1. Vladut Corbeanu - Tudor Mircea - partener
2. Florin Savu - Ciprian Capraru
3. Mancas Robert - Iulian Eremia - Andrei Zama
Sector B
1. Cata Ureche - achitat integral
2. Paul Tanasescu - achitat avans
3. Max - Durdoi - Roberto - achitat avans
4. Vali - Johny - Babita - achitat avans
5. Pate Florin
6. Dutu Dorel - Dumitrescu Andrei - Petcu Florin
7. Ciprian Talpau - Radu Muntean
8. Repciuc N.
9. Pascu Mihai
10. Manole Răzvan - parteneri
11. Lazopulu Bogdan
Sector C
1. Badea Radu - Mircea Samoilescu - Vlad Faur - achitat avans
2. Speed Carp Team - Batica Ciprian - Gheorghe Stefan - Ratunzeanu Ionut achitat avans
3. Ștefan Sorin - Ștefan Mihail - Ștefan Constantin - achitat avans
4. Duțu Mihai - Dorin Maiereanu - achitat avans
5. Trastikovo Lake 1 Bulgaria - achitat avans
6. Trastikovo Lake 2 Bulgaria - achitat avans
7. Avram Andrei - Milasevitz Marius
8. Antonache Marius - Vali Petre - Madalin Dirla
9. Mihai Gliganeanu - Florian Chiran - Petrisor Chircan
10. Bontas Mitică
11. Respect Fishing
12. Drumcea Florin - Pana Daniel - partener
13. Dan David - Dan Andrei - Radu
14. Baboieru Carp Team - Marin Ionel - Popa Florin - Tutu Robert
15. Senzor Planet 1
Ii rog pe cei de mai jos sa isi aleaga sectorul pe care vor sa participe:
1. Iasi carp team - Zamfir Cristian - Iliescu Gabriel
2. Bucovina - Cătălin Cazac - Alex Ionescu
3. Secret of the carp - George Tite
4. Carpbait Team - Simu Alexandru - partenerii
5. G team carp - Gabriel Raducanu
6. Chiru Valentin - partenerii
1. Vladut Corbeanu - Tudor Mircea - partener
2. Florin Savu - Ciprian Capraru
3. Mancas Robert - Iulian Eremia - Andrei Zama
Sector B
1. Cata Ureche - achitat integral
2. Paul Tanasescu - achitat avans
3. Max - Durdoi - Roberto - achitat avans
4. Vali - Johny - Babita - achitat avans
5. Pate Florin
6. Dutu Dorel - Dumitrescu Andrei - Petcu Florin
7. Ciprian Talpau - Radu Muntean
8. Repciuc N.
9. Pascu Mihai
10. Manole Răzvan - parteneri
11. Lazopulu Bogdan
Sector C
1. Badea Radu - Mircea Samoilescu - Vlad Faur - achitat avans
2. Speed Carp Team - Batica Ciprian - Gheorghe Stefan - Ratunzeanu Ionut achitat avans
3. Ștefan Sorin - Ștefan Mihail - Ștefan Constantin - achitat avans
4. Duțu Mihai - Dorin Maiereanu - achitat avans
5. Trastikovo Lake 1 Bulgaria - achitat avans
6. Trastikovo Lake 2 Bulgaria - achitat avans
7. Respect Fishing - Maxineanu Aurel - Cernica Cristinei - Chivoiu Traian - achitat avans
8. Avram Andrei - Milasevitz Marius
9. Antonache Marius - Vali Petre - Madalin Dirla
10. Mihai Gliganeanu - Florian Chiran - Petrisor Chircan
11. Bontas Mitică
12. Drumcea Florin - Pana Daniel - partener
13. Dan David - Dan Andrei - Radu
14. Baboieru Carp Team - Marin Ionel - Popa Florin - Tutu Robert
15. Senzor Planet 1
16. Enjoy Fishing - Adrian Toader, - Ionut Constantinescu -
Cosmin Stan
Ii rog pe cei de mai jos sa isi aleaga sectorul pe care vor sa participe:
