Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.
Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu
-
iohann
- Partener Crapmania.ro
- Mesaje: 3183
- Membru din: Dum Noi 01, 2009 11:06
- Puncte: 0
- Contact: Mesaj privat
Mesaj
de iohann »
1.Radu Androne+parteneri.
2.Muntenia Carp Team.
3.Nicu Constantinescu+parteneri.
4.Tata Nitu.
5.Green Lake-Draguloiu Danut+parteneri.
6.Caloean Relu+parteneri.
7.CPK 1.
8.Green Lake 2-Biro Lucian+Pricop Florin.
9.Abbara Carp Team-Catalin Groparu+parteneri.
10.Gabi Zotic+parteneri.
11.Teianu Doru+parteneri.
-
iohann
- Partener Crapmania.ro
- Mesaje: 3183
- Membru din: Dum Noi 01, 2009 11:06
- Puncte: 0
- Contact: Mesaj privat
Mesaj
de iohann »
1.Radu Androne+parteneri.
2.Muntenia Carp Team.
3.Nicu Constantinescu+parteneri.
4.Tata Nitu.
5.Green Lake-Draguloiu Danut+parteneri.
6.Caloean Relu+parteneri.
7.CPK 1.
8.Green Lake 2-Biro Lucian+Pricop Florin.
9.Abbara Carp Team-Catalin Groparu+parteneri.
10.Gabi Zotic+parteneri.
11.Teianu Doru+parteneri.
12.DNA Carp Team.
13.Energy Brasov 1.
14.Energy Brasov 2.
15.CCC Corbu.
-
iohann
- Partener Crapmania.ro
- Mesaje: 3183
- Membru din: Dum Noi 01, 2009 11:06
- Puncte: 0
- Contact: Mesaj privat
Mesaj
de iohann »
1.Radu Androne+parteneri.
2.Muntenia Carp Team.
3.Nicu Constantinescu+parteneri.
4.Tata Nitu.
5.Green Lake-Draguloiu Danut+parteneri.
6.Caloean Relu+parteneri.
7.CPK 1.
8.Green Lake 2-Biro Lucian+Pricop Florin.
9.Abbara Carp Team-Catalin Groparu+parteneri.
10.Gabi Zotic+parteneri.
11.Teianu Doru+parteneri.
12.DNA Carp Team.
13.Energy Brasov 1.
14.Energy Brasov 2.
15.CCC Corbu.
16.Ionut Stefan.
-
iohann
- Partener Crapmania.ro
- Mesaje: 3183
- Membru din: Dum Noi 01, 2009 11:06
- Puncte: 0
- Contact: Mesaj privat
Mesaj
de iohann »
1.Radu Androne+parteneri-achitat avans 1.
2.Muntenia Carp Team-achitat avans 2.
3.Nicu Constantinescu+parteneri-achitat avans 3.
4.Tata Nitu.
5.Green Lake-Draguloiu Danut+parteneri.
6.Caloean Relu+parteneri.
7.CPK 1.
8.Green Lake 2-Biro Lucian+Pricop Florin.
9.Abbara Carp Team-Catalin Groparu+parteneri.
10.Gabi Zotic+parteneri.
11.Teianu Doru+parteneri.
12.DNA Carp Team.
13.Energy Brasov 1-achitat integral 6.
14.Energy Brasov 2.
15.CCC Corbu.
16.Ionut Stefan.
17.Paul Tanasescu+parteneri-achitat avans 4.
18.Winner Carp Team-Bassula Roberto+Dragos Grivei+partener.
-
iohann
- Partener Crapmania.ro
- Mesaje: 3183
- Membru din: Dum Noi 01, 2009 11:06
- Puncte: 0
- Contact: Mesaj privat
Mesaj
de iohann »
1.Radu Androne+parteneri-achitat avans 1.
2.Muntenia Carp Team-achitat avans 2.
3.Nicu Constantinescu+parteneri-achitat avans 3.
4.Tata Nitu.
5.Green Lake-Draguloiu Danut+parteneri.
6.Caloean Relu+parteneri.
7.CPK 1.
8.Green Lake 2-Biro Lucian+Pricop Florin.
9.Abbara Carp Team-Catalin Groparu+parteneri.
10.Gabi Zotic+parteneri.
11.Teianu Doru+parteneri.
12.DNA Carp Team.
13.Energy Brasov 1-achitat integral 6.
14.Energy Brasov 2.
15.CCC Corbu.
16.Ionut Stefan.
17.Paul Tanasescu+parteneri-achitat avans 4.
18.Winner Carp Team-Bassula Roberto+Dragos Grivei+partener.
19.Wild Carp Team.
-
iohann
- Partener Crapmania.ro
- Mesaje: 3183
- Membru din: Dum Noi 01, 2009 11:06
- Puncte: 0
- Contact: Mesaj privat
Mesaj
de iohann »
1.Radu Androne+parteneri-achitat avans 1.
2.Muntenia Carp Team-achitat avans 2.
3.Nicu Constantinescu+parteneri-achitat avans 3.
4.Tata Nitu.
5.Green Lake-Draguloiu Danut+parteneri.
6.Caloean Relu+parteneri.
7.CPK 1.
8.Green Lake 2-Biro Lucian+Pricop Florin.
9.Abbara Carp Team-Catalin Groparu+parteneri.
10.Gabi Zotic+parteneri.
11.Teianu Doru+parteneri.
12.DNA Carp Team.
13.Energy Brasov 1-achitat integral 6.
14.Energy Brasov 2.
15.CCC Corbu.
16.Ionut Stefan.
17.Paul Tanasescu+parteneri-achitat avans 4.
18.Winner Carp Team-Bassula Roberto+Dragos Grivei+partener.
19.Wild Carp Team.
20.Marele Pescar.