Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.
Moderatori: Ivan Petre Paul , odoctee , Irinel Nitu
iohann
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 3183 Membru din: Dum Noi 01, 2009 11:06
Puncte: 0
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de iohann » Joi Mar 29, 2018 2:46
1.Bucovina-Catalin Cazac+Iulius Gherase+Alex Hascec-achitat integral.
2.Cuminciorii Carp Team-achitat integral.
3.CC Cristian-Eugene Stefanescu+George Cosulet+Boricean Gabriel-achitat integral.
4.Kiss Levente+parteneri-achitat integral.
5.Otto Fishing Team-achitat avans.
6.Ceva Carp Team-achitat avans.
7.Wild Carp Team Peris-achitat avans.
8.Bucovina-Amaritei Andrei+Amaritei Florin+Mosinegutu Costel-achitat avans.
9.Monica Badea+Mihai Perianu-achitat avans.
10.Muntenia Carp Team-achitat avans.
11.Aureln Ron+parteneri-achitat avans.
12.Expert Pains Fishing Team-Marian Florea+partener-achitat avans.
13.Bucovina-Ilie Marius+Alexandru Druga+Arvinte Mircea-achitat integral.
14.Ovidiu Baciu-achitat avans.
15.Bucovina-Marian Neagu+Bobirica George Cristian-achitat avans.
16.Doar Ștefan+parteneri-achitat avans.
17.Smiley Fish-achitat integral.
18.Sorin Chebac-achitat avans.
19.Moldovanu Marius+Padurariu Cătălin-achitat avans.
20.Bucovina-Iulius Gherase+Daniel Frumosu-achitat integral.
21.Stancu Nicusor-achitat avans.
22.Boza Marian+Boza George-achitat avans.
23.Nicu Ladarescu+parteneri-achitat avans.
1 LOC LIBER!
iohann
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 3183 Membru din: Dum Noi 01, 2009 11:06
Puncte: 0
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de iohann » Vin Mar 30, 2018 12:18
1.Bucovina-Catalin Cazac+Iulius Gherase+Alex Hascec-achitat integral.
2.Cuminciorii Carp Team-achitat integral.
3.CC Cristian-Eugene Stefanescu+George Cosulet+Boricean Gabriel-achitat integral.
4.Kiss Levente+parteneri-achitat integral.
5.Otto Fishing Team-achitat avans.
6.Ceva Carp Team-achitat avans.
7.Wild Carp Team Peris-achitat avans.
8.Bucovina-Amaritei Andrei+Amaritei Florin+Mosinegutu Costel-achitat integral.
9.Monica Badea+Mihai Perianu-achitat avans.
10.Muntenia Carp Team-achitat avans.
11.Aurel Ron+parteneri-achitat avans.
12.Expert Pains Fishing Team-Marian Florea+partener-achitat avans.
13.Bucovina-Ilie Marius+Alexandru Druga+Arvinte Mircea-achitat integral.
14.Ovidiu Baciu-achitat avans.
15.Bucovina-Marian Neagu+Bobirica George Cristian-achitat avans.
16.Doar Ștefan+parteneri-achitat avans.
17.Smiley Fish-achitat integral.
18.Sorin Chebac-achitat avans.
19.Moldovanu Marius+Padurariu Cătălin-achitat avans.
20.Bucovina-Iulius Gherase+Daniel Frumosu-achitat integral.
21.Stancu Nicusor-achitat avans.
22.Boza Marian+Boza George-achitat avans.
23.Nicu Ladarescu+parteneri-achitat avans.
1 LOC LIBER!
iohann
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 3183 Membru din: Dum Noi 01, 2009 11:06
Puncte: 0
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de iohann » Mar Apr 03, 2018 17:12
1.Bucovina-Catalin Cazac+Iulius Gherase+Alex Hascec-achitat integral.
2.Cuminciorii Carp Team-achitat integral.
3.CC Cristian-Eugene Stefanescu+George Cosulet+Boricean Gabriel-achitat integral.
4.Kiss Levente+parteneri-achitat integral.
5.Otto Fishing Team-achitat avans.
6.Ceva Carp Team-achitat avans.
7.Wild Carp Team Peris-achitat avans.
8.Bucovina-Amaritei Andrei+Amaritei Florin+Mosinegutu Costel-achitat integral.
9.Monica Badea+Mihai Perianu-achitat avans.
10.Muntenia Carp Team-achitat avans.
11.Aurel Ron+parteneri-achitat avans.
12.Expert Pains Fishing Team-Marian Florea+partener-achitat avans.
13.Bucovina-Ilie Marius+Alexandru Druga+Arvinte Mircea-achitat integral.
14.Ovidiu Baciu-achitat avans.
15.Bucovina-Marian Neagu+Bobirica George Cristian-achitat avans.
16.Doar Ștefan+parteneri-achitat avans.
17.Smiley Fish-achitat integral.
18.Sorin Chebac-achitat avans.
19.Moldovanu Marius+Padurariu Cătălin-achitat avans.
20.Bucovina-Iulius Gherase+Daniel Frumosu-achitat integral.