1. Iasi carp team - Zamfir Cristian - Iliescu Gabriel
2. Bucovina - Cătălin Cazac - Alex Ionescu
3. Secret of the carp - George Tite
4. Carpbait Team - Simu Alexandru - partenerii
5. G team carp - Gabriel Raducanu
6. Chiru Valentin - partenerii
1. Vladut Corbeanu - Tudor Mircea - partener
2. Florin Savu - Ciprian Capraru
3. Mancas Robert - Iulian Eremia - Andrei Zama
Sector B
1. Cata Ureche - achitat integral
2. Paul Tanasescu - achitat avans
3. Max - Durdoi - Roberto - achitat avans
4. Vali - Johny - Babita - achitat avans
5. Pate Florin
6. Dumitrescu Andrei - Petcu Florin
7. Ciprian Talpau - Radu Muntean
8. Repciuc N.
9. Pascu Mihai
10. Manole Răzvan - parteneri
11. Lazopulu Bogdan
Sector C
1. Badea Radu - Mircea Samoilescu - Vlad Faur - achitat avans
2. Speed Carp Team - Batica Ciprian - Gheorghe Stefan - Ratunzeanu Ionut achitat avans
3. Ștefan Sorin - Ștefan Mihail - Ștefan Constantin - achitat avans
4. Duțu Mihai - Dorin Maiereanu - achitat avans
5. Trastikovo Lake 1 Bulgaria - achitat avans
6. Trastikovo Lake 2 Bulgaria - achitat avans
7. Respect Fishing - Maxineanu Aurel - Cernica Cristinel - Chivoiu Traian - achitat avans
8. Dacic Carp - Andrei Serban - Mihai Ionita - Radu Ionita - achitat avans
9. Tasko Carp Team Bulgaria - achitat avans
10. Dutu Dorel - achitat avans
11. Mihai Gliganeanu - Florian Chiran - Petrisor Chircan - achitat avans
12. Avram Andrei - Milasevitz Marius
13. Antonache Marius - Vali Petre - Madalin Dirla
14. Bontas Mitică
15. Drumcea Florin - Pana Daniel - partener
16. Dan David - Dan Andrei - Radu
17. Baboieru Carp Team - Marin Ionel - Popa Florin - Tutu Robert
18. Senzor Planet 1
19. Enjoy Fishing - Adrian Toader, - Ionut Constantinescu -
Cosmin Stan
Ii rog pe cei de mai jos sa isi aleaga sectorul pe care vor sa participe:
1. Iasi carp team - Zamfir Cristian - Iliescu Gabriel
2. Bucovina - Cătălin Cazac - Alex Ionescu
3. Secret of the carp - George Tite
4. Carpbait Team - Simu Alexandru - partenerii
5. G team carp - Gabriel Raducanu
6. Chiru Valentin - partenerii
1. Vladut Corbeanu - Tudor Mircea - partener
2. Florin Savu - Ciprian Capraru
3. Mancas Robert - Iulian Eremia - Andrei Zama
Sector B
1. Cata Ureche - achitat integral
2. Paul Tanasescu - achitat avans
3. Max - Durdoi - Roberto - achitat avans
4. Vali - Johny - Babita - achitat avans
5. Dutu Dorel - Dumitrescu Andrei - Petcu Florin - achitat avans
6. Pate Florin
7. Ciprian Talpau - Radu Muntean
8. Repciuc N.
9. Pascu Mihai
10. Manole Răzvan - parteneri
11. Lazopulu Bogdan
Sector C
1. Badea Radu - Mircea Samoilescu - Vlad Faur - achitat avans
2. Speed Carp Team - Batica Ciprian - Gheorghe Stefan - Ratunzeanu Ionut achitat avans
3. Ștefan Sorin - Ștefan Mihail - Ștefan Constantin - achitat avans
4. Duțu Mihai - Dorin Maiereanu - achitat avans
5. Trastikovo Lake 1 Bulgaria - achitat avans
6. Trastikovo Lake 2 Bulgaria - achitat avans
7. Respect Fishing - Maxineanu Aurel - Cernica Cristinel - Chivoiu Traian - achitat avans
8. Dacic Carp - Andrei Serban - Mihai Ionita - Radu Ionita - achitat avans
9. Tasko Carp Team Bulgaria - achitat avans
10. Mihai Gliganeanu - Florian Chiran - Petrisor Chircan - achitat avans
11. Avram Andrei - Milasevitz Marius
12. Antonache Marius - Vali Petre - Madalin Dirla
13. Bontas Mitică
14. Drumcea Florin - Pana Daniel - partener
15. Dan David - Dan Andrei - Radu
16. Baboieru Carp Team - Marin Ionel - Popa Florin - Tutu Robert
17. Senzor Planet 1
18. Enjoy Fishing - Adrian Toader, - Ionut Constantinescu -
Cosmin Stan
Ii rog pe cei de mai jos sa isi aleaga sectorul pe care vor sa participe:
