Loturi CN 2010

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Buhac
Mesaje: 297
Membru din: Mie Feb 27, 2008 11:18

Re: Loturi CN 2010

Mesaj de Buhac »

George Alexandru
Eu am vrut sa raspunzi DACA va fi nevoie sa votezi participarea Asociatiei ACVILA ai spune DA /NU ?
Motive pt DA
Motive pt NU
Tu cum esti baiat destept stii ca nu o sa te intrebe nimeni pentru ca nu are de ce .
Tu vei afla ca langa cele 12 Cluburi va participa si o Asocoatie .
Termenul de depunere a documentelor a fost respectat conform procesului verbal incheiat intre Buhac si Dl Vicepresedinte Epure Mircea.
George Alexandru ,Petre iulian ,di Valer,Tibi etc aveti cumva cereri de DEMISII din CARP ZONE ?
Buhac si ceilalti baieti le aveam la data cand DL MIRCEA a primit actele de la mine si nu a dorit sa le ia pentru ca nu erau cerute in actele necesare aderari unei Asociatii.
Cunosteam si noi ca daca in 2010 faci parte din doua organizatii in 2011 nu ai dreptul sa mai participi la calificari .
Ma rog sa cadem la Tancabesti si la Chiroiu sa participi in calitate de gazda :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar utilizator
George-Alexandru
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1705
Membru din: Mie Dec 06, 2006 14:44
Puncte: 0
Localitate: Bucharest

Re: Loturi CN 2010

Mesaj de George-Alexandru »

Buhac scrie:George Alexandru
Eu am vrut sa raspunzi DACA va fi nevoie sa votezi participarea Asociatiei ACVILA ai spune DA /NU ?
Motive pt DA
Motive pt NU
Tu cum esti baiat destept stii ca nu o sa te intrebe nimeni pentru ca nu are de ce .
Tu vei afla ca langa cele 12 Cluburi va participa si o Asocoatie .
Termenul de depunere a documentelor a fost respectat conform procesului verbal incheiat intre Buhac si Dl Vicepresedinte Epure Mircea.
George Alexandru ,Petre iulian ,di Valer,Tibi etc aveti cumva cereri de DEMISII din CARP ZONE ?
Buhac si ceilalti baieti le aveam la data cand DL MIRCEA a primit actele de la mine si nu a dorit sa le ia pentru ca nu erau cerute in actele necesare aderari unei Asociatii.
Cunosteam si noi ca daca in 2010 faci parte din doua organizatii in 2011 nu ai dreptul sa mai participi la calificari .
Ma rog sa cadem la Tancabesti si la Chiroiu sa participi in calitate de gazda :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Demisii? :lol: ce demisii Costica?in afara de membrii fondatori,nu mai este nici un alt membru inscris la judecatorie.Demisia se da verbal :wink: .La membrii fondatori este altceva.

Numai bine.
George Alexandru
General Manager 4Carp
Presedinte C.S. Green Lake
ViceCampion National 2014

Buhac
Mesaje: 297
Membru din: Mie Feb 27, 2008 11:18

Re: Loturi CN 2010

Mesaj de Buhac »

George Alexandru
La tine Constantin Marian a prezentat demisia de la clubul unde a fost membru fondator ? :wink:

Vladut a prezentat demisia de la Senzor ? :wink:

Stanila a prezentat demisia de la Senior ? :wink:

La ora actuala se poate posta hotaririle judecatoresti prin care s-a admis iesirea DOMNILOR din Cluburile unde au fost membri fondatori?

Avatar utilizator
petre iulian
Pescar de competitie
Mesaje: 4345
Membru din: Mie Dec 13, 2006 12:23
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti / zona Pantelimon
Contact:

Re: Loturi CN 2010

Mesaj de petre iulian »

George Alexandru ,Petre iulian ,di Valer,Tibi etc aveti cumva cereri de DEMISII din CARP ZONE ?