21.Stancu Nicusor-achitat avans.
22.Boza Marian+Boza George-achitat avans.
23.Nicu Ladarescu+parteneri-achitat avans.
24.Jack's Carp Team-aachitat avans.
iohann
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 3183 Membru din: Dum Noi 01, 2009 11:06
Puncte: 0
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de iohann » Lun Apr 16, 2018 9:00
1.Bucovina-Catalin Cazac+Iulius Gherase+Alex Hascec-achitat integral.
2.Cuminciorii Carp Team-achitat integral.
3.Florin Masu+Flavius-achitat integral.
4.Kiss Levente+parteneri-achitat integral.
5.Otto Fishing Team-achitat avans.
6.Ceva Carp Team-achitat avans.
7.Wild Carp Team Peris-achitat avans.
8.Bucovina-Amaritei Andrei+Amaritei Florin+Mosinegutu Costel-achitat integral.
9.Monica Badea+Mihai Perianu-achitat avans.
10.Muntenia Carp Team-achitat avans.
11.Aurel Ron+parteneri-achitat avans.
12.Expert Pains Fishing Team-Marian Florea+partener-achitat avans.
13.Bucovina-Ilie Marius+Alexandru Druga+Arvinte Mircea-achitat integral.
14.Ovidiu Baciu-achitat avans.
15.Bucovina-Marian Neagu+Bobirica George Cristian-achitat avans.
16.Doar Ștefan+parteneri-achitat avans.
17.Smiley Fish-achitat integral.
18.Sorin Chebac-achitat avans.
19.Moldovanu Marius+Padurariu Cătălin-achitat avans.
20.Bucovina-Iulius Gherase+Daniel Frumosu-achitat integral.
21.Stancu Nicusor-achitat avans.
22.Boza Marian+Boza George-achitat avans.
23.Nicu Ladarescu+parteneri-achitat avans.
24.Jack's Carp Team-aachitat avans.
Catalin Cazac
Mesaje: 105 Membru din: Joi Mai 22, 2014 16:54
Puncte: 0 Localitate: Brasov
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de Catalin Cazac » Lun Apr 16, 2018 10:27
Salutare. Am și eu două întrebări.
1. Am citit că începând de acum vor fi acceptate doar fire pe tambur cu diametrul de minimum 0,25. Presupun că regula se aplică începând de la KO Baits, nu?
2. Pentru cei care vin de la distanțe mai mari și vor să își facă programul din timp, de la ce oră va fi adunarea pe baltă?
Mulțumesc.
Bucovina Carp Baits
otto_ph
Mesaje: 417 Membru din: Mie Feb 29, 2012 12:33
Puncte: 0 Localitate: Ploiesti
Contact:
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de otto_ph » Lun Apr 16, 2018 11:50
Catalin Cazac scrie: Salutare. Am și eu două întrebări.
1. Am citit că începând de acum vor fi acceptate doar fire pe tambur cu diametrul de minimum 0,25. Presupun că regula se aplică începând de la KO Baits, nu?
2. Pentru cei care vin de la distanțe mai mari și vor să își facă programul din timp, de la ce oră va fi adunarea pe baltă?
Mulțumesc.
Salut. 1 -Regula a intrat in vigoare acum 2 zile indiferent de cum se pescuieste ( competitional sau placere )
2 - Adunarea pe balta Luni la ora 9:00, tragerea la sorti la ora 09:30. In urma tragerii la sorti pana la ora 12:00 se fac doar pregatirile si camparea dar nu se poate executa nimic legat de pescuit.
La ora 12:00 incepe sondarea, nadirea si pescuitul efectiv.
Viata este de unica folosinta, n-o cauta la 38!
- Otto Fishing Team -
iohann
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 3183 Membru din: Dum Noi 01, 2009 11:06
Puncte: 0
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de iohann » Lun Apr 16, 2018 16:27
ȚINÂND CĂ MAJORITATEA DINTRE VOI, ATI APUCAT SA VA ÎNCĂRCAȚI TAMBURII CU FIRE SUBȚIRI, AM DISCUTAT CU ADMINISTRAȚIA HERMES SI SE ACCEPTA SI FIRELELE CU DIMENSIUNEA SUB 0.25!
SA NE VEDEM SĂNĂTOȘI!
TOȚI PARTICIPANȚII PRIMESC CUPE SI DIPLOME!
LA SFÂRȘITUL CONCURSULUI, GRATAR, SUCURI SI BERE PENTRU TOATĂ LUMEA!
TOT LA PREMIERE, SE VOR MAI FACE 3 EXTRAGERI(GEN TOMBOLĂ) CU PREMII ATRACTIVE!
SPONSORII CONCURSULUI:
HERMES PERIS
PRO DENY CONSTRUCT
KO BAITS&FISHING
CARMANGERIA OZANA
MARELE PESCAR
inferno
Mesaje: 886 Membru din: Lun Dec 13, 2010 15:25
Puncte: 0 Localitate: bucuresti
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de inferno » Lun Apr 16, 2018 19:05
Perfect
Ne vedem pe balta