Probleme in prag de debut CN

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Probleme in prag de debut CN

Mesaj de EX-UL »

@Petcu Victor

Imi cer scuze pentru comparatie care era pur sportiva . Cred ca am fost deplasat , dar am vrut sa scot in evidenta niste rezultate ale APCR care dau o anumita expertiza cu privire la pescuitul crapului . Inca o data scuze doamnei si sper sa intelegeti ca nu am avut nici o intentie de a jigni pe nimeni , cu atit mai putin pe doamna Violeta . Daca voi avea vreodata ocazia am sa imi prezint scuzele si personal .
Sper sa cititi acest mesaj in timp util , deoarece am cerut administratiei acestui site desfintarea contului meu .

Gabi Tomulescu
Mesaje: 1008
Membru din: Sâm Feb 25, 2006 23:12
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Probleme in prag de debut CN

Mesaj de Gabi Tomulescu »

Dane pe aia de au facut regulamentul fips cips sigur nu i-a interesat despre punctarea sau nepunctarea amurului, existenta sau inexistenta lui prin balti, pentru simplu motiv ca in nici o tara din lume (poate doar in china desi ma indoiesc) nu exista o asa populatie densa de amuri prin balti ca in Romania. Fi foarte sigur ca dupa ce Campionatul Mondial se va desfasura in Romania, sper din suflet pe Hobaia, cu tine cu vasilica, cu gheran , si cu altii priceputi in lot...si Romania va fi atunci Campioana Mondiala...amurul va fi scos din categoria pestilor punctabili din regulamentul fips cips.
The One Team Romania
Event Promoter IBCC

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Re: Probleme in prag de debut CN

Mesaj de oanavictor »

[quote="EX-UL"]Tu ar trebuii sa stii ,lasind la o parte mamaliga aia care o vinzi pe unde apuci , ca d-l vicepresedinte ala tau , pe care nu stiu daca il cunosti , reper mental pentru nume - are o sotie fosta alergatoare de fond cu rezultate incomparabil mai mici decit pescarii APCR pe plan mondial .... ,[/size]

[/Incredibil pana unde sa ajuns cu prostia si pupincurismul ''sa compari niste pescari apcr cu doamna Violeta Beclea ''
atleta de renume SUPERMONDIAL CARE IMPREUNA CU KATY SZABO A FACUT CA ROMANIA SA FIE CUNOSCUTA SI RECUNOSCUTA DE INTREG MAPAMONDUL ,cu niste neica nimeni :evil:
Pentru asa ceva ar trebui sa nu mai deschizi gura in veci . :evil: :evil:
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Probleme in prag de debut CN

Mesaj de andrei vladeanu »

sa revenim la titlul topicului, probleme in prag de cn
daca as fi presedinte apcr in acest moment, as cere votul cluburilor pentru urmatoare miscare

- respingerea acvila din cn
- invitarea GRATUITA a lotului mitranescu in cn
- si as incepe CN cu 12 loturi (sau 11 daca mitranescu ar refuza)

l-as chema pe victor petcu saptamana viitoare sa semnez contractul de sponsorizare pt 10.000 lei, pentru care as avea sigla Romania Moara Vlasiei 2 pregatita. daca nu semneaza as cere schimbarea lacului pentru finala.

evident, cu riscul de a nu putea incrie echipa la CM Anglia, risc asumat de cluburi. daca agvps nu ne-ar inscrie lotul campion national la mondiale, as da banii inapoi la cluburi. totusi, eu zic ca ne-ar inscrie.
asa as face.
The One Team

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Probleme in prag de debut CN

Mesaj de Vladut Mateianu »

Asa o sa si facem. :wink: Nu ne umilim in fata nimanui, iar lacul Tancabesti 2 (spate) este pregatit sa sustina finala CN organizat de APCR. La fel si acumularea Hobaia...........si lista continua...
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
Victoras Petcu
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1912
Membru din: Joi Mai 31, 2007 22:06
Puncte: 0

Re: Probleme in prag de debut CN

Mesaj de Victoras Petcu »

andrei vladeanu scrie:sa revenim la titlul topicului, probleme in prag de cn
daca as fi presedinte apcr in acest moment, as cere votul cluburilor pentru urmatoare miscare

- respingerea acvila din cn
- invitarea GRATUITA a lotului mitranescu in cn
- si as incepe CN cu 12 loturi (sau 11 daca mitranescu ar refuza)

l-as chema pe victor petcu saptamana viitoare sa semnez contractul de sponsorizare pt 10.000 lei, pentru care as avea sigla Romania Moara Vlasiei 2 pregatita. daca nu semneaza as cere schimbarea lacului pentru finala.

evident, cu riscul de a nu putea incrie echipa la CM Anglia, risc asumat de cluburi. daca agvps nu ne-ar inscrie lotul campion national la mondiale, as da banii inapoi la cluburi. totusi, eu zic ca ne-ar inscrie.
asa as face.
"l-as chema pe victor petcu saptamana viitoare sa semnez contractul de sponsorizare pt 10.000 lei, pentru care as avea sigla Romania Moara Vlasiei 2 pregatita. daca nu semneaza as cere schimbarea lacului pentru finala."

