Trofeul Carp eDiem - Editia 3
LISTA INCHISA !
Va multumim tuturor echipelor care ati ales sa participati la al 3-lea Trofeu Carp eDiem, in special celor care nu ati lipsit de la nici o editie. Prezenta voastra e un vot de incredere care ne da speranta ca lucrurile se intampla asa cum va asteptati, iar la toti cei noi va uram un bun venit !
Multumim de asemenea partenerilor pentru eforturile voastre de a investi in acel pot separat de premiere.
In cazul in care una dintre echipa se va retrage din motive obiective, locul liber va fi anuntat public.
Pana ne vedem start, fire intinse si rezultate pe masura tuturor !
1.
CARP HUNTERS (Nenad Cuzmanov / Liubomir Cuzmanov / Dan Paleu / Florin Ulita)
2.
Ciprian Lepadatu / Adi Cristian
3.
EXTRA CARP TEAM (Tibor Balogh / Hunor Balogh / Simon Csaba)
4.
️️ SEPECAN CARP TEAM (Sandro Petkovic / Stanislav Sepecan / Igor Mandaric)
5.
CAPITANO CARP TEAM (Peter Ehrenberg / Silke Ehrenberg / "Tata" Nitu)
6.
CARP PLUS (Stelian Badiu / Silviu Chelbezan)
7.
MYON BAITS (Mark Molnar / Gyula Molnar / Levente Nemes)
8.
CARP TEAM TIMISOARA (Sorin Scheuleac / Claudiu Neagu / Radu Axente / Vali Gherasim)
9.
SPARTAN CARP TEAM (Marius Cira / Dan Iliescu / Oliviu Guta / Alin Cira)
10.
MISIC CARP TEAM (Milan Misic / Nikola Misic / Sora Radivoj)
11.
MG SPECIAL CARP (Olar Dimu / Mihai Persa / Claudiu Ghirca / Stelian Matei)
12.
TABOSS BAITS (Tony Ackerman / Ionut Tamas)
13.
Lucian Tiba / Andrei Anca / Cosmin Cearnau / Robert Molnar
14.
BIG BOYS CARP TEAM (Catalin Muresan / Alexandru Cojocaru / Alex Negre / Catalin Spineanu)
15.
Popa Marius Gelu + Lucian Fenciuc
16.
BETA-MIX RO (Caius Stoian / Bogdan Negru / Catalin Vagii / Alex Bene)
17.
FEFE CARP (Ioan Fratila, Florin Mihalache)
18.
JANI CARP TEAM (Joan Vaju / Erik Vaju / Adrian Miron / Roland Cimmerman)
19.
HYDRA SUCEAVA 1 (Cristi Andronic / Adi Airoaie / Eusebiu Bulexa / Mihael Avarvaroaei)
20.
HYDRA SUCEAVA 2 (Cip Costin / Tiberiu Martiniuc / Radu Zamfirescu / Sebi Stefanescu)
21.
C.C. CRISTIAN (Felix Tintea / Daniel Zaharia)
22.
AIR CARP TEAM (Andrei Ciaciru / Iulian Andronache)
23.
Eugen Kocz / Eduard Kocz
24.
FOX FISHING (Andi Ionescu, Cristian Pesterau, Marian Mirea)
Intrucat procedura de inregistrare si plata a taxelor se face prin firma, rog echipele interesate de schimb de locuri sa ma contacteze inainte !
Multumesc