1.Luyyy Carp Team 2 - avans
2.X-treme Baits Marian Constantin+partener -avans
3.Carpbait VLH - avans
4.Luyyy Carp Team Bogdan Ungureanu +Soltuzu Adrian -achitat integral
5.Cenusaru Team Mihai Preduș+ parteneri -avans
6.Voicu Mihai + parteneri -avans
7.BsB CarpBoilies - Denis Panca, Andrei Angelo - avans
8.Fabrica de Nada 1-achitat integral
9.
10.
11
12.
locuri libere 4
---------------------------------------
LISTA PARTICIPANTI CONCURS JERY
1.Artion Carp Team Ionut Nuta + partener
2.G Team Carp Gabriel Raducanu,Craciun Ancuta Elena
3.Marian Grebene - avans
4.Alex Dănilă +parteneri - avans
5.Fabrica de Nada 2-achitat integral
6.Cristi Mihalache
7.
8.
9.
10.
11.
12.
locuri libere 6
ECHIPELE SUNT FORMATE DIN 2 PESCARI + RUNNER CU DREPTURI DEPLINE, (Runner`ul va achita 100 de lei si va primi cupa).
1.Luyyy Carp Team 2 - avans
2.X-treme Baits Marian Constantin+partener -avans
3.Carpbait VLH - avans
4.Luyyy Carp Team Bogdan Ungureanu +Soltuzu Adrian -achitat integral
5.Cenusaru Team Mihai Preduș+ parteneri -avans
6.Voicu Mihai + parteneri -avans
7.BsB CarpBoilies - Denis Panca, Andrei Angelo - avans
8.Fabrica de Nada 1-achitat integral
9.Sorin Nicolae --avans
10.
11
12.
locuri libere 4
---------------------------------------
LISTA PARTICIPANTI CONCURS JERY
1.Artion Carp Team Ionut Nuta + partener
2.G Team Carp Gabriel Raducanu,Craciun Ancuta Elena
3.Marian Grebene - avans
4.Alex Dănilă +parteneri - avans
5.Fabrica de Nada 2-achitat integral
6.Cristi Mihalache
7.
8.
9.
10.
11.
12.
locuri libere 6
ECHIPELE SUNT FORMATE DIN 2 PESCARI + RUNNER CU DREPTURI DEPLINE, (Runner`ul va achita 100 de lei si va primi cupa).
1.Luyyy Carp Team 2 - avans
2.X-treme Baits Marian Constantin+partener -avans
3.Carpbait VLH - avans
4.Luyyy Carp Team Bogdan Ungureanu +Soltuzu Adrian -achitat integral
5.Cenusaru Team Mihai Preduș+ parteneri -avans
6.Voicu Mihai + parteneri -avans
7.BsB CarpBoilies - Denis Panca, Andrei Angelo - avans
8.Fabrica de Nada 1-achitat integral
9.Sorin Nicolae --avans
10.
11
12.
locuri libere 4
---------------------------------------
LISTA PARTICIPANTI CONCURS JERY
1.Artion Carp Team Ionut Nuta + partener
2.G Team Carp Gabriel Raducanu,Craciun Ancuta Elena
3.Marian Grebene - avans
4.Alex Dănilă +parteneri - avans
5.Fabrica de Nada 2-achitat integral
6.Cristi Mihalache
7.Carp United Babită Stefan, Dan Stănoaia
8.
9.
10.
11.
12.
locuri libere 6
ECHIPELE SUNT FORMATE DIN 2 PESCARI + RUNNER CU DREPTURI DEPLINE, (Runner`ul va achita 100 de lei si va primi cupa).
1.Luyyy Carp Team 2 - avans
2.Ganciu costel
3.Carpbait VLH - avans
4.Luyyy Carp Team Bogdan Ungureanu +Soltuzu Adrian -achitat integral
5.Cenusaru Team Mihai Preduș+ parteneri -avans
6.Voicu Mihai + parteneri -avans
7.BsB CarpBoilies - Denis Panca, Andrei Angelo - avans
8.Fabrica de Nada 1-achitat integral
9.Sorin Nicolae --avans
10.
11
12.
locuri libere 3
---------------------------------------
LISTA PARTICIPANTI CONCURS JERY
1.Artion Carp Team Ionut Nuta + partener
2.G Team Carp Gabriel Raducanu,Craciun Ancuta Elena
3.Marian Grebene - avans
4.Alex Dănilă +parteneri - avans
5.Fabrica de Nada 2-achitat integral
6.Cristi Mihalache
7.Carp United Babită Stefan, Dan Stănoaia
8.
9.
10.
11.
12.
locuri libere 5
ECHIPELE SUNT FORMATE DIN 2 PESCARI + RUNNER CU DREPTURI DEPLINE, (Runner`ul va achita 100 de lei si va primi cupa).
