Polemica concursuri pescuit

Aici putem discuta sau dezbate orice legat de pescuit.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Polemica concursuri pescuit

Mesaj de Vladut Mateianu »

Care noi Razvanel tata ? :D Sa inteleg ca te apuci iar de concursuri de esti asa interesat ? Sau nu poti dormi de grija mea si te mananca in popou ? :D
Stai linistit, nu la concursurile facute de tine sau de fostul mecanic avansat la grad de valet ma refer, ci la concursurile facute pe fb de pescari necunoscuti in mediul nostru(Crapmania, CN, competitii mari). Nici nu m-au interesat numele lor, doar ca sunt destui. Si au patit-o prieteni de-ai mei, pescari normali cu chef de competitie, care au cotizat la taxa si apoi ori s-a amanat concursul si au luat canci bani inapoi, ori au castigat si au primit bani mai putin ori chiar DELOC !
Nu am timp de stat pe fb ca sa ii stiu chiar pe toti, dar ma interesez si iti dau pe privat info despre tepari daca vrei sa mergi la concursuri de acest gen !
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
razvan u.
pescar de competitie
Mesaje: 2954
Membru din: Mie Iul 30, 2008 15:00
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Pescuit Belgia și Olanda 2

Mesaj de razvan u. »

Vladute daca tu vezi vreo ironie in postarea mea mai citeste inca odata.
Cand faci afirmatii de genul de mai sus legat de tepari baga si numele lor. Nu patesti nimic crede-ma. Alfel...sunt doar niste vorbe aruncate aiurea.
P.S.merg la 2 3 concursuri pe an. Nu in Romania.
C. S. PELICANUL

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: Pescuit Belgia și Olanda 2

Mesaj de gabi1 »

Vladut Mateianu scrie:Care noi Razvanel tata ? :D Sa inteleg ca te apuci iar de concursuri de esti asa interesat ? Sau nu poti dormi de grija mea si te mananca in popou ? :D
Stai linistit, nu la concursurile facute de tine sau de fostul mecanic avansat la grad de valet...
:idea: :wink:
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

SIMI
pescar de competitie
Mesaje: 2158
Membru din: Joi Feb 09, 2012 20:31
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Pescuit Belgia și Olanda 2

Mesaj de SIMI »

cred ca am scris destul de mare cum se numeste acest tepar domnule Razvan Ar trebui sa scriu si mai mare sau ce nu se vede

SIMI
pescar de competitie
Mesaje: 2158
Membru din: Joi Feb 09, 2012 20:31
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Pescuit Belgia și Olanda 2

Mesaj de SIMI »

Si in ceea ce spune domn ul Mateianu are cea mai mare dreptate Este exact ce scrie si cum scrie Este adevarat ceea ce se petrece cu aceste concursuri cu premii aminate si niciodata date cu bani luati si nici un concurs organizat cu minciunu si bani pierduti si multe si mai multe Stie el domnul Mateianu ce se petrece si in ajara ca deaia e moderator pescar multe si mai multe

Avatar utilizator
razvan u.
pescar de competitie
Mesaje: 2954
Membru din: Mie Iul 30, 2008 15:00
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Pescuit Belgia și Olanda 2

Mesaj de razvan u. »

Domnu Simi,
Acordati putina atentie textului.
Va scapa ceva: era vorba de teparii din Romania, nu de cei de acolo.
Asta il intrebam pe domnu Vladut, nu pe dumnevoastra.
Iar Dan City, pe care domnu Valdut il ataca, este blocat si nu poate scrie.
C. S. PELICANUL

SIMI
pescar de competitie
Mesaje: 2158
Membru din: Joi Feb 09, 2012 20:31
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Pescuit Belgia și Olanda 2

Mesaj de SIMI »

Imi cer scuze aveti dreptate Cu stima ANDREI

Avatar utilizator
razvan u.
pescar de competitie
Mesaje: 2954
Membru din: Mie Iul 30, 2008 15:00
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Polemica concursuri pescuit

Mesaj de razvan u. »

