1.Carpbait team 1
2.X-treme Baits Marian Constantin+partener
3.Carpbait VLH
4.Luyyy Carp Team Bogdan Ungureanu +Soltuzu Adrian---achitat integral
5.Cenusaru Tim Mihai Preduș+ parteneri
6.Voicu Mihai +parteneri
7
8.
9.
10.
11
12.
locuri libere 6
---------------------------------------
LISTA PARTICIPANTI CONCURS JERY
1.Artion Carp Team Ionut Nuta + partener
2.G Team Carp Gabriel Raducanu,Craciun Ancuta Elena
3.Marian Grebene
4.Bebereche Stefan,-parteneri
5.Alex Dănilă +parteneri--ac.avans
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
locuri libere 7
1.Carpbait team 1 - avans
2.X-treme Baits Marian Constantin+partener -avans
3.Carpbait VLH - avans
4.Luyyy Carp Team Bogdan Ungureanu +Soltuzu Adrian -achitat integral
5.Cenusaru Team Mihai Preduș+ parteneri -avans
6.Voicu Mihai + parteneri -avans
7.BsB CarpBoilies - Denis Panca, Andrei Angelo - avans
8.Fabrica de Nada 1
9.
10.
11
12.
locuri libere 4
---------------------------------------
LISTA PARTICIPANTI CONCURS JERY
1.Artion Carp Team Ionut Nuta + partener
2.G Team Carp Gabriel Raducanu,Craciun Ancuta Elena
3.Marian Grebene - avans
4.Alex Dănilă +parteneri - avans
5.Fabrica de Nada 2
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
locuri libere 7
1.Luyyy Carp Team 2 - avans
2.X-treme Baits Marian Constantin+partener -avans
3.Carpbait VLH - avans
4.Luyyy Carp Team Bogdan Ungureanu +Soltuzu Adrian -achitat integral
5.Cenusaru Team Mihai Preduș+ parteneri -avans
6.Voicu Mihai + parteneri -avans
7.BsB CarpBoilies - Denis Panca, Andrei Angelo - avans
8.Fabrica de Nada 1
9.
10.
11
12.
locuri libere 4
---------------------------------------
LISTA PARTICIPANTI CONCURS JERY
1.Artion Carp Team Ionut Nuta + partener
2.G Team Carp Gabriel Raducanu,Craciun Ancuta Elena
3.Marian Grebene - avans
4.Alex Dănilă +parteneri - avans
5.Fabrica de Nada 2
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
locuri libere 7
ECHIPELE SUNT FORMATE DIN 2 PESCARI + RUNNER CU DREPTURI DEPLINE, (Runner`ul va achita 100 de lei si va primi cupa).
1.Luyyy Carp Team 2--a
2.X-treme Baits Marian Constantip--Avans
3.Carpbait VLH--Avans
4.Luyyy Carp Team Bogdan Ungureanu +Soltuzu Adrian---achitat integral
5.Cenusaru Tim Mihai Predușpa-Avans
6.Voicu Mihai +parteneri787--Avans
7.BsB Carp Boilies Denis Panca Andrei Angelo--Avans
8.Cristi Mihalache
9.
10.
11
12.
locuri libere 6
---------------------------------------
LISTA PARTICIPANTI CONCURS JERY
1.Artion Carp Team Ionut Nuta + partener
2.G Team Carp Gabriel Raducanu,Craciun Ancuta Elena
3.Marian Grebene
4.Bebereche Stefan,-parteneri
5.Alex Dănilă +parteneri--ac.avans
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
locuri libere 7