1.Luyyy Carp Team 2 - avans
2.Ganciu costel
3.Carpbait VLH - avans
4.Luyyy Carp Team Bogdan Ungureanu +Soltuzu Adrian -achitat integral
5.Cenusaru Team Mihai Preduș+ parteneri -avans
6.Voicu Mihai + parteneri -avans
7.BsB CarpBoilies - Denis Panca, Andrei Angelo - avans
8.Fabrica de Nada 1-achitat integral
9.Sorin Nicolae --avans
10.Ion Catalin----avans
11
12.
locuri libere 3
---------------------------------------
LISTA PARTICIPANTI CONCURS JERY
1.Artion Carp Team Ionut Nuta + partener
2.G Team Carp Gabriel Raducanu,Craciun Ancuta Elena
3.Marian Grebene - avans
4.Alex Dănilă +parteneri - avans
5.Fabrica de Nada 2-achitat integral
6.Cristi Mihalache
7.Carp United Babită Stefan, Dan Stănoaia
8.
9.
10.
11.
12.
locuri libere 5
ECHIPELE SUNT FORMATE DIN 2 PESCARI + RUNNER CU DREPTURI DEPLINE, (Runner`ul va achita 100 de lei si va primi cupa).
1.Luyyy Carp Team 2 - avans
2.Ion Catalin ---avans
3.Carpbait VLH - avans
4.Luyyy Carp Team Bogdan Ungureanu +Soltuzu Adrian -achitat integral
5.Cenusaru Team Mihai Preduș+ parteneri -avans
6.Voicu Mihai + parteneri -avans
7.BsB CarpBoilies - Denis Panca, Andrei Angelo - avans
8.Fabrica de Nada 1-achitat integral
9.Sorin Nicolae --avans
10
11
12.
locuri libere 3
---------------------------------------
LISTA PARTICIPANTI CONCURS JERY
1.Artion Carp Team Ionut Nuta + partener
2.G Team Carp Gabriel Raducanu,Craciun Ancuta Elena
3.Marian Grebene - avans
4.Alex Dănilă +parteneri - avans
5.Fabrica de Nada 2-achitat integral
6.Cristi Mihalache
7.Carp United Babită Stefan, Dan Stănoaia
8.
9.
10.
11.
12.
locuri libere 5
ECHIPELE SUNT FORMATE DIN 2 PESCARI + RUNNER CU DREPTURI DEPLINE, (Runner`ul va achita 100 de lei si va primi cupa).
1.Luyyy Carp Team 2 - avans
2.Ion Catalin ---avans
3.Carpbait VLH - avans
4.Luyyy Carp Team Bogdan Ungureanu +Soltuzu Adrian -achitat integral
5.Cenusaru Team Mihai Preduș,Marian Grebene,Cristian Dumitrescu -achitat
6.Voicu Mihai + parteneri -avans
7.BsB CarpBoilies - Denis Panca, Andrei Angelo - avans
8.Fabrica de Nada 1-achitat integral
9.Sorin Nicolae --avans
10. Marian Suiceanu,Alin Marincel,Marian Neagu--avans
11
12.
locuri libere 2
---------------------------------------
LISTA PARTICIPANTI CONCURS JERY
1.Artion Carp Team Ionut Nuta + partener
2.G Team Carp Gabriel Raducanu,Craciun Ancuta Elena
3.Alex Dănilă +parteneri - avans
4.Fabrica de Nada 2-achitat integral
5.Cristi Mihalache
6.Carp United Babită Stefan, Dan Stănoaia
7.
8.
9.
10.
11.
12.
locuri libere 6
ECHIPELE SUNT FORMATE DIN 2 PESCARI + RUNNER CU DREPTURI DEPLINE, (Runner`ul va achita 100 de lei si va primi cupa).
1.Luyyy Carp Team 2 - avans
2.Ion Catalin ---avans
3.Carpbait VLH - avans
4.Luyyy Carp Team Bogdan Ungureanu +Soltuzu Adrian -achitat integral
5.Cenusaru Team Mihai Preduș,Marian Grebene,Cristian Dumitrescu -achitat
6.Voicu Mihai + parteneri -avans
7.BsB CarpBoilies - Denis Panca, Andrei Angelo - avans
8.Fabrica de Nada 1-achitat integral
9.Sorin Nicolae --avans
10. Marian Suiceanu,Alin Marincel,Marian Neagu--avans
11C&R Carp Team Claudiu Bran, Raul Davidescu----avans
12.
locuri libere 1
---------------------------------------
LISTA PARTICIPANTI CONCURS JERY
1.Artion Carp Team Ionut Nuta + partener
2.G Team Carp Gabriel Raducanu,Craciun Ancuta Elena
3.Alex Dănilă +parteneri - avans
4.Fabrica de Nada 2-achitat integral
5.Cristi Mihalache
6.Carp United Babită Stefan, Dan Stănoaia
7.
8.
9.
10.
11.
12.
locuri libere 6
ECHIPELE SUNT FORMATE DIN 2 PESCARI + RUNNER CU DREPTURI DEPLINE, (Runner`ul va achita 100 de lei si va primi cupa