Vladut,
Dupa Sarulesti International Marathon de anul asta, ne-a cautat anaf-ul.
Bine ca stiu acum cine i-a trimis.
Mai poti sa ai chemi de cate ori vrei, nu este nici o problema. :wink:
Da-mi pe privat cum ai cheama pe baietii care nu sunt seriosi cu concursurile si ai fac eu celebri.
Mie nu imi e frica de nimeni.
Imi e teama insa de altceva : ca tu doar ai o problema cu promovarea concursurilor in alta parte decat pe crapmania. Al dreaku Mark asta. :lol:
P.S. nu mai sterge postari. Nu e frumos. :mrgreen:
C. S. PELICANUL

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Polemica concursuri pescuit

Mesaj de Vladut Mateianu »

razvan u. scrie:Vladut,
Dupa Sarulesti International Marathon de anul asta, ne-a cautat anaf-ul.
Bine ca stiu acum cine i-a trimis.
Mai poti sa ai chemi de cate ori vrei, nu este nici o problema. :wink:
Da-mi pe privat cum ai cheama pe baietii care nu sunt seriosi cu concursurile si ai fac eu celebri.
Mie nu imi e frica de nimeni.
Imi e teama insa de altceva : ca tu doar ai o problema cu promovarea concursurilor in alta parte decat pe crapmania. Al dreaku Mark asta. :lol:
P.S. nu mai sterge postari. Nu e frumos. :mrgreen:
Se pare ca ai baut apa dupa fostul mecanic de ospiciu ! Cum sa ma acuzi pe min3 de asa ceva ? Acum cativa ani aveai alte acuzatii, cu telefoane de amenintare primite in noapte, tot demne de un bolnav psihic cu tendinte accentuate de dementa.
Cine esti tu ca sa ii faci celebrii pe escroci ? Fa tu altceva si nu te mai baga in seama pe aici, unde nu esti invitat, pro.ovarea costa. Si cand ajungi sa traiesti din concursuri stiu ca ai nevoie de reclama. Asta este si scopul ptr care te bagi in seama pe Crapmania, poate ajungi cunoscut.....
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
razvan u.
pescar de competitie
Mesaje: 2954
Membru din: Mie Iul 30, 2008 15:00
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Polemica concursuri pescuit

Mesaj de razvan u. »

Vladut,
Speram sa avem un dialog civizat. Eu doar am intrebat cine sunt persoanele neserioase. Nu vrei sa spui ca iti e frica. Nu e nici o problema.
Nu am sa iti raspuns la apelativele tale dar am sa iti spun urmatoarele:
- acum cativa ani mi-a fost sunata sotia chiar in momentul in care faceam primul concurs pe Tanbabesti. Aseara amenintai cu Anaf-ul concursurile de la Sarulesti. Ai sters intre timp postarea. Iar vizita de la Anaf am avut. Pot sa mai vina baietii ca lucram legal. :wink: Acum stiu cine e sifon. Tu.
- ai spus ca promovarea costa. La CN-ul de anul asta, crapmania a vrut sa fie sponsor, dupa care, de frica, s-a retras. Cum de la semifinale si finala participantii au fost obligati sa poarte veste cu senzor si crapmania. Cat a costat promovarea si unde s-au virat banii? Asta legat de promovorea de care zici tu ca are un pret.
- cine sunt eu? Un user pe forum care te-a intrebat civilizat niste lucruri afirmate de tine. Nu caut nici o reclama. Daca vreau ai platesc lui Miere. Prefer sa platesc facebook-ului pe motiv ca e unul aici pe forum care scrie tampenii fara sa probeze.
Sa astept un raspuns sau sa astept un ban? :lol:
P.S. ma rugat Dan City sau cum ai spui tu Dan Mecanicu Nebunu' sa iti transmit urmatoarele: te saluta si te invita gratuit la Campionatul National de Plantat. Sper sa nu consideri reclama. Daca da,da-mi un cont sa iti transfer bani.
C. S. PELICANUL

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Discutii Generale despre Pescuit”