Intrebari despre CN

Aici putem discuta sau dezbate orice legat de pescuit.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

Scrie răspuns
Lucian SV
Mesaje: 763
Membru din: Dum Apr 01, 2012 1:40
Puncte: 0
Localitate: Suceava

Re: Intrebari despre CN

Mesaj de Lucian SV »

Stefan Popescu scrie: Ce-o sa zica nevasta-ta cand o vedea ca i-ai furat vibratorul! :lol: :lol: :lol: :lol:
Sigur o să se bucure dacă-i pentru tine năucule! :wink: Știi tu unde să ți-l bagi! :wink:

ioan sebastian
Mesaje: 248
Membru din: Lun Sep 04, 2006 17:17
Puncte: 0
Localitate: suceava

Re: Intrebari despre CN

Mesaj de ioan sebastian »

Stefan Popescu scrie:
gabi1 scrie:...

Imagine
Ce-o sa zica nevasta-ta cand o vedea ca i-ai furat vibratorul! :lol: :lol: :lol: :lol:
Cand bagi familia cuiva in astfel de discuții,chiar ai sărit calul!

Alexandru Popescu
Mesaje: 578
Membru din: Joi Oct 02, 2014 9:32
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Intrebari despre CN

Mesaj de Alexandru Popescu »

Urat cand implici familia in certuri de pe forum. Asa poti vedea exact nivelul de caracter.
Va dati seama ca cineva acolo in spate culege aceste informatii impotriva lui pentru a castiga acest razboi.
Nu am vazut nici un presedinte de federatie sa se comporte asa josnic. Si Mitica de la liga avea totusi putina prestanta si caracter in el.
...

elgreco
Mesaje: 32
Membru din: Dum Sep 11, 2011 20:13

Re: Intrebari despre CN

Mesaj de elgreco »

Alexandru Popescu scrie:[...]
Nu am vazut nici un presedinte de federatie sa se comporte asa josnic. Si Mitica de la liga avea totusi putina prestanta si caracter in el.
Este doar un presedinte de carton la o federatie de carton.
Prestanta, caracter?... sa fim seriosi.

cristianpopacs
Mesaje: 34
Membru din: Dum Mar 20, 2011 13:38

Re: Intrebari despre CN

Mesaj de cristianpopacs »

Domnule Presedinte al FRPS esti cel mai mare circar al acestui forum.Nu ai nimic in comun cu pescuitul.

Avatar utilizator
osc1or
Veteran
Mesaje: 3888
Membru din: Lun Aug 13, 2012 14:35
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Intrebari despre CN

Mesaj de osc1or »

Alexandru Popescu scrie:Urat cand implici familia in certuri de pe forum. Asa poti vedea exact nivelul de caracter.
Va dati seama ca cineva acolo in spate culege aceste informatii impotriva lui pentru a castiga acest razboi.
Nu am vazut nici un presedinte de federatie sa se comporte asa josnic. Si Mitica de la liga avea totusi putina prestanta si caracter in el.
Total gresit.
Uite te in ce tara traim, ce guvern avem, ce ministrii, ce magistrati.
Nea mustata e perfect integrat in peisaj.

Trimis de pe al meu SM-G925F folosind Tapatalk
Critic echilibrat

Alexandru Popescu
Mesaje: 578
Membru din: Joi Oct 02, 2014 9:32
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Intrebari despre CN

Mesaj de Alexandru Popescu »

osc1or scrie:
Alexandru Popescu scrie:Urat cand implici familia in certuri de pe forum. Asa poti vedea exact nivelul de caracter.
Va dati seama ca cineva acolo in spate culege aceste informatii impotriva lui pentru a castiga acest razboi.
Nu am vazut nici un presedinte de federatie sa se comporte asa josnic. Si Mitica de la liga avea totusi putina prestanta si caracter in el.
Total gresit.
Uite te in ce tara traim, ce guvern avem, ce ministrii, ce magistrati.
Nea mustata e perfect integrat in peisaj.

Trimis de pe al meu SM-G925F folosind Tapatalk
Ai dreptate. Traim in Romania si ne consuma toata energia.
...

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Intrebari despre CN

Mesaj de cornelserbu »

mos tagarta, fii barbat si vino pe la corbu in timpul desfasurarii uneia din mansele de cn...mai schimbam o vorba, mai inveti si tu cum se organizeaza un campionat national cu 39 de loturi a cate 3 echipe...poate, cine stie, faci si tu unul pe cincinal macar cu a zecea parte din loturi.
oricum, daca vii, fii sigur ca vei beneficia de toata aprecierea pe care o meriti ca singurul reprezentant al romaniei in orice privinta... :lol: :lol: :lol:
incearca te rog si nu-mi raspunde ca ai sa trimiti controale...stii bine ca ai trimis mai mereu fara urmari, vino tu si va fi bine :wink:
Cornel Serbu
Friends Carp Team

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: Intrebari despre CN

Mesaj de gabi1 »

Nea Cornel, lăsaţi-l pe derbedeu...
Dacă nu vă mai supără şalele vă trimit cu toată dragostea un bilet la purtător pentru staţiunea Mamaia.
Spor (ca în vremurile normale). :wink:
Imagine
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Stefan Popescu
pescar de competitie
Mesaje: 1786
Membru din: Joi Iun 07, 2012 12:14

Re: Intrebari despre CN

Mesaj de Stefan Popescu »

cornelserbu scrie:mos tagarta, fii barbat si vino pe la corbu in timpul desfasurarii uneia din mansele de cn...mai schimbam o vorba, mai inveti si tu cum se organizeaza un campionat national cu 39 de loturi a cate 3 echipe...poate, cine stie, faci si tu unul pe cincinal macar cu a zecea parte din loturi.
oricum, daca vii, fii sigur ca vei beneficia de toata aprecierea pe care o meriti ca singurul reprezentant al romaniei in orice privinta... :lol: :lol: :lol:
incearca te rog si nu-mi raspunde ca ai sa trimiti controale...stii bine ca ai trimis mai mereu fara urmari, vino tu si va fi bine :wink:
Mai bese in cizme (ca sa fiu in ton cu tine) fi convins ca o sa vin, in conditiile in care aceasta braila se va tine. Am fost si la CM din Ungaria si nu m-a mancat nimeni. Eu continui sa cred ca aceasta mascarada nu va mai avea loc.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Discutii Generale despre Pescuit”