Mesaj
de George Giugica »
Cupa RIG la Crap ed. A XXIV-a - powered by ALEXANDRION
Nr. Echipa
1 Club Crap Corbu CCC-echipa 1: Florin Carstocea+parteneri – achitat avans
2 Focus Carp: Manole Răzvan & parteneri - achitat avans 09.05.2018
3 Tanasescu Paul - achitat avans 09.05.2018
4 Club Tomis Carp 1: Nițu Teodor Ștefan, Vasilescu Mircea, Levent Murat, partener - achitat integral 09.05.2018
5 Marius Ciprian + parteneri - achitat avans 10.05.2018
6 Pop Marius + parteneri - achitat avans 10.05.2018
7 Hoinarii Baltilor Team: Filip Florin, Ady Faget, Adochitei Gigel, Sova Petrica - achitat avans 11.05.2018
8 Energy 1-Martoiu Vali+parteneri - achitat avans 14.05.2018
9 Energy 2-Ureche Catalin+parteneri - achitat avans 14.05.2018
10 Energy 3-Boicu Ionut+parteneri - achitat avans 14.05.2018
11 Cernica nicu+parteneri- achitat avans 14.05.2018
12 Club Crap Corbu CCC-echipa 2: Stefan Fasie +parteneri – achitat avans 15.05.2018
13 Club Crap Corbu CCC-echipa 3: Valentin Darie +parteneri – achitat avans 15.05.2018
14 Club Crap Corbu CCC-echipa 4: Constantin Babus +parteneri – achitat avans - 15.05.2018
15 Marian Constantin- Cristi Radu - Razvan Ingeaua - achitat avans 16.05.2018
16 Club Crap Corbu - echipa 5 - achitat avans 16.05.2018
17 Club Crap Corbu - echipa 6 - achitat avans 16.05.2018
18 Club Tomis Carp - Stanciu Alexandru, Ivanoschi Alexandru, Ciprian Placinta, Adi Dina - achitat avans 17.05.2018
19 Senzor- Gabi Zotic + Grajdan Adrian achitat avans 17.05.2018
20 Like Fish Carp Tim Cluj: Alin Salagean - achitat avans 19.05.2018
21 Speed Carp Team: Batica Ciprian + Gheorghe Stefan - achitat avans 21.05.2018
22 Abbara Carp Team - achitat integral - 21.05.2018
23 Dacic Carp: Andrei Serban, Andrei Costache, Alexandru Nicu - achitat avans 21.05.2018
24 Denis Panca + Daniel Gavrilescu + parteneri
25 Pate Florin
26 Milly+parteneri
27 Iancu Florin+parteneri
28 Gabriel Raducanu +parteneri
29 CARPLEX : Pena Stefan + parteneri
30 CarpPlus-Badiu&Scheuleac
31 Baboieru carp team 1
32 VLH CARP TEAM-Liviu Anghel,Vali Panait+ partener
33 CPB Dan Magirescu + parteneri
34 Pintea Constantin +parteneri
35 Trastikovo Lake Team - Husmen Mutlu - Bogdan Dragan - Mihai Pripon
36 WLC Carp Ionut Nica
37 Tofan Aurel
38 Fair Play Fishing Club
39 Petcu Florin
40 Guță Catalin +Guță Nicolae
41 Manuel Chejnoiu + parteneri
42 Cereal Boilies Paraschiv Emilian
43 WLC carp Bontas Mitica
44 Eugen Maracineanu Carp Vision
45 Carp Team Roman, Ciprian Boțoc - parteneri!
46 WLC - Sorin Munteanu - Pahonea Ionut - Andrei Grig
47 Radu Badica - Lazopulu Bogdan - Marinescu Razvan
48 The One Team 1
49 The One Team 2
50 The One Team 3
51 The One Team 4
52 Green Lake - Dan Draguloiu
53 Stefan Babita + parteneri
54 Carp Team Roman-Ciprian Botoc-Dan Mihaila-Mazare Constantin
55 Targu Mures Carp Team - Mircea Voda + Partenerii
56 Metronom Carp Team - Cosmin Vasiu + Partenerii
57 Remetter Sylvain
58 Mg Carp Club Bistrita
59 X-treme Steflea Mirel - Dan Tanase-Neacsu Mircea - Adi Visan