Boilies decathlon

Lucruri care de multe ori nu ne lasa sa dormim: mixuri, nade, boiliesuri, seminte, arome, pelete, etc.

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee, gor965

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Albert
pescar de competitie
Mesaje: 2295
Membru din: Lun Aug 23, 2010 17:56
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Boilies decathlon

Mesaj de Albert »

Eduard Mosneanu scrie:PSS: Nu te mai ambala sa mi scrii ceva, ca nu vad :idea:
Mda...inca unul care fuge cand trebuie sa sustina ceea ce spune...nu-i stres, duca-se.
Eduard Mosneanu scrie:Imi cer scuze celorlalti colegi, pt spam :?
Ar trebui sa-ti ceri scuze pentru prapastiile pe care le scrii aici.

dedeciu mihai-paul
Mesaje: 141
Membru din: Mie Mai 04, 2011 19:54

Re: Boilies decathlon

Mesaj de dedeciu mihai-paul »

andrei0001 scrie:Salut! Am luat eu saptamana trecuta din Decathlon Ploiesti 2 pungi de SO si o punga capsuna. Ei bine cele SO nu aveau miros...nimic..le-am rupt pe jumatate...0 miros. Doar aceste 3 pungi mai erau la raft, de fapt voiam sa cumpar monstercrab(nu le-am incercat dar vad ca sunt populare in recomandari). Cele de capsuna aveau un miros slabut ce-i drept. Avand in vedere pretul eu am sa le dau o sansa. Incerc si restul sortimentelor.
Si gama lor Crk are produse mucegaite si/sau fara miros si nu mai macane nimeni.Plus ca preturile sunt mult mai mari decat se pot lua direct!La mulinete tot preturi mari dar avantaj ca le aduci inapoi in 2 ani folosite si iei banii back!

Valerian
Mesaje: 128
Membru din: Lun Iun 12, 2017 19:53
Puncte: 0
Localitate: Cluj

Re: Boilies decathlon

Mesaj de Valerian »

De ce nu se aduc si gama Liver si Pineaplle???

Avatar utilizator
Albert
pescar de competitie
Mesaje: 2295
Membru din: Lun Aug 23, 2010 17:56
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Boilies decathlon

Mesaj de Albert »

Valerian scrie:De ce nu se aduc si gama Liver si Pineaplle???
N-ai auzit? Scrie mare pe site ca se aduc la comanda :lol:

Unde scrie, n-am gasit, dar e un baiet pe aici care pare de-al casei si jura ca asa e.

Avatar utilizator
ionut72
pescar de competitie
Mesaje: 2784
Membru din: Mar Oct 09, 2012 15:52

Re: Boilies decathlon

Mesaj de ionut72 »

Albert scrie:. Ce mi-ai aratat tu n-are nico legatura cu te-am intrebat eu. Ceea ce scrie acolo cu steluta e de bun simt, e valabil la toate magazinele on line dar...unde naiba scrie ca se pot aduce produse la comanda?! Unde naiba scrie ca un produs are mai multe variante fata de ce e pe siteul .ro?!

Nu scrie nicaieri, dar vorbesti tu cu baietii in particular (ii iei la o bere) si te rezolva.

Deh, treaba profesionista. :D
Zilele petrecute la pescuit nu se scad din totalul zilelor vietii tale!

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: Boilies decathlon

Mesaj de gabi1 »

Așa tată, dezavuați șperțul și morala flexibilă!!! :D
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Avatar utilizator
Albert
pescar de competitie
Mesaje: 2295
Membru din: Lun Aug 23, 2010 17:56
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Boilies decathlon

Mesaj de Albert »

ionut72 scrie: Nu scrie nicaieri, dar vorbesti tu cu baietii in particular (ii iei la o bere) si te rezolva.

Deh, treaba profesionista. :D
Ei, cum nu scrie? Doar mi-am luat un ignore superior de la unu care taie si spanzura la Decathlon cand am sustinut asa ceva. Deci e clar ca noi nu stim sa ne uitam pe cel mai jmeker site din internet.
Suntem niste amatori :)

Avatar utilizator
adyi01
Mesaje: 15
Membru din: Mar Iun 23, 2015 11:10

Re: Boilies decathlon

Mesaj de adyi01 »

am cumparat si eu cate 1kg din squid si monster crab...sa vad pe ce ma bazez anul acesta

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Boilies decathlon

Mesaj de cornelserbu »

adyi01 scrie:am cumparat si eu cate 1kg din squid si monster crab...sa vad pe ce ma bazez anul acesta
cu asa multe bile, sigur iti poti face o parere :D
Cornel Serbu
Friends Carp Team

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Boilies decathlon

Mesaj de cornelserbu »

Eduard Mosneanu scrie: Orice produs de pe site, se poate aduce pe comanda, din Franta, in limita stocului disponibil, fara vreun cost in plus, fata de pretul acestuia. :wink:
"Comentariile in franceza/italiana/engleza/romana" etc sunt REVIEWURI ale clientilor din lumea intreaga ce au UTILIZAT produsele respective.
Site-ul este foarte usor de folosit, ca la orice site cu o baza enorma de date, se lucreaza zilnic, presupun ca ai un butic online cu 15 produse, si bineinteles ca ti se pare relativ usor sa te ocupi de mentenanta lui.

ON Topic: CUm am zis mai sus, orice aroma de bila Caperlan se poate aduce pe comanda, fara vreun cost aferent.
- da' matale de unde stii de asta cu comanda, caci pe site nu scrie si de ce te-ar crede cineva
- site-ul e sub orice critica si lasa-ma cu numarul de produse ca te trimit la emag sa vezi acolo butic on line
- in ce priveste bilele, prefer sa ma abtin, sau poate n-am stiut eu sa pescuiesc cu ele...probabil mata esti mai experimentat :wink:
Cornel Serbu
Friends Carp Team

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Nade & Momeli”