Desfasurare etapa Tancabesti

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
Andrei Popescu
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1096
Membru din: Vin Dec 11, 2009 12:13

Re: Desfasurare etapa Tancabesti

Mesaj de Andrei Popescu »

Madalin am pe agenda cum a pescuit Tata Nitu de la inceputul concursului si pana la sfarsit.Am pe agenda cum ati pescuit si voi de la inceput si pana la sfarsit daca vrei treci pe la mine si ne uitam impreuna :roll: (distante unghiuri mod de abordare tot)
Interesant este strategia pe care a abordat o dupa ce a primit un tel.
Referitor la cei care au avut aceiasi nada ca si tata nitu si sau clasat pe locul 5 o sa explic mai pe intelesul ficaruia ca uni prind mai greu.
Cei care au iesit pe locul 5 au avut langa ei vecin de stand adversari nu aliati.
Pesti, nu povesti !!!

http://www.meetcarp.ro
http://www.bestfivecarp.com
http://www.cpk.ro



Nume utilizator schimbat din toto `U`C

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Re: Desfasurare etapa Tancabesti

Mesaj de oanavictor »

andrei vladeanu scrie:hagi, penibil esti si tu care cumperi nada de la ADVERSARUL care te conduce intr-un concurs. 100 de grame, un kil sau zece.
pentru ca acest lucru evident ca nu schimba mare lucru dar da nastere la multe intrepretari.
Dar cand mi-ai dat o cantarola de bile la Cupa Pelicanul ca sa i le dau lui maty ca sa nu mai prinda cornel aqua si cristy mitrea ............atunci era vorba de 10.000 euro .........cu toate ca erati amandoua echipele din APCR :!: ..........dar vorba batraneasca spune ca ''frate ,frate ,dar ,branza-i pe bani '' :!:
Oricum sa stii ca bilele alea nu au ajuns la Maty ,si au ajuns la Mitrea ,Cornel aqua si Bodo in schimbul unei sticle de fanta si a unei cafele proaspete :lol: :lol: :lol:
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Desfasurare etapa Tancabesti

Mesaj de andrei vladeanu »

oanavictor scrie: :!: ..........dar vorba batraneasca spune ca ''frate ,frate ,dar ,branza-i pe bani '' :!:
da, dar intre branzari...
The One Team

Avatar utilizator
gabisandu
Pescar de competitie
Mesaje: 990
Membru din: Dum Iul 29, 2007 14:23
Puncte: 0
Localitate: Piatra Neamt

Re: Desfasurare etapa Tancabesti

Mesaj de gabisandu »

petcuvicto scrie:Dl Gabi Sandu si tacerea este un raspuns!!!!! :wink: Pentru ceea ce ai realizat la Tancabesti (ai ajutat la scoaterea ACVILEI) cu "NADA" lui TATA NITU,ar trebuii sa zici aici pe site "SARUT MINA TATA NITU" :wink:
Sarut mana Sorin Rudeanu.

Andrei Popescu
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1096
Membru din: Vin Dec 11, 2009 12:13

Re: Desfasurare etapa Tancabesti

Mesaj de Andrei Popescu »

Madalin daca nu ma insel pe sectorul B inainte de aprovizionare voi erati pe locul 5 :!: :!:
Pesti, nu povesti !!!

http://www.meetcarp.ro
http://www.bestfivecarp.com
http://www.cpk.ro



Nume utilizator schimbat din toto `U`C

claudiupascu
Mesaje: 361
Membru din: Mar Iul 14, 2009 22:55

Re: Desfasurare etapa Tancabesti

Mesaj de claudiupascu »

petcuvicto scrie:
petcuvicto scrie:
gabisandu scrie:Nea Victor, nu inteleg de ce vrei sa duci o lupta cu mine? Vrei sa mint ca nu am dat cu boilies de la Carping? Din pacate nu pot din respect pentru ei.