--------

frate Buhac eu cu George doar sti ca am fost izgoniti din club ,Tibi si restul care au aderat la clubul nostru nu au platit nici o cotizatie pt 2010 la alt club . Mary nu a platit nici un ban pt. vre-o cotizatie sau infintare de club si daca nu-l scot din acte de la membru fondator (unde este de acord si chiar vrea) o sa aibe probleme clubul ca nu pot lua nici o decizie fara acordul sau :wink: . Oricum este in curs de rezolvare daca te intereseaza.

ps. ai vazut tu lista pt CN al clubului oare? Spune care este ca eu nu stiu :wink: .
Membru Fondator al Clubului Sportiv Green Lake

Buhac
Mesaje: 297
Membru din: Mie Feb 27, 2008 11:18

Re: Loturi CN 2010

Mesaj de Buhac »

Petre Iulian
Tu ai vazut lista Asociatiei ACVILA ? :lol: :lol:

Avatar utilizator
Dan Marinita
Pescar de competitie
Mesaje: 600
Membru din: Lun Feb 12, 2007 10:54
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Loturi CN 2010

Mesaj de Dan Marinita »

Buhac scrie:George Alexandru
La tine Constantin Marian a prezentat demisia de la clubul unde a fost membru fondator ? :wink:

Vladut a prezentat demisia de la Senzor ? :wink:

Stanila a prezentat demisia de la Senior ? :wink:

La ora actuala se poate posta hotaririle judecatoresti prin care s-a admis iesirea DOMNILOR din Cluburile unde au fost membri fondatori?
@Buhac
Costele, Marian Constantin nu mai are nici o problema cu clubul unde este membru fondator.Actele isi vor urma drumul firesc.Marian este membru la clubul Green Lake.
Demisiile (scrise) din cluburi sunt valabile numai daca sa semnat ceva acte cu clubul respectiv sau un contract de membru.
Dan Marinita
AVIATORS FISHING CLUB

Buhac
Mesaje: 297
Membru din: Mie Feb 27, 2008 11:18

Re: Loturi CN 2010

Mesaj de Buhac »

Domnul Marinita
Aveti perfecta dreptate .
Stiti cum a fost la C.Z daca dumneavoastra Presedintele nostru nu a trebuit sa va dati nici un fel de DEMISIE credeti ca Mitranescu si ceilalti trebuie pentru a reprezenta ACVILA ?

Avatar utilizator
Dan Marinita
Pescar de competitie
Mesaje: 600
Membru din: Lun Feb 12, 2007 10:54
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Loturi CN 2010

Mesaj de Dan Marinita »

Buhac scrie:Domnul Marinita
Aveti perfecta dreptate .
Stiti cum a fost la C.Z daca dumneavoastra Presedintele nostru nu a trebuit sa va dati nici un fel de DEMISIE credeti ca Mitranescu si ceilalti trebuie pentru a reprezenta ACVILA ?
Pai ce demisie sa imi dau ca nu am fost presedinte de cat cu ......................
Danut Mitranescu mai e presedinte? Ca si el vad ca are aceiasi soarta.
A scris Vladut pe undeva ca presedinte in acte este Florentin.Deci eu ce rol am avut si Mitranescu ce rol are in aceasta situatie. Eu am vazut scris de Florentin ca Dan Mitranescu e presedinte la C.Z. Cred ca e ceva neclar.Sau asa se vrea
Dan Marinita
AVIATORS FISHING CLUB

Buhac
Mesaje: 297
Membru din: Mie Feb 27, 2008 11:18

Re: Loturi CN 2010

Mesaj de Buhac »

Marinita
Zi pe bune ca in SV-ul tau nu ai trecut ca ai experienta si ai fost PRESEDINTE la C.Z . :lol: :lol: :lol:

Avatar utilizator
Dan Marinita
Pescar de competitie
Mesaje: 600
Membru din: Lun Feb 12, 2007 10:54
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Loturi CN 2010

Mesaj de Dan Marinita »

Buhac scrie:Marinita
Zi pe bune ca in SV-ul tau nu ai trecut ca ai experienta si ai fost PRESEDINTE la C.Z . :lol: :lol: :lol:
Costele,dar cum te-ai simtii daca ai fi in locul meu cand afli ca ai fost doar ca sa faci treaba altuia, asta chiar nu as dori sa scrie in C.V.-ul meu.
Si cu toate aceste a nu sunt suparat pe nimeni.Dar o voi lua ca pe o experienta in viata. :idea:
Dan Marinita
AVIATORS FISHING CLUB

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”