1. Vladut Corbeanu - Tudor Mircea - partener
2. Florin Savu - Ciprian Capraru
3. Mancas Robert - Iulian Eremia - Andrei Zama
Sector B
1. Cata Ureche - achitat integral
2. Paul Tanasescu - achitat avans
3. Pate Florin
4. Dutu Dorel - Dumitrescu Andrei - Petcu Florin
5. Ciprian Talpau - Radu Muntean
6. Repciuc N.
7. Pascu Mihai
Sector C
1. Badea Radu - Mircea Samoilescu - Vlad Faur - achitat avans
2. Speed Carp Team - Batica Ciprian - Gheorghe Stefan - Ratunzeanu Ionut achitat avans
3. Respect Fishing
4. Avram Andrei - Milasevitz Marius
5. Antonache Marius - Vali Petre - Madalin Dirla
6. Mihai Gliganeanu - Florian Chiran - Petrisor Chircan
7. Bontas Mitică
8. Duțu Mihai - parteneri
9. Drumcea Florin - Pana Daniel - partener
10. Dan David - Dan Andrei - Radu
11. Stefan Carp Family
Ii rog pe cei de mai jos sa isi aleaga sectorul pe care vor sa participe:
1. Iasi carp team - Zamfir Cristian - Iliescu Gabriel
2. Bucovina - Cătălin Cazac - Alex Ionescu
3. Secret of the carp - George Tite
4. Carpbait Team - Simu Alexandru - partenerii
5. Lazopulu Bogdan
6. G team carp - Gabriel Raducanu
7. Chiru Valentin - partenerii
8. Ștefan Sorin - Ștefan Mihail - Ștefan Constantin
9. Manole Răzvan - parteneri
1. Vladut Corbeanu - Tudor Mircea - partener
2. Florin Savu - Ciprian Capraru
3. Mancas Robert - Iulian Eremia - Andrei Zama
Sector B
1. Cata Ureche - achitat integral
2. Paul Tanasescu - achitat avans
3. Pate Florin
4. Dutu Dorel - Dumitrescu Andrei - Petcu Florin
5. Ciprian Talpau - Radu Muntean
6. Repciuc N.
7. Pascu Mihai
8. Manole Răzvan - parteneri
Sector C
1. Badea Radu - Mircea Samoilescu - Vlad Faur - achitat avans
2. Speed Carp Team - Batica Ciprian - Gheorghe Stefan - Ratunzeanu Ionut achitat avans
3. Ștefan Sorin - Ștefan Mihail - Ștefan Constantin - achitat avans
4. Respect Fishing
5. Avram Andrei - Milasevitz Marius
6. Antonache Marius - Vali Petre - Madalin Dirla
7. Mihai Gliganeanu - Florian Chiran - Petrisor Chircan
8. Bontas Mitică
9. Duțu Mihai - parteneri
10. Drumcea Florin - Pana Daniel - partener
11. Dan David - Dan Andrei - Radu
12. Baboieru Carp Team - Marin Ionel - Popa Florin - Tutu Robert
Ii rog pe cei de mai jos sa isi aleaga sectorul pe care vor sa participe:
1. Iasi carp team - Zamfir Cristian - Iliescu Gabriel
2. Bucovina - Cătălin Cazac - Alex Ionescu
3. Secret of the carp - George Tite
4. Carpbait Team - Simu Alexandru - partenerii
5. Lazopulu Bogdan
6. G team carp - Gabriel Raducanu
7. Chiru Valentin - partenerii
1. Vladut Corbeanu - Tudor Mircea - partener
2. Florin Savu - Ciprian Capraru
3. Mancas Robert - Iulian Eremia - Andrei Zama
Sector B
1. Cata Ureche - achitat integral
2. Paul Tanasescu - achitat avans
3. Pate Florin
4. Dutu Dorel - Dumitrescu Andrei - Petcu Florin
5. Ciprian Talpau - Radu Muntean
6. Repciuc N.
7. Pascu Mihai
8. Manole Răzvan - parteneri
9. Lazopulu Bogdan
10. Max
Sector C
1. Badea Radu - Mircea Samoilescu - Vlad Faur - achitat avans
2. Speed Carp Team - Batica Ciprian - Gheorghe Stefan - Ratunzeanu Ionut achitat avans
3. Ștefan Sorin - Ștefan Mihail - Ștefan Constantin - achitat avans
4. Duțu Mihai - Dorin Maiereanu - achitat avans
5. Avram Andrei - Milasevitz Marius
6. Antonache Marius - Vali Petre - Madalin Dirla
7. Mihai Gliganeanu - Florian Chiran - Petrisor Chircan
8. Bontas Mitică
9. Respect Fishing
10. Drumcea Florin - Pana Daniel - partener
11. Dan David - Dan Andrei - Radu
12. Baboieru Carp Team - Marin Ionel - Popa Florin - Tutu Robert
13. Senzor Planet 1
Ii rog pe cei de mai jos sa isi aleaga sectorul pe care vor sa participe:
1. Iasi carp team - Zamfir Cristian - Iliescu Gabriel
2. Bucovina - Cătălin Cazac - Alex Ionescu
3. Secret of the carp - George Tite
4. Carpbait Team - Simu Alexandru - partenerii
5. G team carp - Gabriel Raducanu
6. Chiru Valentin - partenerii