Informatii stand 3 (fostul stand 4) pe Hermes Peris!

http://www.hermes-peris.ro/

Moderatori: Dan Mateianu, iohann, florin masu, voicuionut

Scrie răspuns
Smooth
Mesaje: 15
Membru din: Mar Noi 14, 2017 0:05
Puncte: 0
Localitate: Craiova

Informatii stand 3 (fostul stand 4) pe Hermes Peris!

Mesaj de Smooth »

Buna ziua, colegi pescari. Pentru finele lunii mai am rezervat standul 3(fostul stand 4) pt prima mea partida pe acest carpodrom, partida de 72 h. Din ce am citit si am auzit, acest stand are cateva agataturi, insa nu am reusit sa aflu unde mai exact. Bineinteles ca voi sonda zona cu markerul (pescuiesc lansat), dar mi-ar fi de ajutor sa aflu ce fel de agatatura este si pana la ce distanta se intinde(incepand de la malul de vis-a-vis inspre mine). Mai exact pana la ce distanta pot eu lansa, asftel incat sa nu dau in agatatura. Totodata, orice fel de informatie legata de stand, substrat, strategie si momeala folosita, este binevenita. Va multumesc anticipat.

Smooth
Mesaje: 15
Membru din: Mar Noi 14, 2017 0:05
Puncte: 0
Localitate: Craiova

Re: Informatii stand 3 (fostul stand 4) pe Hermes Peris!

Mesaj de Smooth »

Nu stie nimeni nimic? Repet ca orice informatie e binevenita:)

Avatar utilizator
Serboiu Alexandru
Mesaje: 603
Membru din: Joi Feb 02, 2012 18:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Informatii stand 3 (fostul stand 4) pe Hermes Peris!

Mesaj de Serboiu Alexandru »

Salut,

Vezi ca pe standurile alea a filmat Vlad Pavlovici un episod de C&R acum un an sau doi. Vezi filmul ala ca este exact ceea ce cauti

ionut voicu
Mesaje: 781
Membru din: Sâm Dec 06, 2014 16:29

Re: Informatii stand 3 (fostul stand 4) pe Hermes Peris!

Mesaj de ionut voicu »

Smooth scrie:Buna ziua, colegi pescari. Pentru finele lunii mai am rezervat standul 3(fostul stand 4) pt prima mea partida pe acest carpodrom, partida de 72 h. Din ce am citit si am auzit, acest stand are cateva agataturi, insa nu am reusit sa aflu unde mai exact. Bineinteles ca voi sonda zona cu markerul (pescuiesc lansat), dar mi-ar fi de ajutor sa aflu ce fel de agatatura este si pana la ce distanta se intinde(incepand de la malul de vis-a-vis inspre mine). Mai exact pana la ce distanta pot eu lansa, asftel incat sa nu dau in agatatura. Totodata, orice fel de informatie legata de stand, substrat, strategie si momeala folosita, este binevenita. Va multumesc anticipat.
Salut
Standul 3 este acelasi ca in 2017
Nu ai agatatura pana in malul de vis-a-vis.
In partea stanga este agatatura pe jumatate din stand(max 5m de la mal),agatatura pe care o vezi la suprafata, iar jumatate din partea dreapta este formata dintr un platou cu apa de 1,7 m,de la mal la maxim 10m. Pe pancarta 4 la aprox 15m de mal este o buturuga in apa.
Sper ca te am ajutat!!

Adriann
Mesaje: 186
Membru din: Lun Iun 02, 2014 21:07
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Informatii stand 3 (fostul stand 4) pe Hermes Peris!

Mesaj de Adriann »

ionut voicu scrie:
Smooth scrie:Buna ziua, colegi pescari. Pentru finele lunii mai am rezervat standul 3(fostul stand 4) pt prima mea partida pe acest carpodrom, partida de 72 h. Din ce am citit si am auzit, acest stand are cateva agataturi, insa nu am reusit sa aflu unde mai exact. Bineinteles ca voi sonda zona cu markerul (pescuiesc lansat), dar mi-ar fi de ajutor sa aflu ce fel de agatatura este si pana la ce distanta se intinde(incepand de la malul de vis-a-vis inspre mine). Mai exact pana la ce distanta pot eu lansa, asftel incat sa nu dau in agatatura. Totodata, orice fel de informatie legata de stand, substrat, strategie si momeala folosita, este binevenita. Va multumesc anticipat.
Salut
Standul 3 este acelasi ca in 2017
Nu ai agatatura pana in malul de vis-a-vis.
In partea stanga este agatatura pe jumatate din stand(max 5m de la mal),agatatura pe care o vezi la suprafata, iar jumatate din partea dreapta este formata dintr un platou cu apa de 1,7 m,de la mal la maxim 10m. Pe pancarta 4 la aprox 15m de mal este o buturuga in apa.
Sper ca te am ajutat!!

Bravo Johny, ar fi interesant sa faci o prezentare în sensul de mai sus a tuturor locurilor, sunt de folos pentru neștiutorii secretorul bălți, printre care mă număr și eu (să nu mai devinenim abonați la plasa de fire de pe sub apă și plumbi irosiți și etc.)
Nu cred ca afectează în vreun fel concursurile viitoare, în condițiile în care participanții de casă, știu balta ca pe o rugăciune. :))
Adrian Nita

razvan r.
Mesaje: 30
Membru din: Lun Sep 21, 2015 10:50
Puncte: 0
Localitate: Fetesti

Re: Informatii stand 3 (fostul stand 4) pe Hermes Peris!

Mesaj de razvan r. »

Foarte bune informatiile legate de standul 3 , multumim .
As fi interesat de acelasi gen de info pentru standul 1 , am 3 zile rezervate pe el peste 3 saptamani si nu am pescuit standul niciodata .
Orice info e binevenita , macar sa stiu la ce ma astept si cum ma duc pregatit .

Multumesc

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “HERMES - PERIS”