BOILIES SPECIAL CUP ed.aVII-a Hermes Peris 2-4.Aprilie 2018

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
Avatar utilizator
arsinel
Pescar de competitie
Mesaje: 2285
Membru din: Dum Mar 21, 2010 15:06
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: BOILIES SPECIAL CUP ed.aVII-a Hermes Peris 26-28.Martie

Mesaj de arsinel »

Matei Marin scrie:Am discutat cu administratia Hermes Peris despre aceste probleme pe care le avem din cauza conditiilor meteo nefavorabile din aceasta perioada si avand in vedere faptul ca fiecare echipa are deja un program bine stabilit....co...etc.....Va propunem o decalare cu doar 2 zile a datei de concurs si anume...Miercuri - Vineri...28-30 Martie (castigam doua zile....).....este o propunere si vreau acordul tuturor.....daca nu.....ne vedem luni dimineata pe balta.
Si seara de la ora 17 sa gasim si noi locurile de pescuit curate si standurile nadite ca la ora 18 ,vineri incepe alt concurs! :lol: :wink:
Divizia de Lupi a Clubului Sportiv
Personal Best 23,650KG - MV2 / 2020

ionut voicu
Mesaje: 781
Membru din: Sâm Dec 06, 2014 16:29

Re: BOILIES SPECIAL CUP ed.aVII-a Hermes Peris 26-28.Martie

Mesaj de ionut voicu »

arsinel scrie:
Matei Marin scrie:Am discutat cu administratia Hermes Peris despre aceste probleme pe care le avem din cauza conditiilor meteo nefavorabile din aceasta perioada si avand in vedere faptul ca fiecare echipa are deja un program bine stabilit....co...etc.....Va propunem o decalare cu doar 2 zile a datei de concurs si anume...Miercuri - Vineri...28-30 Martie (castigam doua zile....).....este o propunere si vreau acordul tuturor.....daca nu.....ne vedem luni dimineata pe balta.
Si seara de la ora 17 sa gasim si noi locurile de pescuit curate si standurile nadite ca la ora 18 ,vineri incepe alt concurs! :lol: :wink:
DE ASTA TE ASIGURAM NOI!!!

Avatar utilizator
Cristian Nuta
Mesaje: 186
Membru din: Mie Apr 01, 2015 17:41
Puncte: 0
Localitate: Alexandria

BOILIES SPECIAL CUP ed.aVII-a Hermes Peris 26-28.Martie 2018

Mesaj de Cristian Nuta »

Pe 30 martie am alt concurs!
27-29 (marti-joi) este o varianta pentru mine !
Multumesc !


Sent from my iPhone using Tapatalk
Nume utilizator schimbat din boost.

istratealexandru
Mesaje: 423
Membru din: Vin Feb 20, 2015 18:26

Re: BOILIES SPECIAL CUP ed.aVII-a Hermes Peris 26-28.Martie

Mesaj de istratealexandru »

Din pacate , cele 2 echipe Muntenia Carp Team , in data de 30 incep alt concurs !!! Va rog sa luati in considerare . Multumesc

Avatar utilizator
George Szantho
Mesaje: 944
Membru din: Mie Iun 03, 2015 0:10
Puncte: 0
Localitate: Galati

BOILIES SPECIAL CUP ed.aVII-a Hermes Peris 26-28.Martie 2018

Mesaj de George Szantho »

Susținem și varianta marți - joi și miercuri - vineri. Orice zi câștigată poate fi in avantajul tuturor. Însă cred că e greu ca toți să fie disponibili și de acord cu aceasta amânare...

Trimis de pe al meu X3_Soul_Lite folosind Tapatalk

Avatar utilizator
Matei Marin
Veteran
Mesaje: 7482
Membru din: Lun Mai 23, 2011 20:27

Re: BOILIES SPECIAL CUP ed.aVII-a Hermes Peris 26-28.Martie

Mesaj de Matei Marin »

Aceasta propunere de amanare (decalare) a datei de concurs cu doua zile, a cazut.....nu mai este valabila......multumim anticipat administratiei Hermes Peris ptr intelegere, multumim si dvs.......revenim la programul initial de desfasurare a competitiei.
Matei Marin scrie:Program competitie:
Luni - 26 Martie 2018
Ora 08.00..............adunarea pe balta.....acreditare.....etc.
Ora 09.00 .............va incepe tragerea la sorti (in caz de neprezentare la aceasta ora, un arbitru va extrage in locul echipei intarziate)
Ora 11:00..............start competitie

Miercuri - 28 Martie 2018
Ora 15:00..............final competitie
Ora 17:00..............festivitatea de premiere
24 Martie 2017 - este termenul limita ptr. postarea echipei complete ptr. concurs.
In cazul in care, o echipa intra in concurs cu doi..trei...patru pescari, va ramane in aceasta formula pana la terminarea concursului, cu drept de schimbare din doi...trei.....patru pescari.
Astept postarile dvs cu echipele complete ptr concurs.
Multumim anticipat !
ECHIPE INSCRISE IN CONCURS :
BSC7.jpg
BSC7.jpg (349.56 KiB) Vizualizat de 1085 ori
3 locuri libere !

Denis
Mesaje: 203
Membru din: Mar Noi 26, 2013 16:16
Puncte: 0
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: BOILIES SPECIAL CUP ed.aVII-a Hermes Peris 26-28.Martie

Mesaj de Denis »

Daca balta va ingheta sau partial inghetata cum vom pescui?asteptam sa se dezghete ?

Avatar utilizator
Matei Marin
Veteran
Mesaje: 7482
Membru din: Lun Mai 23, 2011 20:27

Re: BOILIES SPECIAL CUP ed.aVII-a Hermes Peris 26-28.Martie

Mesaj de Matei Marin »

Denis scrie:Daca balta va ingheta sau partial inghetata cum vom pescui?asteptam sa se dezghete ?
Nu cred ca va ingheta.....vremea este in curs de incalzire la data inceperii concursului....daca va ingheta.....voi fi anuntat in prealabil de catre administratia Hermes Peris si concursul va fi reprogramat.

Cornel carp team
Mesaje: 33
Membru din: Joi Oct 08, 2015 15:06

Re: BOILIES SPECIAL CUP ed.aVII-a Hermes Peris 26-28.Martie

Mesaj de Cornel carp team »

Buna seara !! eu cred ca la temperatura de afara care nu e cu minus prea mult dar la vantul care este eu cred ca va ingheta balta !!! parerea mea !!

Avatar utilizator
vior3l
Mesaje: 254
Membru din: Mie Ian 19, 2011 13:08

Re: BOILIES SPECIAL CUP ed.aVII-a Hermes Peris 26-28.Martie

Mesaj de vior3l »

Exceptând vremea de afară, ce facem cu premiile în cazul în care suntem 21 de echipe?? Dar dacă mai lipsesc câteva? Mulțumesc!

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”