P.S. - Tot respectul pentru Tata Nitu, unul dintre cei mai buni pescari din Romania. Este anul lui si sunt convins ca are mari sanse sa mearga la CM.
Dl Gabi Sandu,nu doresc nici o lupta cu dvs!!!!Observ ca vreti sa "va ascundeti dupa deget"!!!!Eu nu am spus ce boiliesuri ati folosit!!!! Eu am spus ce "NADA"ati folosit!!!!Daca nu va suparati,as dorii ca sa raspunde-ti la acesta intrebare: Ati folosit in aceasta etapa a CN de pe Tancabesti "NADA" de la Tata Nitu? DA sau NU!!!!
Dl Gabi Sandu si tacerea este un raspuns!!!!! :wink: Pentru ceea ce ai realizat la Tancabesti (ai ajutat la scoaterea ACVILEI) cu "NADA" lui TATA NITU,ar trebuii sa zici aici pe site "SARUT MINA TATA NITU" :wink:
D-le Petcu, Gabi este ocupat cu festivitatea de premiere iar apoi are un drum de facut pana la Piatra neamt.Imi permit sa va raspund eu in locul lui,deoarece am fost cel care am adus NADA am pastrat-o si i-am dat-o in momentul plecarii.Fiti foarte sigur ca nu a avut nimic de la Tata NItu.Bilele si NADA a fost in totalitate de la baietii din Carping asa cum v-a spus si Gabi.Este chiar atat de greu de digerat faptul ca astazi a castigat bilele in locul porumbului :?: Parca nu conta intr-un concurs NADA atat de mult.Parca primele trei lucruri erau,priceperea pescarului,localizarea pestelui si pastrarea lui pe vad,bulanul(punetile dumneavoastrea in ce ordine vreti) iar la urma nada.

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: Desfasurare etapa Tancabesti

Mesaj de Val »

Am trecut pe la Tincabesti , ca despre asta este topicul , la sfarstul concursului . Nu am crezut ca in Romania se poate sa se organizeze asa ceva ! Bravo Piticule si clubului Carping . Nu putine sunt concursurile la care concurentii semneaza ca au luat la cunostiinta regulamentul , au avut asigurari medicale si de viata - TOTI cei implicati in eveniment ( pescari , manageri , arbitrii ) , asigurare de raspundere civila pentru daune pe balta , cele 2 avertismente au fost notificate si semnate , standurile au fost trasate cu busola, pentru ca indiferent de configuratia malului culoarele de pescuit sa fie paralele , nu au existat contestatii , s-a prins peste suficient , samd . Am ramas sincer impresionat si cred ca usor - usor creem niste standarde ridicate si in competitia nationala din Romania .

claudiupascu
Mesaje: 361
Membru din: Mar Iul 14, 2009 22:55

Re: Desfasurare etapa Tancabesti

Mesaj de claudiupascu »

Si inca ceva d-le Petcu,fiti sigur ca in cursa pentru CN au ramas cele mai bune echipe in acest moment.De ce,ptr. ca nu poti sa ai noroc sau ghinion pe toate cele trei sectoare indiferent ca te cheama Planet Carp sau Acvila(numele le-am luat aleatoriu :wink: )

floringusa
Mesaje: 88
Membru din: Mar Apr 28, 2009 16:12
Puncte: 0
Localitate: piatra neamt

Re: Desfasurare etapa Tancabesti

Mesaj de floringusa »

Felicitari Planet Carp !!!
... " un fleac ... i-am ciuruit ..."
:lol: :lol: :lol:

claudiupascu
Mesaje: 361
Membru din: Mar Iul 14, 2009 22:55

Re: Desfasurare etapa Tancabesti

Mesaj de claudiupascu »

costica buhac scrie:ACVILA conduce si incearca sa se detaseze !
De la aceasta postare n-am mai gasit nimic pe acest topic sub semnatura dumneavoastra si credeti-ma ca l-am citit cu mare atentie :(

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”