1. Iasi carp team - Zamfir Cristian - Iliescu Gabriel
2. Bucovina - Cătălin Cazac - Alex Ionescu
3. Secret of the carp - George Tite
4. Carpbait Team - Simu Alexandru - partenerii
5. G team carp - Gabriel Raducanu
6. Chiru Valentin - partenerii
1. Florin Savu - Ciprian Capraru - achitat avans
2. Vladut Corbeanu - Tudor Mircea - partener
3. Mancas Robert - Iulian Eremia - Andrei Zama
Sector B
1. Cata Ureche - achitat integral
2. Paul Tanasescu - achitat avans
3. Max - Durdoi - Roberto - achitat avans
4. Vali - Johny - Babita - achitat avans
5. Dutu Dorel - Dumitrescu Andrei - Petcu Florin - achitat avans
6. Pate Florin
7. Ciprian Talpau - Radu Muntean
8. Repciuc N.
9. Pascu Mihai
10. Manole Răzvan - parteneri
11. Lazopulu Bogdan
12. Green Lake - Marius Ciprian - parteneri
Sector C
1. Badea Radu - Mircea Samoilescu - Vlad Faur - achitat avans
2. Speed Carp Team - Batica Ciprian - Gheorghe Stefan - Ratunzeanu Ionut achitat avans
3. Ștefan Sorin - Ștefan Mihail - Ștefan Constantin - achitat avans
4. Duțu Mihai - Dorin Maiereanu - achitat avans
5. Trastikovo Lake 1 Bulgaria - achitat avans
6. Trastikovo Lake 2 Bulgaria - achitat avans
7. Respect Fishing - Maxineanu Aurel - Cernica Cristinel - Chivoiu Traian - achitat avans
8. Dacic Carp - Andrei Serban - Mihai Ionita - Radu Ionita - achitat avans
9. Tasko Carp Team Bulgaria - achitat avans
10. Mihai Gliganeanu - Florian Chiran - Petrisor Chircan - achitat avans
11. Extreme Carp Varna Bulgaria - achitat avans
12. Avram Andrei - Milasevitz Marius
13. Antonache Marius - Vali Petre - Madalin Dirla
14. Bontas Mitică
15. Drumcea Florin - Pana Daniel - partener
16. Dan David - Dan Andrei - Radu
17. Baboieru Carp Team - Marin Ionel - Popa Florin - Tutu Robert
18. Senzor Planet 1
19. Enjoy Fishing - Adrian Toader, - Ionut Constantinescu -
Cosmin Stan
Ii rog pe cei de mai jos sa isi aleaga sectorul pe care vor sa participe:
1. Iasi carp team - Zamfir Cristian - Iliescu Gabriel
2. Bucovina - Cătălin Cazac - Alex Ionescu
3. Secret of the carp - George Tite
4. Carpbait Team - Simu Alexandru - partenerii
5. G team carp - Gabriel Raducanu
6. Chiru Valentin - partenerii
1. Florin Savu - Ciprian Capraru - achitat avans
2. Doctoru' - Tanase - achitat avans
3. Vladut Corbeanu - Tudor Mircea - partener
4. Mancas Robert - Iulian Eremia - Andrei Zama
Sector B
1. Cata Ureche - achitat integral
2. Paul Tanasescu - achitat avans
3. Max - Durdoi - Roberto - achitat avans
4. Vali - Johny - Babita - achitat avans
5. Dutu Dorel - Dumitrescu Andrei - Petcu Florin - achitat avans
6. Ciprian Talpau - Radu Muntean - achitat avans
7. Pate Florin
8. Repciuc N.
9. Pascu Mihai
10. Manole Răzvan - parteneri
11. Lazopulu Bogdan
12. Green Lake - Marius Ciprian - parteneri
Sector C
1. Badea Radu - Mircea Samoilescu - Vlad Faur - achitat avans
2. Speed Carp Team - Batica Ciprian - Gheorghe Stefan - Ratunzeanu Ionut achitat avans
3. Ștefan Sorin - Ștefan Mihail - Ștefan Constantin - achitat avans
4. Duțu Mihai - Dorin Maiereanu - achitat avans
5. Trastikovo Lake 1 Bulgaria - achitat avans
6. Trastikovo Lake 2 Bulgaria - achitat avans
7. Respect Fishing - Maxineanu Aurel - Cernica Cristinel - Chivoiu Traian - achitat avans
8. Dacic Carp - Andrei Serban - Mihai Ionita - Radu Ionita - achitat avans
9. Tasko Carp Team Bulgaria - achitat avans
10. Mihai Gliganeanu - Florian Chiran - Petrisor Chircan - achitat avans
11. Extreme Carp Varna Bulgaria - achitat avans
12. Enjoy Fishing - Adrian Toader - Ionut Constantinescu - Cosmin Stan - achitat avans
13. Avram Andrei - Milasevitz Marius
14. Antonache Marius - Vali Petre - Madalin Dirla
15. Bontas Mitică
16. Drumcea Florin - Pana Daniel - partener
17. Dan David - Dan Andrei - Radu
18. Baboieru Carp Team - Marin Ionel - Popa Florin - Tutu Robert
19. Senzor Planet 1
Ii rog pe cei de mai jos sa isi aleaga sectorul pe care vor sa participe:
1. Iasi carp team - Zamfir Cristian - Iliescu Gabriel
2. Bucovina - Cătălin Cazac - Alex Ionescu
3. Secret of the carp - George Tite
4. Carpbait Team - Simu Alexandru - partenerii
5. G team carp - Gabriel Raducanu
6. Chiru Valentin - partenerii