesti - 3000 lei + cupe, diplome si medalii
Captura concursului - 3000 lei + cupe,diplome si medalii
LOCUL 1. sector A -cei mai mari 3 pesti -1500 lei cupe, diplome si medalii
LOCUL 1. sector B -cei mai mari 3 pesti -1500 lei cupe, diplome si medalii
Echipe confirmate/avans 25.03.2017
1. Planet Carp 1 - Andrei Mihuț-Ionut Mihuț- Vladimir Togan
2. RoboCrap Fishing Team - Juravle Tudor + Lucian Codreanu + coechipier
3. 100% SPIRIT Adrian Soare - Florin Vasii - Claudiu Avram
4. Ciprian Botoc-Dan Mihaila-Stogrin Alin Constantin
5. Dudi Bait Team Iasi-Gabi Iliescu + Cristi Zamfir- Eduard Sutu
6. Nedelcu Cristian-Papaulea Nicusor
7. Nita Adrian-Stefanescu Valentin-Necula Ionut
8. Planet Carp 2 - Mihai Tanasa - Cip Arama - Adi Mogoseanu
9. CARP TEAM BRASOV-Kiss Levente-Kiss Robert-Benedek Attila
10. CS Crap Arad - Paul Càbulea - Scrob Tudor
11. Navitas - Fair Play Fishing - Stefan Avram - Daniel Constantinescu - Daniel Banu
12. Paskal Mitev-Valentin Valkov-Bulgaria
13. CarpSliven 2-Bulgaria
14. Bulgaria-Team Vanding
15. Bulgaria-Zara Team Carp
16. Alfa Team-Ionescu Balint Mihnea Gabriel
17. WLC Carp. Şulea Adrian, Şulea Ana Maria
18. Szantho George-Drăgan Anton-Sarău Marian
19. Banea Florian-Popa Adrian-Manda Mihai
20. MG Special 1*
21. MG Special 2*
22. Team-Ivkoni-Bulgaria
23. Nelu Balici
24. PesCAR'P - Russu Denis+Slesari Andrei+Dascal Sergiu. Republic Moldova
25. Midnight Anglers - Dumitrescu Cristian-Miinescu Bogdan-Nedelcu Alexandru
26. Midnight Anglers 1:Tudor Mircea-Vladut Corbeanu-Paunoiu Valentin
27. Dascalu Stefan-Mardar Cristian-Axane Petrini
28. Mihai Mermezan + Negrila Paul
29. Bosilca Lucian - Burnete Gabriel - Tutica Cristian
30. Bear Team : Gabi Martin-Cana Dan-Chircea Iulian.
31. BlackCarp Team- Mircea Samoilescu, Alexa Silviu si Faur Vlad
32. Fya Carp Team : Mancas Robert - Arcip Emanuel - Ureche Ion
33. Becker Fishing Tackle
34. Iasi Fishing Team
35. Hanganu Adrian-Moraru Ionut
36. Dumitrescu Cristian-Dumitrescu Sergiu
37. BigCarp - Oaserele Alexandru, Oaserele Stanislav, Iacovlev Iurie - Republica Moldova
38. Gabi Zotic
39. GY-KARP - Ghita Cserei - Mircea Margineanu
40. Carp United1-Bogdan Dragan-Mihai Pripon
41. Interceptor Baits: Florin Iancu-Gelu Chirescu-Ana-Maria Iancu
42. Domnisoru Catalin - Precup Razvan - Penescu Bogdan
43. Udroiu Catalin-Geangala Alexandru
44. Florin Slave -Cristian Iacob - Nicolae Marin
45. Alex Moso -Mircea Jakab -Nicu Fieraru
46. Fair Play Fishing -Alexandru Jurebie - Razvan Ingeaua - Razvan Romascanu
47. Enjoy Fishing Club-Lucian Toderica - Marius Badea - Costica Dicu
48. Costin Sovagau - Andi Cioriciu
49. Fives Carping Team -Nick Manoiu-Dragos Constantin-Marius Teodosiu
50. Tarău George - Ciobîcă Mugurel
51. Caramizaru Marian-Cojocaru Mugurel-Polizache Ionuț.
52. Team -Standul ZERO - Petru Bunea-Dorin Toader- Bila Bucataru'
53. Team Tehnobayt Mykhaylo Samodeyko -Rostislav Marhita*
54. Kruchevichy - Pohorilyak Roman - Ivasyshyn Roman
55. Mistic Carp Team- Mihai Stere -Gagu Spiru -Cristi Chicheanu
56. Dan Magirescu - Radu Magirescu
57. Fishing & Hunting -Victor Hodorog
58. Noua Team Bulgaria- Ivan Yordanov
59. Radio Renegate-Tibi Manascu-Bogdan Udrescu
60. CPK Team -Ștefan Vasile -Cosmin Clinci
61. Pelicanul Team-Dragos Anghel
62. Nelu Capitanu
Sunt inscrisi /confirmati doar cei care achita contravaloarea avansului!
Detalii in privinta plati avansului se pot transmite pe privat sau telefonic-Razvan Ulmeanu 0722235778