M-ai chema sau ma invita andrei vladeanu? (intreb pentru ca sper ca nu ma "chemi" la raport ) :lol: !!!! In urma discutiilor purtate pe dig,la sfirsitul concursului "SENIOR CUP MOARA VLASIEI 2 EDITIA II-A(07-10 04 2010) ,ai recunoscut ca "unii" se indoiesc ca am sa sponsorizez finala CN!!!!!Atunci am scos din buzunar si am vrut sa-i dau d-lui Stanila suma de 2500 euro(suma care reprezenta cei 10000 lei),iar tu ai zis ca nu este nevoie pentru ca este prea "devreme",dar sa semnez un contract de sponsorizare cu dl Stanila,pentru ca acesta sa-l arate acelor"unii"ca sa nu mai fie discutii!!!!! Mentionez ca la sedinta din 16 01 2010 mi-am luat angajamentul ca o sa sponsorizez cu echipament sportiv (treninguri) lotul national si delegatia care va reprezenta ROMANIA la CM din ANGLIA in valoare de 10000 lei!!!!!Am vrut sa cumpar acest echipament de la firma "NIKE",dar dl Stanila nu a fost de acord si mi-a spus ca este mai bine sa dau suma de 10000 lei la APCR,pentru ca are o oferta de la o firma mult mai avantajoasa si poate cumpara cu acesti bani mai mult echipament(treninguri,tricouri,sorturi si geci)!!!!! Eu am acceptat cu conditia ca siglele ROMANIA si MOARA VLASIEI 2 sa fie inscriptionate si pozitionate asa cum vreau eu,iar tu si dl Stanila ati fost de acord si ati specificat ca acest lucru va fi trecut si in contractul de sponsorizare!!!!!A ramas stabilit ca ma anunta dul Stanila intr-o saptamina sa ma intilnesc cu el ,sa-mi arate sigla "Romania Moara Vlasiei 2" si daca o sa-mi placa sa semnez contractul de sponsorizare!!!!Totodata ai garantat ca sigla o sa fie scrisa asa cum o sa vreau eu!!!!! SINT DE ACORD SA SEMNEZ CONTRACTUL DE SPONSORIZARE ASA CUM AM STABILIT SI ASTEPT SA FIU INVITAT DE CATRE APCR IN ORICE ZI SI LA ORI CE ORA PENTRU A SEMNA!!!!!
Victoras Petcu

Avatar utilizator
Victoras Petcu
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1912
Membru din: Joi Mai 31, 2007 22:06
Puncte: 0

Re: Probleme in prag de debut CN

Mesaj de Victoras Petcu »

Vladut Mateianu scrie:Asa o sa si facem. :wink: Nu ne umilim in fata nimanui, iar lacul Tancabesti 2 (spate) este pregatit sa sustina finala CN organizat de APCR. La fel si acumularea Hobaia...........si lista continua...
Vladute,nu sint omul pe care sa pui "presiune" ,asa cum faci tu de obicei cu "unii"!!!!! :wink: Te consider prieten si sper ca nu ma insel!!!!!Eu am caracter si de aceea cind promit un lucru ma tin de cuvint indiferent daca pierd sau cistig,spre deosebire de altii!!!!! :wink: Cred ca aceasta "iesire" a ta nu se datoreaza faptului ca sint cumatru cu....................si sper ca am fost destul de explicit despre semnarea contractului de sponsorizare in raspunsul pe care l-am dat lui andrei vladeanu :(
Victoras Petcu

shubu
Mesaje: 148
Membru din: Joi Noi 10, 2005 12:45
Puncte: 0
Localitate: oradea

Re: Probleme in prag de debut CN

Mesaj de shubu »

@petcu viorel
credeti ca ptr 2500 de euro aveti dreptul sa ridicati atatia de "eu" intr-o singura postare!
parerea mea ca sunt prea putini bani ca sa aveti dreptul sa emiteti atatea pretentii.daca ar fi dupa dvs ar scrie pe echipamentul echipei nationale doar moara vlasiei 2, ca si cum miezul carpfishingului din romania ar fi plecat de acolo.hai sa fim seriosi!am ajuns sa credem ca daca fluturam niste bancnote ,avem dreptul sa dictam ce si cum se intampla cu echipa nationala.si ca sa fac o analogie cu alte echipamente sportive am sa va spun ca la echipele de fotbal indiferent ca este FC Barcelona ,Bayern sau FC Cucuietii din Deal, numele sponsorului principal apare doar pe partea din fata a tricourilor scris cu caractere destul de mari ca sa fie vizibil.in rest apar insemnele clubului si marca echipamentului.daca cumva avem mai multi sponsori atunci o sa avem echipament ca si la formula 1!
ce am scris mai sus reprezinta doar parerea mea personala !
toate cele bune .
Sinca Bogdan

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Probleme in prag de debut CN

Mesaj de andrei vladeanu »

corect.
totusi, s-a tinut cont de doleanta lui victor petcu sa apara mv2 si pe spate, sub Romania. in total, de 2 ori. sa nu uitam, bogdane, ca nu suntem nici la fotbal nici la barcelona. iar 100 de milioane sunt 100 de milioane.
imediat am sa adaug aici si pdf-ul pregatit pentru ok-ul patronului de la moara vlasiei (fata-spate).
este doar o forma orientativa, nu cea finala.
o singura obiectie as face la cele spuse de victor petcu. el a zis la discutia cu pricina ca nu face contract decat atunci cand plateste. de ce? pentru ca exista riscul sa semneze pt 100 mil, iar apoi sa piarda banii la cazino. el a zis ca in cazul asta nu-si poate onora obligatia. prin urmare mai bine plateste fara sa semneze. eu i-am zis ca - in situatia in care ne aflam - mai bine semneaza fara sa plateasca ulterior. :D e mai bine pt costel stanila.
The One Team

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Probleme in prag de debut CN

Mesaj de andrei vladeanu »

.
Fişiere ataşate
moara.jpg
(18.88 KiB) Descărcat de 285 ori
The One Team

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”