CN 2019 -VARIANTE

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: CN 2019 -VARIANTE

Mesaj de Vladut Mateianu »

Carpatic Club scrie: Cand o sa avem nevoie de pareri sau sugestii, vom cere... :)
Mai bine lasa...

Cu o asemenea gandire nu cred ca o sa ajungi prea departe.Si ma refer la tine, individul care posteaza cu numele unui club de pescuit, spunand ca posteaza in numele clubului.
Pe mine deja ma oboseste atitudinea asta de atoatestiutor(dupa o participare la Corbu), iti urez fir intins oriunde va fi CN anul acesta, dupa cum va stabili organizatorul.
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
Carpatic Club
Mesaje: 654
Membru din: Joi Noi 10, 2011 17:58
Puncte: 0
Localitate: Suceava
Contact:

Re: CN 2019 -VARIANTE

Mesaj de Carpatic Club »

Vladut Mateianu scrie: ....spunand ca posteaza in numele clubului.
........ iti urez fir intins oriunde va fi CN anul acesta, dupa cum va stabili organizatorul.
Da, am mai scris odata, reprezinta opinia membrilor clubului.
Multumesc! Asemenea si tie!
In rest, pentru ce ne rezerva viitorul, nu ramane decat sa asteptam si sa vedem!

Avatar utilizator
Florin Pata
Mesaje: 902
Membru din: Mie Iun 15, 2011 16:12
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CN 2019 -VARIANTE

Mesaj de Florin Pata »

eugen dragnea scrie:
Florin Pata scrie:Esti campion national 2018 ? Felicitari !
Aici ai luat galusca cu tot cu lingura... :lol:
Iar te-ai "introdus" :lol: aiurea !
campionatul-national-de-crap-f25/campio ... 1-150.html
Postul 4 , mansa 2 , pozitia 15 ...cap de lista !

Avatar utilizator
kelu84
Mesaje: 371
Membru din: Dum Apr 08, 2012 9:12
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: CN 2019 -VARIANTE

Mesaj de kelu84 »

Florin Pata scrie:On topic !
Din cate stiu cel mai mare lac din tara e Razelm...sau mai nou Razim . Care ar fi motivele pentru care nu se fac competitii acolo ?
Un alt lac destul de marisor care ar putea gazdui competitii ar fi Blasova .
Ambele destul de "salbatice" si care ar putea oferi conditii egale de pescuit pentru toti participantii !
Razelm nu poate gazdui competitii..se incurca carligele in plase :evil:

Dan Mitranescu
Veteran
Mesaje: 6808
Membru din: Sâm Dec 15, 2007 17:48
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: CN 2019 -VARIANTE

Mesaj de Dan Mitranescu »

De pe "surse" am auzit ca exista 6 balti dispuse sa ofere gratuit lacurile pentru CCM.
Pentru scaderea taxelor merita sa fie luate in discutie.
Totusi parerea mea este ca la Corbu este pista cea mai echilibrata si mai complexa ( aici ma refer la faptul ca trebuie sa stii sa prinzi peste si cand balta ofera mult, dar si cand balta ofera putin, asa cum se intampla de multe ori aici ). Consider ca cel putin fazele finale ale competitiei trebuie sa se desfasoare pe Corbu.

ciprian ionut
Mesaje: 33
Membru din: Sâm Noi 05, 2016 14:23
Puncte: 0
Localitate: Suceava

Re: CN 2019 -VARIANTE

Mesaj de ciprian ionut »

Alexandru Popescu scrie:
Carpatic Club scrie:
Alexandru Popescu scrie:Ba da, s-a stabilit, dar informatia ajunge mai greu pana la Suceava. Iti sugerez sa stai in spatele lor la competitii sa afli si tu mai repede lucrurile din spatele scenei. :). Hai ca mai aveti putin pana sa ajungeti la numaru 6 (cluburi :) ).

PS Cand o sa incetati cu mistourile din lipsa timpului si modul agresiv pe care il aratati aici, cu siguranta o sa primiti mai multe pareri, idei ce cred eu ca or sa fie constructive.
Pai daca s-a stabilit totul, ce rost isi mai are acest topic?
Ne reprosezi ca noi facem misto printr-o postare plina de mistouri? :P

PS: Daca unii s-au obisnuit cu moduri de abordare lingusitoare, nu avem nimic de a face cu asta.
Cand o sa avem nevoie de pareri sau sugestii, vom cere... :)
Eu nu am nevoie de abordare lingusitoare, am nevoie de mascarici...
Uita-te mai des in oglinda. Esti propriul tau mascarici.

ciprian ionut
Mesaje: 33
Membru din: Sâm Noi 05, 2016 14:23
Puncte: 0
Localitate: Suceava

Re: CN 2019 -VARIANTE

Mesaj de ciprian ionut »

Vladut Mateianu scrie:
Carpatic Club scrie: Cand o sa avem nevoie de pareri sau sugestii, vom cere... :)
Mai bine lasa...

Cu o asemenea gandire nu cred ca o sa ajungi prea departe.Si ma refer la tine, individul care posteaza cu numele unui club de pescuit, spunand ca posteaza in numele clubului.
Pe mine deja ma oboseste atitudinea asta de atoatestiutor(dupa o participare la Corbu), iti urez fir intins oriunde va fi CN anul acesta, dupa cum va stabili organizatorul.
Cum le stii tu pe toate... dar totusi nu uita ca, "calul moare de drum lung si Mateianu de grija altora". :wink:

Alexandru Popescu
Mesaje: 578
Membru din: Joi Oct 02, 2014 9:32
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CN 2019 -VARIANTE

Mesaj de Alexandru Popescu »

e foarte interesant ca sunteti in stare sa va faceti mii de conturi false, cu nume fals, clone si sa postati odata la 5 ani si sa faceti caterinca si misto de altii care incearca sa faca ceva constructiv pentru acest sport. Apareti ca ciupercile dupa ploaie si dispareti instant dar mai faceti si umbra degeaba pamantului.
...

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: CN 2019 -VARIANTE

Mesaj de Vladut Mateianu »

Alexandru Popescu scrie:e foarte interesant ca sunteti in stare sa va faceti mii de conturi false, cu nume fals, clone si sa postati odata la 5 ani si sa faceti caterinca si misto de altii care incearca sa faca ceva constructiv pentru acest sport. Apareti ca ciupercile dupa ploaie si dispareti instant dar mai faceti si umbra degeaba pamantului.
Nu trebuiesc bagate in seama aceste postari care nu sun5 benefice cu nimic pescuitului. Clone, lingusitori, atarnatori, ce conteaza ? Sa ii iertam pe c3i saraci cu duhul, atat pot.
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

ciprian ionut
Mesaje: 33
Membru din: Sâm Noi 05, 2016 14:23
Puncte: 0
Localitate: Suceava

Re: CN 2019 -VARIANTE

Mesaj de ciprian ionut »

Alexandru Popescu scrie:e foarte interesant ca sunteti in stare sa va faceti mii de conturi false, cu nume fals, clone si sa postati odata la 5 ani si sa faceti caterinca si misto de altii care incearca sa faca ceva constructiv pentru acest sport. Apareti ca ciupercile dupa ploaie si dispareti instant dar mai faceti si umbra degeaba pamantului.
Este un cont cat se poate de real. Dar cand iti dai seama cat esti de "jenibil", ca nu mai ai replica, incepi sa "furi curent". Frustrarea isi spune cuvantul.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”